Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Chcesz Domene? Wspomóż, nie płacąc! Empty Chcesz Domene? Wspomóż, nie płacąc! Pon Maj 03, 2010 8:27 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No więc, po Ankiecie którą przeprowadziliśmy uzgodniliśmy że wysyłanie sporo smsów, to niezbyt rozsądne rozwiązanie, aby wykupić domenę na rok.
Ale jest tam opcja, za pomocą której można zapłacić kasą w PayPalu. A znacie portal Lockerz? Właśnie tam, da się kupić za punkty które tam są kasę w Paypalu.
Chcesz Domene? Wspomóż, nie płacąc! 231j
Więc potrzeba nam punktów na lockerzu, aby wykupić pieniądze w paypalu a następnie za nie domenę.

No ale ile nam potrzeba pointzów, na Lockerzu?
Chcesz Domene? Wspomóż, nie płacąc! Paypalek
Liczba równa 1200 PTZ, tak jest tego trochę ale dosyć warto zbierać aby forum bardziej rozpowszechnić.

No, niby wszystko łatwo, i prosto w gruncie rzeczy tak jest. Tylko trzeba wytrwale zbierać.
Forum z domeną, na pewno zachęci nowych użytkowników i forum (przynajmniej na rok) stanie się bardziej profesjonalne.

No a więc podsumowując, potrzeba nam kasy na Lockerzu? Bardzo łatwo możesz nam pomóc a mianowicie: Wystarczy zarejestrować się na Lockerzu, z naszego zaproszenia. W ten sposób, otrzymuję 2 PTZ. A te zaproszenie wysyłam wam na email, jest to jeden email z informacją że Ja zapraszam was do rejestracji. Niby 2 PTZ to mało, ale na naszym koncie i tak mamy już trochę PTZ, ale do 1200 trochę nam brakuje.

Więc, nie czekaj! Jeżeli chcesz naprawdę w dużym stopniu pomóc forum, to w komentarzu podaj nam twojego emaila (możesz wysłać na PW jeżeli chcesz zachować prywatność) a ja wyślę Ci zaproszenie, do rejestracji. Uwaga, PTZ zostanie mi przyznane dopiero gdy się zarejestrujesz!

Tutaj pomocne informacje podczas rejestracji jakbyście nie wiedzieli co wpisać:
https://2img.net/r/ihimizer/img10/4619/formularzf.png

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Tylko , aby zdobyc te pieniądze PayPal będzie trzeba poczekać na Restock , a restock pojawia się pod koniec miech i w godzinach późnych typu 24.00 .

Będzie ci się chciało Feli ?

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
O boże. Katay, myślisz że tego nie wiem? Heh. Mam tam konto więc znam zasady ^.-.
Jak będzie hajs, to będzie motywacja odrobina szczęścia na restocku i kasę kupimy.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.