Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[PC-online]Navy Field Empty [PC-online]Navy Field Sob Sty 09, 2010 1:42 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Download (Oficjalny)
Nie wielu zna tą grę dlatego chciałym wam ją przedstawić :D
Navyfield (MMONSG) czyli Massive Multiplayer Online Naval Strategy Game ^^/MMOTSG = Massive Multiplayer Tactics Simulation Game.Gra osadzona w czasach II wojny światowej. Do wyboru mamy 4 nacje : Kriegsmarine(Niemców =.=),Royal Navy (Angików ^^),US(Amerykańców =P) i Imperial Japan Navy(Japońców -.-).Gra ma kilka trybów m.in.:
Great Battle(GB):Zwykła walka ^^ (tyle że start od 16 osób w roomie)
Blitzkrieg: Jak GB ale dla low lvl (nie opłacalne x<)
Night Battle:Takie GB tylko w nocy ;p ograniczona widoczność
Normal Battle:Jak GB ale można startować od 2 osób w roomie (dobre do dueli)
OP Convoy : 5 rundowa walka. Która drużyna wygra więcej rund wygrywa. Jak wygrać rundę? Trzeba zebrać większą ilośc skrzyń tzn. wpłynac na skrzynie a potem dopłynąć do strefy przeciwnika ^^
Na początek dostajemy słabą załoge lecz nie mamy innego wyboru , taką trzeba grać. Na początek polecam anglików , są typową "Newbie nation".
Jak wybrać anglików? Dobre pytanie ^^. Gdy wbijemy najszej załodze 12 lvl mają możliwość advancu na na który kolwiek z kraji.Klikamy [CLS] Pod ludzikiem i wybieramy anglików i klikamy OK.
BARDZO WAŻNE!! KLASUJ WSZYSTKICH LUDZIKÓW DO JEDNEGO KRAJU
Drzewko
Klasowania Anglika
Wyżej pokazane jest klasowanie gdy jest się już anglikiem (Gra pomoże ci zklasować ludzików
WAŻNE. CO KLIKA WALK UZUPEŁNIAĆ PASKI = CZYLI KLIKAMY POD LUDZIKIEM na PRZYCISK [RCT] I NA ROOKIE WTEDY DAJEMY ICH TYLE ILE SIE TYLKO DA :D
Teraz jak zklasować pierwszą załoge... to bardzo ważne ., gdy coś zniszczysz musisz robić konto od nowa ^^
Patrzymy na obrazek
"Operator" - Klasujemy na Anglika a następnie na Br. Operator. Potem Zamiast CLS pojawia się SHP tam wybieram nasz następny statek ^^ Co ileś leveli jest lepszy :P
"Gunner" - Klasujemy na Anglika a następnie na Armored Sailor
ALE To co w tej grze jest ważne ;] Nie klasuje się ich raz!Jak widać na drzewku klasuje się ich wiele razy na różnych poziomach
Czyli Armored Sailor --->"Gunner" na 22----->Tu wybieramy Celność(ACC) lub Przeładowywwanie(RELOAD) Wybór należy do was ;d--->I na 65 klasujemy na Huge Gun :D
AA Gunner ---> Anglik. ---> Arm. Sailor ------> 2nd AA GUN ---->1st AA GUN
Restorer,Repairer,Engineer Jak na drzewku widaćAnglik ----> support Sailor i potem każdy własną drogą(nie mylić ich-.-)
Scout ----> Bardzo ważny członek załogi :D. ?Na lepszych statkach będzie latałsamolotem zwiadowczym. Klasujemy Anglik ---> Special Force -----> Rookie Pilot I TERAZ NIE WOLNO SKALSOWAĆ GO NA FIGHTER PILOTA ANI NA TEGO DRUGIEGO , MA BYĆ ROOKIE INACZEJ NIE BĘDZIE MÓG LATAĆ SAMOLOTEM ZWIADOWCZYM.
I można grać ;]
STATEK:
Statek w doku Wygląda o mniej więcej tak:
Click!
MEchanik#01 i Inzynier#01KM są na miejscu AA gunerów/Torpedów(nie bardzo)
Kanonierzy są na miejscu Gunnerów(czyli dobrze ;p)
A tam gdzie jest pilot i inne badziewia to tam powinni być(dobrze)
Czyli tam wsadzaqmy mechanikółw inżynierów pilotów itp. :P
Drugi screen
Zółte linie to miejsca na AA guny/Torpedy
Różowy - FCS
Fioletowy - Działa
Znaczek z samolotem - Scout
Klasy statków:
Frigate - Fregata - FF
Destroyer - Niszczyciel - DD
LightCrusier - Lekki Krążownik - CL
Heavy Crusier - Ciężki Krążownik - CA
Battle Crusier - Uzbrojony Krążownik - BC(Uznawane jako BB)
BattleShip - Pancernik - BB
Carrier - Lotniskowiec - CV
Submarine - Łódź podwodna - SS
W lewym górnym rogu jak na screenie
Od tego zależy wybór FCS-a i silnika (dopasowujemy do statku)
Klawiszologia : Na początek dadzą wam strzelanie auto. Lecz potem radzę sobie zamontować strzelanie manualne :D
Działa/Ogólne:
A/D - Działa Lewo prawo
E/Q - działa do wewnętrznej/do zewnętrznej
W/S - Lufy w góre / Lufy w dół :P
F - Gaz gaz gaz xP
V - Hamulce xD
G - Centrować na statek
Spacja - FAJER !! XD
F1 Pomoc xd
F2 yy All Chating/Team Chating
F3 Filtorwanie wiadomości
F4 Gradual Shooting(Salwami),Simetaleneous (xD nie wiem co to xD),(i ten główny -Maximum velocity - wsyzstkie działa walą :D
F5 Klawiszo logia xDD
F10 - Klawiszo logia x2 xDDD
H/N - Torpedy szybsze/wolniejsze . Szeroko/Wąsko
Wybór eskadry samolotów - 1/2/3/4/5 (NA CV)
R/T Działa albo AAgun/torpedy
CTRL = TDA , Szybciej poruszasz działami :d
Opis walki :
Najpierw gdy wychodzimy z portu(taka strzałka przed statkiem)
Pokazuje nam sie mapa ;D wchodzimy w jakąś walke. ALE pod nazwą tej walki musi być liczba użytkowników np. 12/64 bo jeśli nie ma to walkaa już się odbywa.Czasami Nie możemy dojść do walki chociaż są numerki to oznacza:
1.Że room jest zamknięty i że zaraz wystartują
lub że
2.Jest full
lub
3.Jest limit Pancerników (jeśli jesteś pancernikiem) do biwtwy wchodzi tylko 14(OBOWIĄZUJE GB)
Gdy się dołączymy czekamy aż hoster włączy walke i rozpocznie się ra(czasami trwa to 10 minut)
Click!
Jest już walka .. walczymy walczymy ;p i gdy nast zatopią to będzie pytanie czy wyjść. Jeśli zostaniemy do końca walki... to dostaniemy górę więcej expa chociaż będziemy musieli czekać ._.i jak się skończy walka to sie pokaże okno rezultatów , ile kto dostał expa czy wbił lvl itp.
Teraz pare informacji na koniec :D

