Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1{v gief} Empty {v gief} Sro Maj 26, 2010 5:14 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
no to tak mam tu jakieś badziewia tzn. stare animacje i takie tam xd czy coś co chciałem robić zaczołem i mi się odechciało taki mój śmietniczek animacji xd
Na konkurs ;/
Credity dodam potem obecinie nie mam czasu ;d

2{v gief} Empty Re: {v gief} Sro Maj 26, 2010 5:22 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
No to ja zacznę :p.
V Gif jest superancki :P. Fajne sprity dobrałeś. Mapa też jest w porzo. Przeskoków nie widziałem. Bardzo mi się podobało jak oni lecieli i ze sobą walczyli. Daje to naprawdę miły efekt. Taki fajny do oglądania. Jedna rzecz mi przeszkadza. Gif się głupio kończy. Goku ładuje Kamehameha i koniec. Dużo fajnych efektów. Walka jest płynna, szybka i w ogóle mi się podoba. Moja ocenka będzie dobra: 9/10

/f
KP: 1

3{v gief} Empty Re: {v gief} Sro Maj 26, 2010 5:36 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Jezus K :cenzura: Mac. Ty to nazywasz śmieciem ?!

Pomyśl ty i dase gdybyście się dobrali w parę to możecie stworzyć Gifa tak boskiego że NIKT WAS NIE POBIJE.


A teraz wracając do Gifa :)
Sprity są ładnie dobrane , przeskoków nie ma.
Efekty Specjalne jak i dźwiękowe są bardzo dobrze dobrane do odpowiedniego momentu.
Walka jest bardzo płynna i ciekawa . Chciał bym umieć robić chociaż w połowie tak dobre gify :(.

A więc Podsumujmy.
EFEKTY KOX WLAKA KOX =10/10


/f
KP: 1

4{v gief} Empty Re: {v gief} Czw Maj 27, 2010 3:03 pm

Dzimul

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Przy lewej stronie ekranu pojawia się biały pasek coś ci w mapce nie wyszło? Raz widziałem Frezie rękę uciołeś jak walił z łokcia, widziałem wiele przeskoków, ale ogólnie to ładnie to wygląda zrób coś nowego, a nie stare pokazujesz, bo nie znamy twoich teraźniejszych umiejętności

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.