Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1#2 GADS Empty #2 GADS Sob Maj 15, 2010 5:15 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
#2 Gif Awards!

Temat prac: Bezlitosna Walka
Termin zgłaszania Prac: 22 Sobota, 2010.
Do kogo zgłaszać pracę: Do mnie na PW, nie przyjmuję na GG!
Uwagi: Prosty temat. Ma to być walka jak to zazwyczaj bywa w gifach. Ale nie taka zwykła, ma to być naprawdę bezlitosna i krwawa walka. Walka z charakterem.
Temat wiadomości(nazwa tematu, przy wysyłaniu): #2 GADS (zły tytuł = praca odrzucona)

2#2 GADS Empty Re: #2 GADS Sob Maj 15, 2010 6:16 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
prosze o przedłużenie do 25 maja bo będe na wyjeżdzam na wycieczkę an 5 dni i mnie nie będzie

3#2 GADS Empty Re: #2 GADS Sob Maj 15, 2010 6:20 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No dobra przedłużę. Ale oczekuje na parę pracek ; ].

4#2 GADS Empty Re: #2 GADS Pon Maj 24, 2010 1:29 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Przypominam że jutro się kończy termin! No, pośpieszyć się chłopaki ^.-.

5#2 GADS Empty Re: #2 GADS Pon Maj 24, 2010 4:06 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
tak więc prosze o przedłużenie ;/ przynajmniej z dwa dni powód - szkoła. Oczywiście jaki przedmiot Ha Ang. mam między 3/4 , potem musze zrobić zaległe zadania z pola podobna sytujacja. Na środe mam poprawy z maty, trochę tego jest :? Ale jeżeli przedłużenie nie wchodzi w grę to dam co mam

6#2 GADS Empty Re: #2 GADS Wto Maj 25, 2010 3:20 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
prosze o przedłużenie do jutro do godziny 20:00 bo się nie wyrobie

7#2 GADS Empty Re: #2 GADS Wto Maj 25, 2010 5:05 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Niech będzie.. Przekładam do Środy.

8#2 GADS Empty Re: #2 GADS Sro Maj 26, 2010 4:33 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
[1]Praca #2 GADS 36125272
https://2img.net/r/ihimizer/img4/5109/2gads.gif
Credits:
JUS


[2]Praca #2 GADS 50961663
https://www.youtube.com/watch?v=HoH9lSZsQGk
Credits:
Map Makers
Effects Maker
Axxon456
Sezu
Viego


[3]Praca #2 GADS 78421738
https://www.youtube.com/watch?v=r4vQAR_WR9c
Credits:
- DEVONS
- JOBBOE
- DBZNUT


[4]Praca #2 GADS 43140596
https://www.youtube.com/watch?v=ibuMpA7vKnQ
Credits:
Yoh92
Ykmo

[5]Praca #2 GADS 53493220
https://www.youtube.com/watch?v=0a5dtrt5IGU
Credits:
Sezu



1. [0]
2. [0]
3. [0]
4. [0]
5. [0]
Głosujcie! Bo jest na co!

9#2 GADS Empty Re: #2 GADS Sro Maj 26, 2010 4:42 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
1. [0]
2. [0]
3. [0]
4. [1]
5. [0]

Nie wszystkie były "bezlitosne", ale takiego dokonałem wyboru. Na drugim miejscu (dla mnie) jest praca nr. 3 - fajne efekty krwi Dase :]

10#2 GADS Empty Re: #2 GADS Sro Maj 26, 2010 4:57 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
1. [0]
2. [0]
3. [0]
4. [2]
5. [0]

11#2 GADS Empty Re: #2 GADS Sro Maj 26, 2010 4:58 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
1. [0]
2. [0]
3. [1] a pff jasne że ta, Dase ładnie wyszło Ci to krwawienie ,tylko kurw* ja nie oddałem pracy troche szkoda ale cóż sql ;/
4. [2]
5. [0]

no tak szkoła ważna nie zaprzeczę, ale miałeś cały weekend ; ].
/f

12#2 GADS Empty Re: #2 GADS Sro Maj 26, 2010 5:02 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
1. [0]
2. [0]
3. [1] - Afff... Nie postarałeś się za bardzo ;s Jak dla mnie w niektórych miejscach zrobiłeś za duże przeskoki, np przy zmianie Brolly'iego. Albo jak Vegeta upada ;s. No cóż jako tako wyszła Ci ta walka.
4. [3] - No, no ogólnie walka mi się bardzo podoba. Płynniejsza animacja niż w pracy Up. Więc mój głos idzie na nią.
5. [0]

No cóż szkoda, że każdy dodał tak mało krwi. No może Dase troszkę więcej niż pozostali.

13#2 GADS Empty Re: #2 GADS Sro Maj 26, 2010 5:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Temat prac: Bezlitosna Walka
Pff.. Prac dużo, ale większość ma mały związek z tematem. W większości daliście normalne walki >.<, a nie jakieś ULTIMATE BRUTAL FIGHT! A powinniście dać ULTIMATE BRUTAL FIGHT

Z chęcią nie oceniał bym w ogóle, ale skoro prosicie na C-Box'ie.

