Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 5]

1[O-S-W] szajn galeri Empty [O-S-W] szajn galeri Sob Sty 09, 2010 1:28 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Na początku moja pociecha (xd), z której jestem dumny :3
[O-S-W] szajn galeri Zazaza
Chaos, Yoritanin nie pełnej krwi, nie wiadomo w ilu procentach jest Yoritaninem, odziedziczył mało cech po jego rasie, jedynie co posiada to zdolność to transformowania się w bestię, posiada ogon oraz bladą cerę, ponadto jego czubek ogona jest w tym samym kolorze co jego włosy. Nie wiadomo niestety jakiej rasy był jego ojciec. Urodzony na swojej matczynej planecie Yorau.

Po opisie możecie się spodziewać matki oraz ojca Chaosa, matka będzie rasy Yorite, natomiast ojciec nie :3 oraz pokaże się bestia :>.

Revamp Sołtiego, jednego z GTW.
[O-S-W] szajn galeri Soltikox



Ostatnio zmieniony przez Shine dnia Wto Lut 18, 2020 6:53 pm, w całości zmieniany 6 razy

2[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Sty 09, 2010 1:47 pm

Tray

avatar
Saiyan
Saiyan
Ten Chaos, Yoritanin. Masz prawo być z nieg dumny. Sam jestem... xd Podobają mi się włosy, zakochałem się w nich. Odstający kosmyk świetnie oddaje klimat. Tylko, czy on nie jest pocieniowany? Może trochę za słabe te cienie, bądź nie ma ich wcale. Ta poza przykucnięta <3

Zrevampowany Sołti mi się nie podoba :|. Jest dosyć krzywy, JEGO prawa noga jest zniekształcona.

Reasumując:
Chaos <33
Sołtys </3

3[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Sty 09, 2010 1:49 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Pierwszy:

Plusy
+ Włosy
+ Cienowanie
+ klata
+ Ciekawe Ubranie
+ Ten włosek co odstaje fajnie to wygląda

Minusy

- Ogon mogłeś zrobić go z Saiyańskim ogonem
- prawie nie widać oczó


Ogólnie - fajnie wygląda tak jak na początku saiyanie bez zbroi wiesz chyba oco biega xd :matrix:

Sołtys - taki sobie

4[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Sty 09, 2010 1:57 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Oczów nie widać? Chyba prędzej źrenic, ogonu saiyanów nie ma bo wdg. mnie jest stary, niepotrzebny i Yoritanin to nie saiyan ;x.

5[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Sty 09, 2010 2:02 pm

Rexio

Rexio
Bronze Saint
Bronze Saint
Co do Sołtysa xd
Jest to takie coś nie Sołtsowego X<
Sołti jest koxem XD
Nie no to był oczywiście dżołk.
Fajnie on wygląda, taka wyprężona klata XD

A ten 2 to chyba nawet oczu nie ma =/
Wygląda jakby wypuścili go z psychiatryka XDDD

9/10

6[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Sty 09, 2010 2:09 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint

1. Pociecha :
Włoski : Jesteś perfekcjonistą o.O Lecz ten kosmyk co był biały mi z deka przeszkadza ale wycierpię to : <
Koszula/Klata : Bardziej podoba mi się ten bez koszuli ze względu na to iż ... wtedy jest taki bardziej koxerski!
Ręce : Fajny pomysł na te rękawiczki z bandanami xd Chyba że to jest jego skóra (sierść) i te bandany o.O Nie ważne xD
Pas : Zawsze coś "nowego" (Innego)
Ogonek : : DDD (Dobrze że zrobiłeś tą czarną końcówkę bo tak mi się nie podobał)
Butki : Też coś "nowego" (Innego)
Cieniowanie : Czytaj 2 pierwsze słowa po "włoski : "
10/10 ponieważ jest koxerski

2. Sołtys Revamp :
Stanowczo mi się nie podoba : <
Włosy ssą : < (Wielgaśny kosmyk z przodu psuje włosy , nie ma źrenic )
Nogi jakieś takie krzywe nie podobają mi się.
Klata może być tak samo ręce.
Wydaje się nieproporcjonalny i wygięty w prawo =/
Posiada swoje złe i dobre strony ale dla mnie jest dziwny : <
Taki zbyt przeładowany tym wszystkim , ja się nie znam
lubię proste oparki i sprity a takie przekokszone w stylu vortexowym do
mnie nie trafiają.
7/10 : <
[O-S-W] szajn galeri Ipalca7dmiuy4qb8b1c


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f



Ostatnio zmieniony przez Pucolini dnia Nie Sty 10, 2010 10:08 am, w całości zmieniany 1 raz

7[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Sty 09, 2010 2:11 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
ON MA OCZY TYLKO ŹRENIC NIE MA X/ 🤦 . A co do tego, że go z psychiatryka to prawda, on będzie ekstremalnie fuckin evil :3

Czekałem na nowy kilka komentów i wrzucam moje dzieło robione dziś podczas nocki.

