Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W]Kopytko Empty [O-S-W]Kopytko Nie Cze 06, 2010 8:57 pm

Kopytko

avatar
Earthling
Earthling
To jest moja 1 praca tego typu :]
Wszystko od zera, prócz base. Powiedzcie i ocencie która forma najlepsza
[O-S-W]Kopytko Wipek

2[O-S-W]Kopytko Empty Re: [O-S-W]Kopytko Nie Cze 06, 2010 9:25 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Po pierwsze jeżeli base jest kogoś ,to radzę Ci jak najszybciej wstawić credity ,bo pewnie poleci warn. Druga sprawa ,to to ,że tych prac nie robi się w gimpie czy gdzie tam robiłeś ,tylko po kolei powolutku w programie jakim jest paint. Trzecia rzecz to ,to że pocieniowałeś swojego Opark'a jakby był wykonany z metalu ,a chyba nie jest ... prawda ? Oczywiście cienie jak przed chwilką wspomniałem są straszne ,a same kolory użyte na OPAR 'ku także nie wyglądają zachwycająco. Więcej chyba nie będę pisać ,bo jest mi po prostu żal tego biednego base ,które tak strasznie zmasakrowałeś.
Ocena 1/10
Wybacz ,ale więcej postawić nie mogę. Może popodglądaj jak są zrobione inne grafiki zanim zabierzesz się za robienie własnych. Oczywiście nie chodzi mi o to ,aby Cię zniechęcić ,wręcz przeciwnie. Twórz jak najwięcej OPAR 'ków ,ale rób je porządnie i wstawiaj je na forum ,dopiero wtedy ,kiedy jesteś rzeczywiście z nich zadowolony.

2kp i dołączam się do żądania wstawienia creditów.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Mroczne Kopytko

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.