Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dragon Ball Maitasi Empty Dragon Ball Maitasi Sro Cze 02, 2010 7:41 pm

arczi11

avatar
Earthling
Earthling
Oto odcinkowy gif przedstawiający Serię Dragon Ball Maitasi. Z powodu braku czasu jutro dam opis co znajdzie się w ów serialu bo chyba tak to trzeba będzie nazwać. Oto pierwszy odcinek:

chce powiedzieć że:
Jest to mój pierwszy gif od kilku miesięcy.
jest to mój pierwszy gif na tym forum.

Dragon Ball Maitasi Dragonballmaitasiodcinem

2Dragon Ball Maitasi Empty Re: Dragon Ball Maitasi Czw Cze 03, 2010 5:58 am

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
Zacznijmy od początku..Przedstawienie postaci jest w porządku.Akcja nie jest płynna są przeskoki.Fabula hmm.. w ogóle mi się nie spodoba.Jest to zgapienie od
https://anrevosprites.forumpl.net/gify-f32/gif-gif-by-jupek-arczi-i-halls-t1389.htm
tylko dodane kilka rzeczy. Co do fabuły kto poznaje dziecko i od razu go trenuje .. "głupota".Jest wiele błędów ortograficznych.Nic ciekawego.. Jeszcze jedno gif jest krotki i na pewno nie będę czekał na cześć 2. Za zgapienie dostaniesz warna

Ocena 2 /10 z powodu ze to twój pierwszy gif

3Dragon Ball Maitasi Empty Re: Dragon Ball Maitasi Czw Cze 03, 2010 6:14 am

arczi11

avatar
Earthling
Earthling
hah przeczytaj wszystkie posty w temacie do którego dałeś linka.....

4Dragon Ball Maitasi Empty Re: Dragon Ball Maitasi Czw Cze 03, 2010 6:25 am

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
Super tylko po co 1000 takich samych gifów jeżeli Yoh92 zamknął tamten temat to znaczy że forum nie chce oglądać tego gifa proste

5Dragon Ball Maitasi Empty Re: Dragon Ball Maitasi Czw Cze 03, 2010 7:48 am

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
@UP

Ehh... chłopie... on zamknął tamten temat ponieważ Arczi powiedział, że tamten temat można zamknąć i tutaj będą dalsze części gifa... nie chodziło Yohowi o to, że gif głupi -.- widzę, że ty czytać nie umiesz, czemu?


Arczi11: ps Dragon ball Maitasi jest to że tak sie wyrażę kontynuacja tego projektu wiec nic wiecej nie powstanie z tego tutaj.

Yoh92: W takim razie zamykam temat.


A więc jeżeli uważasz, że Yoh zamknął tamten temat ponieważ gifa nikt nie chciał oglądać to jesteś w tak zwanym "Błędzie". A to, że ten gif jest fabularnie podobny do gifa Szakala to to, że są to kumple, tworzą pracę razem i tutaj dali poprawioną wersję tamtego. Rozumiesz? mam nadzieję, że tak...

@Temat

Dobra, wracając do twojego Gifa to całkiem dobrze się spisałeś. W dodatku, iż jest to twój pierwszy gif od długiego czasu to całkiem nieźle, jedyne co musisz poprawić to...
Czas napisów, ponieważ niekiedy trwa on około 1 sekundy, co bardzo utrudnia czytanie :D Przeskoki, całkiem sporo ich tu widziałem, co też powinieneś poprawić jeżeli chcesz tworzyć dobre gify. Co jeszcze? Efekty... Mógłbyś zrobić parę podstawowych efektów w EGA, co również by dało lepszy efekt Gifa i byś dostał na pewno lepszą ocenkę ;) Długość gifa jest dobra, lecz mógł być troszkę dłuższy, a co do fabuły to jest średnia. Trochę wciąga, ale mogłaby być troszkę ciekawsza, mam nadzieję, że rozwinie się w następnym odcinku. ^^ Dobra, to chyba na tyle...

Ocenka: 7/10

2kp

6Dragon Ball Maitasi Empty Re: Dragon Ball Maitasi Czw Cze 03, 2010 8:20 am

manasek4

avatar
Earthling
Earthling
Ehhh Te przeskoki gdyby nie to za Twój gif dałbym 9/10 no cóż ale dam 8/10, co do fabuły mi się podoba

7Dragon Ball Maitasi Empty Re: Dragon Ball Maitasi Czw Cze 03, 2010 4:54 pm

Kopytko

avatar
Earthling
Earthling
To zacznę tak,
Gif jest czasami za mało płynny. Np przy przemianach. Zauważyłem kilka przeskoków, fabuła hmmm... nie zbyt dobra ale może być. Tutaj + bo gifol na mapce. Nie wiem w czym robiłeś ale jak byś znał sie na Photoshopie i w nim zrobił to byś pozbył się przeskoków, na moje oko gif robiony w paincie. Iż to twój pierwszy gif od kilku miesięcy znaczy że robiłeś juz wczesniej gify czyli powinieneś lepiej to robić.
Ocena:3/10 ;}

8Dragon Ball Maitasi Empty Re: Dragon Ball Maitasi Czw Cze 03, 2010 5:47 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Kolego arczi11, dodaj Taga do nazwy tematu.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.