1. [0] - No.. Ma w sobie coś z brutalnej walki. Bicie kobiety i walka z każdym kto popadnie. Good idea for brutal fight. Jest przeskok podczas tego jakby ładowania. Płynność świetna, ale jakość obrazu jakaś dziwna. Chcę żeby autor kimkolwiek jest zrobił gifa z fabułą na forum.
2. [0] - Dwóch kolesi sobie walczy, wpada trzeci i rozwala imprezę. Animacja płynna, ładne efekty ale do cholery dźwięk się opóźnia. Ciekawe wykonanie. Chcę żeby autor kimkolwiek jest zrobił gifa z fabułą na forum.
3. [2] - Jeden z najlepszych Gifów jeżeli chodzi o płynność i efekty. W dodatku, ta krew.. To się nazywa brutalna walka! HEKTOLITRY KRWI OD WALNIĘCIA W RYŁO!! YEAH!!
4. [3] - Walka piękna, dużo ataków i fajne efekty. Ale.. Nie wykorzystano nawet połowy mego arsenału ataków. Ładnie dopasowane dźwięki do walki, ogólnie wszystko spoko. Odrzuca mnie od oceny tylko to, że jest mało krwi, bo zaledwie na końcu. Chcę żeby autor kimkolwiek jest zrobił gifa z fabułą na forum. Z chęcią bym takie dzieło obejrzał :D
5. [0] - Wszystko ładnie, ale niekiedy taka szybkość nie jest potrzebna. Wszystko dzieje się zbyt szybko, a w niektórych momentach powinno zwolnić.

14#2 GADS Empty Re: #2 GADS Sro Maj 26, 2010 5:34 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
[0] Ss**
[0] Jak wyżej
[3] Kogzi (głosuje na to , krew się leje)
[3] Ładne ale 0 brutalności
[0] Jak wyżej

/f

15#2 GADS Empty Re: #2 GADS Sro Maj 26, 2010 5:47 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[0]
[0]
[4] -Walka jest bardzo ładna , efekty są dobrze dobrane i all Git
[3]
[0]

16#2 GADS Empty Re: #2 GADS Sro Maj 26, 2010 6:25 pm

Aragami^

Aragami^
Saiyan
Saiyan
1. [0]
2. [0]
3. [5] << Bez oceniania, sprity, pomysły, efekty, dźwięk pozostawia resztę daleko w tyle
4. [3]
5. [0]

17#2 GADS Empty Re: #2 GADS Sro Maj 26, 2010 6:50 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
[0]
[0]
[5]
[4]-Ten gif mi się najbardziej podoba.Dużo akcji i tyle.
[0]

18#2 GADS Empty Re: #2 GADS Sro Maj 26, 2010 7:03 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
[0]
[0]
[5]
[5]-Chociaż mało krwi to gif jest bardzo fajny ;P Bombi radze ci zrobić gifa o ars i zrobić jeszcze więcej takich gifów jak ten !
[0]

19#2 GADS Empty Re: #2 GADS Sro Maj 26, 2010 7:44 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Praca #1
This is Sparta? Nie. This is Fail. Jeśli to ma być bezlitosna walka, to ja jestem księciem Sealandii. Miecz nawet nie ma kontaktu ze swoim celem, co to ma być za walka?... Krwi brak, sensu brak, wykonanie mierne.

Praca #2
Gdy się zgadzałem na użycie sprita, nie przewidziałem, że wyjdzie coś takiego...
Kiepsko. Synchronizacja dźwięku z obrazem spieprzona. Krew? Niby jest, ale nie wypływa z ciała. Po prostu ot tak się nagle pojawia, a Sezu robi się czerwony jak komunista na defiladze. Pocisk, który ma zgodnie ze zdrowym rozsądkiem lecieć pod kątem, leci poziomo. Ktoś, kto dostaje obie pięści w płat ciemieniowy, nawet nie reaguje najmniejszym ruchem, ale mimo to leci w stronę ziemi nogami do przodu. I przy ziemi - abrakadabra! Obraca się, żeby uderzyć plecami. I na koniec brutalność wykraczająca poza skalę, ładowanie fali energetycznej nad leżący cel. Bo to baaardzo bezlitosne NIE TRAFIAĆ W CEL. Ehh...

Praca #3
Cytując Sängera Zonvolta (nie tego tutaj, tego z Super Robot Taisen), "Less talking, more killing!". Ta krew to chyba jakiś żart. O ile mi wiadomo, krew znajduje się wewnątrz ciała. Więc, w przypadku uszkodzenia ciała, krew tryska z wnętrza ciała. A nie kurna z płaszczyzny na metr od ciała w każdym kierunku! Widać, że brałeś efekt bez zastanawiania się, licząc na userów, dla których zastanawianie się jest czarną magią. Niestety, jestem tu jeszcze ja. I sama obecność krwi jeszcze nie czyni z tego dobrego gifa. Dalej, po prostu trywialne błędy. Zielone piksele z tła przy aurze Brokuła. Ty sobie z nas jaja robisz? Plus, jak już się bierzesz za DBZ, to nie zapominaj, że każda przemiana ma być aż do przesady spektakularna. Albo chociaż nie być skokiem z jednej formy do drugiem przy następnej klatce... Przy pięści Goku już krew Brolyego leci jak trzeba, czyli tylko i wyłącznie z ciała. Ale spokojnie, jest jeszcze Kamehameha, jeszcze jest okazja coś spieprzyć. Wykorzystana. Broly znika skokowo, z jednej klatki do drugiej, krew bryzga chyba z innego wymiaru (mordują właśnie Godzillę w równoległym wszechświecie?), bo Broly jest dużo mniejszy. Trywialne błędy, nie tego się spodziewałem.

