Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[GIF]Mój 1 Gifol Empty [GIF]Mój 1 Gifol Sob Maj 22, 2010 6:49 pm

Kopytko

avatar
Earthling
Earthling
Mój 1 gifol na mapce, zrobiłem co dopiero ;]
[GIF]Mój 1 Gifol Odccinek

Ocenki i komenty :]

2[GIF]Mój 1 Gifol Empty Re: [GIF]Mój 1 Gifol Sob Maj 22, 2010 7:17 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
No więc będę pierwszy.
Gif na jako pierwszy jest ładny. Dobrze, że zrobiłeś ma mapce. Ćwicz, ćwicz i rób kolejne części :D. Tera trzeba trochę błędów powytykać. :P
Po pierwsze Primo. Nie które napisy lecą za szybko. Z tego co pamiętam to chyba tylko 2.
Po drugie Primo. Jak ten Goku odlatywał to było widać mu przez jakieś 5 sek. jedną nogę. To nie może tak być :D. Pamiętaj to i nie popełnij już takiego błędu.
Po trzecie Primo. Jesteś kolejną osobą, której polecam Poradnik by Dase. Są tam podstawy tworzenia Gifów w Photoshopie. Lepiej obejrzyj. Bardzo Ci pomoże.
Po czwarte Primo. Na końcu jak ktoś mówi "Zostaw Go". Akcja stoi w miejscu. Mogłeś zrobić, że Gohan dalej leci. Tak nie fajnie to wyglądało :D. :lizz:
Po raz kolejny gratuluję zrobienia tego o to Gifa. Jeżeli to twój pierwszy to możesz być z Siebie dumny. Jest dużo błędów do poprawienia. Widziałem także parę przeskoków. Jeżeli wszystko poprawisz to następna część będzie o wiele lepsza. Będzie naprawdę dobra.

Moja ocenka 7/10

/Y
+3KP

3[GIF]Mój 1 Gifol Empty Re: [GIF]Mój 1 Gifol Sob Maj 22, 2010 10:58 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
No to tak Dialogi najlepsze nie są , a ta czcionka dobija... :/ Zrób jakieś obramowanie żeby były bardziej czytelne i oczywiście zmień sam kolor ;/.
Fabuła jakoś mnie nie przekonuje lekko nudna. Używasz Ps'a i Macromedia Flash tutaj plus ale czy to naprawdę twój pierwszy gif mam nadzieję że tak bo jest bardzo dobry. Co do spritów zbeształy mnie gohan czepia się własnego ojca... mniejsza. Podczas tworzenia gifa staraj się dobierać sprity w stroju takim samym tzn. kjaki strój był na początku niech jest do końca całego gifa.... Aha zapomniałbym jak jest "zostaw go" to troche głupio wygląda jak fala uderzeniowa się zatrzymuję a giku jest w miejscu xd. Ogólnie gif jest bardzo płynny i to mnie cieszy - duży plus ale to co wymieniłem wcześniej już nie - minus...
No to ocena 2,5/5 ale za samą płynność 3,5/5 xd

/f
+3kp.

4[GIF]Mój 1 Gifol Empty Re: [GIF]Mój 1 Gifol Pon Maj 24, 2010 4:21 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Więc tak...
Gif jest płynny, a to duży plus :D Napisy nie są dość wyraźne ale da radę przeczytać, choć mógłbyś trochę zmienić :P Moim zdaniem (ale to tylko moje zdanie) Jak dałeś face dla jednego to przydałoby się też dla drugiego :P
Przeskoków tam nie ma, mapa mogłaby być trochę mniejsza, a nawet powinna :P
Ocena 8/10

5[GIF]Mój 1 Gifol Empty Re: [GIF]Mój 1 Gifol Sro Cze 02, 2010 6:34 pm

Kopytko

avatar
Earthling
Earthling
Uwaga! Jeszcze ciepły odcinek 2
[GIF]Mój 1 Gifol Odcinek2

Oraz odcinek 3 (więcej gadania ale akcji też troszkę było)
[GIF]Mój 1 Gifol Odcinek3

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.