Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 #8 OADS on Czw Cze 03, 2010 6:55 pm

Feli

Zasłużony
Zasłużony
Miejsce #1 należy do Sezu
Ilość Głosów: 7

Za zwycięstwo otrzymuję

oraz jego praca ląduje na dA
http://anrevosprites.deviantart.com/
+15kp

Miejsce #2 zajął Aragami^
Ilość Głosów: 1

+10kp

Miejsce #3 wywalczyli(remis): Ater, Coolt, pieteros15, wzol, Ykmo
Ilość Głosów: 0

Gratuluję wszystkim,
Zapraszam do składania gratulacji oraz komentowania* tych prac!
Dzięki za pracę, nie zniechęcajcie się będzie jeszcze nie jedna szansa na wygranie!

2 Re: #8 OADS on Czw Cze 03, 2010 6:59 pm

Bombi

Paramecia User
Paramecia User
Więc jako pierwszy chciałem Pogratulować Sezu, Sezowi?! :P Nie wiem jak odmieniać :d. Oraz innym oczestnikom Konkursu

3 Re: #8 OADS on Wto Cze 08, 2010 9:18 am

Halls

Logia User
Logia User
Więc że Sezu wygrał to nic dziwnego :D. Ale chcę pogratulować Sezu i innym że brali udział w Konkursie.

4 Re: #8 OADS on Wto Cze 08, 2010 12:38 pm

SmokuXD

Vampire
Vampire
Kurfa Sexu już za dużo masz tych nagród daj szanse innym xDD Ale i tak gratuluję wygranej xd

5 Re: #8 OADS on Wto Cze 08, 2010 2:59 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
SmokuXD napisał:Kurfa Sexu już za dużo masz tych nagród daj szanse innym xDD Ale i tak gratuluję wygranej xd
Haha xD Tak.. No, ale nie zniechęcaj go. Jeżeli chce i wie że da radę z jakimś konkursem, to wskazane żeby oddał pracę xD Co z tego że wygrywa? To powinno zachęcić jedynie tych którzy są za nim, a żeby bardziej się starać ;d

Btw.
Zezie, kolejny raz składam gratulację xd W kolejnych konkursach.. Niech Mariusz będzie z Tobą. Strzeż się, bo namówię Feliego żeby organizował sam OADS, i też będę brał udział xDD

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

6 Re: #8 OADS on Nie Lip 18, 2010 7:44 pm

Michass

Lieutenant
Lieutenant
Gratuluję wszystkim biorącym udział w konkursie, oraz zwycięzcy czyli Sezu praca super.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]