[O-S-W] szajn galeri Friezastatek-1
Robione od zera, więc jest trochę za duży :^^:

8[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Sty 09, 2010 2:21 pm

Rexio

Rexio
Bronze Saint
Bronze Saint
O ile się domyślam, ma to być Freez xD
Domyśliłem się po statku :P
Bez kolorów i bez niczego wygląda jakby fakasa pokazywał XD
sahsah XD
Statek Sux X<

9[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Sty 09, 2010 2:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoritanin:
No więc, sam zarys postaci jak i wygląd są dobre. Zacznę od samej góry, a więc od włosów.
Dobrze zrobione kosmyki włosów, ładnie pocieniowane i ten odstający kosmyk, dodają mu naprawdę ciekawego uroku.
Czy on musi mieć takie długie uszy?
Twarz.. Cieniowanie znowu dobre, ale jakby takie słabe. Z daleka cienie są ledwo widoczne, z bliska jednak można zauważyć, coś więcej O.o
Żeby nie zapomnieć, to czym są te ciemne kreski na lewym oku?
Brak źrenic dodaje mu uroku.
Klata i ręce mi się podobają. Co prawda, sama klata pozostawia trochę do życzenia, jednak mimo wszystko rączki są wspaniale wykonane.
Poniżej nawet nie chce mi się oceniać, bo jest ładnie. Nie mam się do czego przyczepić...
Ogonek jest fajny, ale dziwnie wygląda w kucającej pozie.

Ogólnie, ładnie wykonany SPAR'ek. W końcu ma więcej niż jedną pozę :^^:

Sołtys Revamp:
Nie podoba mi się! Sołtys nie może mieć w sobie tyle zajebistości ile ten OPAR'ek. Dobra, a teraz serio.
Włoski są bardzo ładne, a te odstające kłaczki dodają im uroku. No, po prostu nie mam do czego się w nich przyczepić.
Klata i rączki.. Za bardzo dokoxiłeś Sołtiego. On nie może mieć takich mięśni! Za to bluza i te "rękawice", są naprawdę dobre.
Spodnie są wspaniałe. Takie proste, a dobre. Sam muszę kiedyś spróbować coś takiego zrobić, heh..
Buty normalne.

Freeza:
Widzę że na razie mam ocenić tylko stateczek. No więc, nie widzę na nim cieni, ale wydaje mi się że będzie wyglądał zupełnie inaczej, bardziej zajebiście niż teraz jak już skończysz tego OPAR'a O.o
Sam zarys Freezy już mi się podoba. Bez kolorków wygląda, co najmniej dziwnie, ale jak dasz mu kolory, myślę że będzie zajebisty xD.

Ogólnie, twoje prace stoją na bardzo wysokim poziomie. Sam bym takich nie zrobił, a jeszcze od zera.. Ehhe..

10[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sob Sty 09, 2010 3:13 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Freeza to wip, a jedynie Yoh zauważył, że Yoritanini mają długie uszy : d :^^:, w nagrodę w najbliższym czasie zrobię revamp hoYa xD

11[O-S-W] szajn galeri Empty . Nie Sty 10, 2010 1:27 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
To , ja ocenie freze....
Ładnie się prezentuje, popraw jedynie głowe i ręke po prawej stronie i będzie świetny
9,4\10

12[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Sty 10, 2010 1:28 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Freezer :

Stateczek bardzo ładnie ci wyszedł.
Kontury jak i kolory są idealnie odwzorowane wg. mnie.
Sam zarys Freezy też niczego sobie.
Bardzo ładnie wygląda.

Podsumowując :
Opar jest odwzorowany po miszczowskó ,
jest ładny i trzyma poziom.

Jedyne co nam pozostaje to czekać na pełną pokolorowaną versję!

10/10


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

13[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Sty 10, 2010 1:31 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Freeza a raczej Lord Freeza. Rox rogi ;d. W tej pozie to pewnie rozkaz wydaje bo tak ręka ułożona. Szkoda, że nie ma on scouterka. Armor i ogon jest spoko. Trochę taka "czarna plama" na czole jest dziwna. Statek ok, przypomina bardzo tego co miał Freeza w anime :^^:

14[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Sty 10, 2010 1:34 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Freeza
OMG , haha zajespritebiszczy!
Jeśli robiłęś to od zera to gz. bo wyglada podobnie i ta "twarz" ci nawet fajnie wyszła :D
Jedyne co ci zostaje to go pokolorować i pocieniować... i zrobić z niego chociaż spara :P

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/f

15[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Nie Sty 10, 2010 1:42 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No a więc tak. Ocenie Ci jak na razie tylko ten 'statek' Freezera.
Wygląda naprawdę ładnie. Dobrze dobrane kontury, fajne kreski, lecz sam Freezer jak na razie mi się jakoś tak średnio podoba. Być może przez tą prawą rękę. Jakoś dziwacznie jest ustawiona i 'zbyt' gruba. Czekam na ukończoną wersję, mam nadzieję, że nie skopiesz tego i wyjdzie Ci coś na prawdę fajnego ! Bo jak na razie tak jest.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

16[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Sty 11, 2010 8:29 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Nowy random wylądował w galerii, tym razem base kobiety i żeby nie było komentarzy "zrób większe cyce" to zrobiłem trzy wersje piersiątek x<.

