Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W]Terminator Empty [O-S-W]Terminator Nie Maj 16, 2010 7:11 pm

Terminator

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Oto mój pierwszy opar oglądnąłem kilka tutków włoski można powiedzieć łatwo się robi tylko kosmyk w górę kosmyk w dół i grzyweczka
Terminator Venturi:
[O-S-W]Terminator Terminatorventuri
Jak nie widzisz linku to może zobaczysz mojego oparka tutaj:
https://2img.net/r/ihimizer/img168/9812/terminatorventuri.png

Co tam Takesori? Może dowodzik w sprawie? [O-S-W]Terminator 33470885249241121918 /CT.

2[O-S-W]Terminator Empty Re: [O-S-W]Terminator Wto Maj 18, 2010 8:40 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dobra, jesteś nowy i jako jedyny postanowiłem Ci ocenić OPAR'ka. Może to dlatego, że nie lubię zostawiać tematów pustych? A może dlatego że lubię pomagać..? Być może jest to też wina tego że lubię po prostu pospamować i zdobyć trochę KP. Na te pytania nikt nie zna odpowiedzi xP

Oke.
Zaczynając od góry.. Włosy.
Ich kształt pozostawia wiele do życzenia, cieniowanie tym bardziej. Rozumiem że czytałeś Tutoriale, co i jak, jednak włosy to wbrew pozorom jeden z trudniejszych elementów w OPAR'kach, zwłaszcza jeżeli robi się je od zera.
W twoim wypadku, musisz popracować nad kształtem i cieniowaniem. Popatrz w dziale, jak są cieniowane różne OPAR'y na włosach, jak te włosy są zbudowane. Nie wymagam od Ciebie od razu takiego cieniowania jak cieniuje Sezu, Shine czy Ja, ale po prostu się postaraj.
Głowa.. Cóż.. No.. Emm.. Ekhem! Dobra.. Tutaj jest naprawdę słabo. Mam na myśli cieniowanie i czoło.
Cieni, w dodatku słabych użyłeś tylko na dole głowy. Czoło, nie dość że zbyt duże, nie zakryte żadną grzywką pozostawiłeś bez cieniowania. Jednym słowem - 'Tragedia'. Oczy mają zbyt słabo widoczny kolor. Zmień z szarego na np. ciemny albo niebieski.

Zbroja pozostawia wiele do życzenia, pod względem cieniowania. Proporcje, omijając lewą rękę i klatkę są całkiem, całkiem. Pod 'piersiami' wydaje się zbyt pusto. Umieść tam jakiś prowizoryczny kaloryferek.
Wiesz że łapki wyszły Ci całkiem dobrze jak na pierwszy raz? Tak czy owak, są błędy ale wyszły Ci całkiem, całkiem biorąc pod uwagę że to pierwsza tego typu praca.
Najbardziej mnie rozśmieszyły i sprawiły że zacząłem płakać, nogi. Argh! Są zbyt krzywe!
Wyglądają jak u jakiegoś prosiaka, albo jak połamane. No bez jaj.. Cieniowanie butów ujdzie. One już nie. Tak samo jak spodnie. Jak myślisz, dlaczego prawy but jest bardziej kwadratowy, a nie wyciągnięty w odwrotną stronę niż lewy? Domyśl się, zostawiam to Tobie.
To po prostu, tragedia. Nawet nie będę mówił co masz poprawić, bo poniżej pasa wszystko musi zostać poprawione :/
Dodawania takich elementów jak miecze i tarcza unikaj, dopóki nie nauczysz się robić dobrych OPAR'ków. Teraz te rzeczy wyglądają tragicznie, obydwie.

Ogółem.
OPAR ma tyle błędów że szok. I w cieniowaniu i w proporcjach. Nawet z robieniem OPAR'ów na Base masz problemy. Mimo wszystko, takie elementy jak łapki i w pewnym sensie zbroja, dają mi do myślenia że jeszcze się wybijesz w LSW. Bynajmniej, taką mam nadzieję. Myślę że mnie nie zawiedziesz, co?
Cóż.. Dałbym tej pracy ocenę 1/10, ale biorąc pod uwagę że to twoja pierwsza praca i każdy ma swoje początki, dam inną, lepszą ocenę by zachęcić Cię do robienia dalej.

3/10

3kp

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.