Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1God damn it, Yoh.. Empty God damn it, Yoh.. Sro Maj 19, 2010 3:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc, prawdopodobnie od jutra przez czas nieokreślony (Szacuję że gdzieś pod koniec miesiąca..) nie będę miał neta. Spowodowane jest to tym że nie chce mi się jak większości płacić za internet xD Nie, no.. Żart.
Korciło mnie żeby napisać w odejściach i zrobić Was w balóóna, ale stwierdziłem że nie miałoby to większego sensu xDDDDD

Ogółem mówiąc.. Nie będę miał neta, prawdopodobnie do końca miesiąca albo dłużej bo i nie płaciłem rachuneczków i się przeprowadzam.

Viego, już wiesz dlaczego w Adminowni tak trzymałem się jednego tematu, aż napisałem w końcu TriplePosta xd? No, właśnie dlatego tak się z TYM śpieszyłem.

Dobra. Wrócę do Was, ale nie wiem dokładnie kiedy. Na forum postaram się zaglądać co jakiś czas od kolegi, bądź z biblioteki czy kafejki.

Btw. Jeżeli chodzi o OADS, to wystawię prace gdy wrócę. Jak na razie, dostałem jedynie 3. Mam nadzieję że moja skrzynka po powrocie będzie ledwo dźwigała spam pracami xD
Data w temacie jest nieokreślona i tyle.

[Prawdziwy powód jednak przedstawia avek. Tak się zachlałem i stoczyłem że szook xP!]

2God damn it, Yoh.. Empty Re: God damn it, Yoh.. Sro Maj 19, 2010 5:08 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
no Yoh nie płacisz rachunków to źle i przeprowadzka hmm no dobra ja mysle że będziesz szybciej niż powiedziałeś ale dobra najważniejsze że napisałeś tutaj bo bym sie zastanawiał gdzie ty jesteś ale wiesz jak napisałeś bez ARS Oszalejesz

3God damn it, Yoh.. Empty Re: God damn it, Yoh.. Sro Maj 19, 2010 6:59 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Hmm ktoś niedawno w nieobecnościach pisał o wytrzymywaniu bez ars xd no nic ... rachuneczki ja na szczęście ich nie płacę xd Tak więc wracaj szybko xd

4God damn it, Yoh.. Empty Re: God damn it, Yoh.. Czw Maj 20, 2010 5:41 am

Death

Death
First Child
First Child
NIEEE, dlaczego, kto mnie teraz będzie oceniał?!?, kto będzie ostro pokazywał moje błędy w oparach?!?! Cóż szkoda, ale wracaj szybko.

5God damn it, Yoh.. Empty Re: God damn it, Yoh.. Czw Maj 20, 2010 2:16 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Wracaj szybko. Rachunki płacić trzeba xD pamiętaj teraz tylko ty i viego rozdajecie Kp a więc Come Back Fast

6God damn it, Yoh.. Empty Re: God damn it, Yoh.. Pią Cze 18, 2010 9:18 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To lepszy temat niż ten z systemem.. Po prostu.. GOD DAMN IT YOH xPPP

Niestety, teraz na 100% będę rzadko wchodził, a nawet przez jakiś czas zapewne w ogóle. Powodem jest tymczasowy szlaban na kompa i telewizję za pewien wybryk. Nie musicie wiedzieć jaki, mogę powiedzieć że to było po prostu głupie xP xd

Piszę żeby nie było że olewam forum. I ARS i DBL zresztą xP

Cóż.
Do zobaczenia za jakiś czas. Może z biblioteki albo kafejki Was odwiedzę. Na kompa który będzie przez jakiś czas u starszych nie mam co liczyć na używanie o.O Może 1-2h dziennie, a to zdecydowanie za mało xd

Teraz od Was odpocznę :O

7God damn it, Yoh.. Empty Re: God damn it, Yoh.. Sob Cze 19, 2010 7:09 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
HAUHAUAHU Yoh ma szlaban xd. Nie, to był joke...
Szkoda, że cię nie będzie, ale dobra. Czasami też jestem niegrzeczny xd.

8God damn it, Yoh.. Empty Re: God damn it, Yoh.. Sob Cze 19, 2010 7:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To nie to że jestem nie grzeczny, ale pewien wybryk sprawił że mam tak ograniczony dostęp do kompa, że cudem jest wejść na więcej niż 2h.
Z rana to nie problem, ale przynajmniej przez kilka dni (Jak rzekła rada starszych - 2 tygodnie) mam hardcorowo ograniczony dostęp xP

Z rana może wbiję i odpiszę, ale wieczorkami, przynajmniej do 24.06 (Później ich przebłagam i przejdzie im.. Chyba xd) nie będę często wbijał xP

9God damn it, Yoh.. Empty Re: God damn it, Yoh.. Sob Cze 19, 2010 10:49 am

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Dubrix napisał: tylko ty i viego rozdajecie Kp a więc Come Back Fast

...


Yoh - haha xD

10God damn it, Yoh.. Empty Re: God damn it, Yoh.. Sob Cze 19, 2010 10:51 am

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
I tak prawie zawsze byłeś AFK xD

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.