Poradnik zrobiony w 100% przeze mnie.
Proszę nie używać bez wyrażnej zgody.
Chciałbym podziękować :
yooniorowi(mojemu kuzynowi) za nauczenie mnie tego wszystkiego ^^
Jeśli chcecie więcej informacji zapraszam na:
http://www.trainworld.us/NF2/English/index.html
http://nf-guides.com/pol/
Tu znajdziecie bardziej zawaansowane informacje :D Np. na temat AA gunów czy armoru.
Ze wszystkimi ptaniami proszę się kierować do mnie na gadu lub na pw z chęcią powiem wam wsyzstko co wiem, jeśli nie wiem zapytam się kuzyna(on jest pr0 xD)
Jest to chyba mój najdłuższy post na forum =P
Znaki (bez spacji): 5213
Znaki (ze spacjami): 6038

2[PC-online]Navy Field Empty Re: [PC-online]Navy Field Czw Sty 21, 2010 1:10 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Pięknie. Każda opcja gry dokładnie opisana, i zero komentów dotychczas? ;<.
Wszystkie rady, i sugestsie dla początkowych graczy zawarłeś w opisie, to dobrze bo nowy będzie od razu więcej wiedział. Dokładny interfejs gry też opisałeś, mógłbyś dodac parę screenów bo ta gra widac różni się od innych ; p.

3[PC-online]Navy Field Empty Re: [PC-online]Navy Field Czw Sty 21, 2010 7:28 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
To już nie jest recenzja tylko poradnik!
Podstawa recenzji to wymówienie czegoś typu "w grze wyróżniamy bardzo dużo typów broni - między innymi snajperka, karabin maszynowi, pistolety itd". Daj coś w tym stylu, a nie wymieniasz wszystkie bronie. W dodatku opis jest strasznie zagmatwany, dostałem oczojebnego oczopląsu gdy to czytałem. Używaj BBCode oraz HTML! To nie takie trudne, a tekst wygląda lepiej i wyraźniej. Brak mi też screenów. Poza tym...ujdzie.
Pozdrawiam, Dase.

4[PC-online]Navy Field Empty Re: [PC-online]Navy Field Pią Sty 29, 2010 12:02 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
@up
Taaa, troche się zapędziłęm, możecie przenieść do działu Tutorial xP?
Gdy wrzucałem to , tego działu jeszcze nie było xd.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.