Praca #4
Major Sänger nie należy do ludzi lubiących się powtarzać. LESS TALKING, MORE KILLING!!! Tu, jak jest jakaś walka, to chaotyczna. Nie chciałeś z tego zrobić dobrej walki, tylko użyć jak najwięcej materiału ze sprita Yoha, bez względu na okoliczności. A to jest po prostu nudne. Krew? Malutki strumyczek pod koniec. Już więcej tu było moczu. Gif jest po prostu nudny. Btw, co myślałeś (jeśli w ogóle), gdy podpisywałeś pracę w tytule?... 🤦

Praca #5
Kolejny mądry się podpisuje.
Walka jest nudna i monotonna. Nie dzieje się za wiele. Nadużywanie memów, choćby nie wiem, jak fajnych, jest durne i nie podwyższy nikomu oceny. Ale pod koniec, o cholera, to straszne! On wylał swoją pomidorówkę! Chłopie, widziałeś kiedyś krew na oczy? Zwykła napieprzanka w stylu DB, nie odpowiada tematyce.
Btw, ta muzyka jest jak czcionka Dark Crystal - nie taka fajna i zawsze pasująca, jak się wydaje.


Zagłosować czas? Żadna praca nie jest wystarczająco dobra, żeby w pełni zasłużyć na mój głos. #3 i #4 się nieco do tego zbliżyły, ale ich autorzy albo się słabo wczuwają w tematykę, albo popełniają elementarne błędy, albo nie potrafią zrobić naprawdę ciekawego gifa.

Więc, na kogo by tu zagłosować z litości...

[0]
[0]
[5]
[6] <-
[0]

Dlaczego? Pieprzyć krew, tu się nieco więcej dzieje. Mimo to, 3 i 4 pod względem wykonania bez przemyślenia są sobie równe. Ale to "krwawiące powietrze" i elementarne błędy mnie po prostu dobiły.
Tylko Bombi, na przyszłość. Jak nie zamierzasz robić stricte do tematyki, tylko właściwie robisz wszystko, oprócz danej tematyki, nie rób wcale.

20#2 GADS Empty Re: #2 GADS Sro Maj 26, 2010 8:17 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
[0]
[0]
[6] << Głosuje na tą
[6]
[0]

21#2 GADS Empty Re: #2 GADS Czw Maj 27, 2010 12:54 pm

Xoni

avatar
Pillar Man
Pillar Man
[0]
[0]
[7] << Brutallllll
[6]
[0]

22#2 GADS Empty Re: #2 GADS Czw Maj 27, 2010 2:59 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
David za takie posty jak twój powinny być warny -,- oddałeś tylko głos a powinneś uzasadnić swą wypowiedź
Teraz to wygląda tak jak bys nie oglądał tych gifów tylko tak sobie oddał głos bo inni na nią głosują

Sory za wtrącenie swojego posta

/Dase
Twój post trochę spamujący ale... przyznam ci rację i nie bd się czepiał - popieram, brak uzasadnienia ;/


Dase co ty masz z tym spamiący? To jest forum i bardzo dobrze że ktoś wyraża swoje zdanie.
Co do głosu. Racja, usuwam jego głos.
/f


/Dase
Tak jakoś.... nie ważne zresztą, Ykmo miał racje, post bez uzasadnienia skasowany... w czymś tam jesteśmy zgodni nie? xD

23#2 GADS Empty Re: #2 GADS Czw Maj 27, 2010 6:27 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
[0]
[0] - napisałbym coś ale nie wole nie...
[8] - Ogólnie ładnie zrobione przejścia kamer itp. spodobało mi się transforamcja brolyego fajna
[6] - Ogólnie super miałem dylemat ale jednak zagłosowałem na trzy x-d
[0]

24#2 GADS Empty Re: #2 GADS Pią Maj 28, 2010 11:55 am

Halls

Halls
Logia User
Logia User
[0]
[0]
[9] Ten gif najbardziej mnie zachwycił i właśnie głosuje na niego.
[6]
[0]

25#2 GADS Empty Re: #2 GADS Pią Maj 28, 2010 3:13 pm

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
[0]
[0]
[10] Ten gif najbardziej mi dopasował i głosuje na niego. Lecz autor mógł dodać dźwięk do zmiany goku :) i by było gites.
[6]
[0]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Similar topics

-

» #4 GADS
» #11 GADS
» #10 GADS
» #12 GADS
» #5 GADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.