[O-S-W] szajn galeri Basekobita-1

Każdy chyba wie, co znaczy podpis pod base? :> Jak ktoś chce pozwolenie to na gg/ew. pw



credit for AngryBoy(przerabiałem Videl w nagłówku na Vortexie)

17[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Sty 11, 2010 9:22 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Według mnie to dobrze wygląda ta pierwsza wersja. Reszta jakaś taka nienaturalna.
Ogólnie wygląda lepiej niż mój base kobiety, lecz Twój jest przerobiony ;> Niah Niah Hmm... i nogi lepiej wyglądają niż u Videl na Vortexie. Oczy wyszły Ci tak groźne i złowieszcze. Trochę nie podoba mi się to, że w niektórych częściach nie dodajesz czarnych kontur. Zrób z niej jakiegoś oparka.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp. /f

18[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Sty 11, 2010 3:45 pm

Talian

Talian
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Ta głowa jakaś taka duża się zdaje. Ta jej prawa noga krzywa chyba troche jest.
No i jak Sezu powiedzał mógłbyś czarny kontur podokańczać. Do reszty już nie mam się co przyczepiać.
A jak dla mnie najlepiej wygląda wersja 1.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

19[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Sty 11, 2010 4:36 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
[O-S-W] szajn galeri Chaosfullyorite-1

Chaos w Yoritański żołnierz, zanim jednak trafił do wojska na planecie Yorau trzymali go trochę w psychiatryku i jak widać skutki - stał się normalny, nie jest już nieprzewidywalny, dzięki temu leczeniu wreszcie stał się dojrzałym Yoritaninem i potrafi się zmienić w bestię, of korz w formie bestii jest jeszcze bardziej nienormalny jak przed trafieniem do wojska.



Teraz zrobię ojca oraz matkę Chaosa.


cred for sasky-ish

20[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Sty 11, 2010 4:51 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Widać, że poprawiłeś tego Yoritanina. Ładniejsza kolorystyka. "Parówowy ogon" jest ok. Rękawice fajne są. Cieniowanie i włosy też.
Bestia roxi. Ładnie otwarta gęba. Widać te cienie klaty. Sorry, ale nie wiem co to jest to "zielonawe coś" jakaś mazia czy co? Widać, że po zmianie formy porwała mu się koszuleczka i rękawice. Ogólnie jest ładnie i przypomina mi to raczej orka :^^:


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

21[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Pon Sty 11, 2010 5:28 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
A ja ci ocenie base xP
Pierwsza wersja najlepsza, jakoś najbardziej prawdopodobna.Ale Cycki mogłyby być większe.W tych dwóch pozostałych wersjach ssą xP
Ogólnie fajna, za duża głowa. Ciało w porządku xP.Stopy jakieś takei dziwne(płaskostopie ma O.o?)
Ręce sa w porządku xP
zrób wersje 2.0 xP

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

22[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Sty 13, 2010 2:57 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
I się stało, nowy oparek dokładniej ojciec Chaosa, trochę wyluzowany jest w porównaniu do Chaosa :3.


[O-S-W] szajn galeri ChaosFather-1

Po raz następny mój opar ma google :3 tym razem założone, wzorowałem się na Simonie z pierwszej połowy z TTGL

23[O-S-W] szajn galeri Empty , Sro Sty 13, 2010 3:09 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No więc, jak dla mnie włoski cool, cienie zajefane :spartabest: , kurtka , ładniutka tak jak i cienie, butki i klata ładne, gogle spox , spodnie spox , ładny łańcuch
9,9\10

24[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Sro Sty 13, 2010 6:54 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Yoritanin jest spoko :P
Pisałem na DBEvS,że wygląda jak ćma itp więc sobie tutaj odpuszczę ;d
Poprawiałeś ogon? Dziwny się zrobił :p
Parufczakowaty O.o
Bestia... xO
Łepek wydaje się za mały. Chyba to właśnie to sprawia,że tak bardzo wystaje mu brzuch O.o
Gdyby powiększyć głowę,przesunęłaby się do przodu a reszta do tylu
Sam włoski niezmienione. Poszarp może skoro to bestia :^^:

Ojciec Chaosa?
Chyba go nie było w "czasie tworzenia potomka" : P
Chudy jakiś. Klata nijaka,płaska z deka xO
Nie podoba mi się x/


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/f

25[O-S-W] szajn galeri Empty Re: [O-S-W] szajn galeri Czw Sty 14, 2010 10:46 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Hmm... Jak na ojca to nieźle Sobie poczyna ;> Taki Skate się wydaje. Tutaj okulary, które według mnie wyglądają dosyć dziwacznie O.o Goła klata, która według mnie jest troszkę nie teges :P, ale tylko troszkę. Krótkie spodenki, adidasiki Xd Według mnie powinieneś dodać także do niego jakąś tak typową brodę, co by lepiej wyglądał jeszcze bardziej na wyluzowanego, bo nie chce mu się golić xd Włosy wyglądają bardzo fajnie, mają dobre cienie.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 5]

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.