Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dragon Ball Maitasi on Sro Cze 02, 2010 7:41 pm

arczi11

Earthling
Earthling
Oto odcinkowy gif przedstawiający Serię Dragon Ball Maitasi. Z powodu braku czasu jutro dam opis co znajdzie się w ów serialu bo chyba tak to trzeba będzie nazwać. Oto pierwszy odcinek:

chce powiedzieć że:
Jest to mój pierwszy gif od kilku miesięcy.
jest to mój pierwszy gif na tym forum.

2 Re: Dragon Ball Maitasi on Czw Cze 03, 2010 5:58 am

pieteros15

Olympic God
Olympic God
Zacznijmy od początku..Przedstawienie postaci jest w porządku.Akcja nie jest płynna są przeskoki.Fabula hmm.. w ogóle mi się nie spodoba.Jest to zgapienie od
http://anrevosprites.forumpl.net/gify-f32/gif-gif-by-jupek-arczi-i-halls-t1389.htm
tylko dodane kilka rzeczy. Co do fabuły kto poznaje dziecko i od razu go trenuje .. "głupota".Jest wiele błędów ortograficznych.Nic ciekawego.. Jeszcze jedno gif jest krotki i na pewno nie będę czekał na cześć 2. Za zgapienie dostaniesz warna

Ocena 2 /10 z powodu ze to twój pierwszy gif

3 Re: Dragon Ball Maitasi on Czw Cze 03, 2010 6:14 am

arczi11

Earthling
Earthling
hah przeczytaj wszystkie posty w temacie do którego dałeś linka.....

4 Re: Dragon Ball Maitasi on Czw Cze 03, 2010 6:25 am

pieteros15

Olympic God
Olympic God
Super tylko po co 1000 takich samych gifów jeżeli Yoh92 zamknął tamten temat to znaczy że forum nie chce oglądać tego gifa proste

5 Re: Dragon Ball Maitasi on Czw Cze 03, 2010 7:48 am

Hattori

Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
@UP

Ehh... chłopie... on zamknął tamten temat ponieważ Arczi powiedział, że tamten temat można zamknąć i tutaj będą dalsze części gifa... nie chodziło Yohowi o to, że gif głupi -.- widzę, że ty czytać nie umiesz, czemu?

Arczi11: ps Dragon ball Maitasi jest to że tak sie wyrażę kontynuacja tego projektu wiec nic wiecej nie powstanie z tego tutaj.

Yoh92: W takim razie zamykam temat.

A więc jeżeli uważasz, że Yoh zamknął tamten temat ponieważ gifa nikt nie chciał oglądać to jesteś w tak zwanym "Błędzie". A to, że ten gif jest fabularnie podobny do gifa Szakala to to, że są to kumple, tworzą pracę razem i tutaj dali poprawioną wersję tamtego. Rozumiesz? mam nadzieję, że tak...

@Temat

Dobra, wracając do twojego Gifa to całkiem dobrze się spisałeś. W dodatku, iż jest to twój pierwszy gif od długiego czasu to całkiem nieźle, jedyne co musisz poprawić to...
Czas napisów, ponieważ niekiedy trwa on około 1 sekundy, co bardzo utrudnia czytanie :D Przeskoki, całkiem sporo ich tu widziałem, co też powinieneś poprawić jeżeli chcesz tworzyć dobre gify. Co jeszcze? Efekty... Mógłbyś zrobić parę podstawowych efektów w EGA, co również by dało lepszy efekt Gifa i byś dostał na pewno lepszą ocenkę ;) Długość gifa jest dobra, lecz mógł być troszkę dłuższy, a co do fabuły to jest średnia. Trochę wciąga, ale mogłaby być troszkę ciekawsza, mam nadzieję, że rozwinie się w następnym odcinku. ^^ Dobra, to chyba na tyle...

Ocenka: 7/10

2kp

6 Re: Dragon Ball Maitasi on Czw Cze 03, 2010 8:20 am

manasek4

Earthling
Earthling
Ehhh Te przeskoki gdyby nie to za Twój gif dałbym 9/10 no cóż ale dam 8/10, co do fabuły mi się podoba

7 Re: Dragon Ball Maitasi on Czw Cze 03, 2010 4:54 pm

Kopytko

Earthling
Earthling
To zacznę tak,
Gif jest czasami za mało płynny. Np przy przemianach. Zauważyłem kilka przeskoków, fabuła hmmm... nie zbyt dobra ale może być. Tutaj + bo gifol na mapce. Nie wiem w czym robiłeś ale jak byś znał sie na Photoshopie i w nim zrobił to byś pozbył się przeskoków, na moje oko gif robiony w paincie. Iż to twój pierwszy gif od kilku miesięcy znaczy że robiłeś juz wczesniej gify czyli powinieneś lepiej to robić.
Ocena:3/10 ;}

8 Re: Dragon Ball Maitasi on Czw Cze 03, 2010 5:47 pm

Feli

Zasłużony
Zasłużony
Kolego arczi11, dodaj Taga do nazwy tematu.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]