Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Nabór do komiksu Empty Nabór do komiksu Wto Cze 15, 2010 3:14 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
A więc ogłaszam nabory do komiksu,który zamierzam zrobić.Nad tytułem i fabułą jeszcze myślę,bo chcę,żeby to było coś naprawdę mocnego,a nie już oklepanego.Tak więc przygotowanie komiksu zajmie mi trochę,bo jeszcze pracuję nad swoim Spritem,a pozy base'u uzupełniam codziennie.Tak więc jeżeli ktoś chętny,to proszę o wypełnienie formularzu:

Imię:
Nazwisko:
Charakter:
Znaki szczególne[rozpoznawcze]:
Strona[dobro/zło/neutral]:
Słabe strony:
Sprite:

Za wszystkie zgłoszenie z góry dziękuję i mam nadzieję,że gdy to skończę,to będzie coś naprawdę wyjątkowego.



Ostatnio zmieniony przez Studnia dnia Pią Cze 18, 2010 12:16 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Nabór do komiksu Empty Re: Nabór do komiksu Pią Cze 18, 2010 11:59 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No to będę pierwszy :P

Imię: Maximus
Nazwisko: Gigantus
Charakter: Nieufny, nigdy nie lekceważy przeciwnika w walce, rzadko się zaprzyjaźnia.
Znaki szczególne[rozpoznawcze]: Niema
Strona[dobro/zło/neutral]: Neutral
Słabe strony: Zawsze walczy do końca. Nie podda się, trzeba go zabić lub pobić do nieprzytomności.

W formularzu zabrakło miejsca na sprit! Uzupełnij to!

SPRIT: Maximus

3Nabór do komiksu Empty Re: Nabór do komiksu Pią Cze 18, 2010 12:30 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Imię: Smoku
Nazwisko: Ikagawashii
Charakter: Smoku jest bardzo skrytą postacią nie lubiącą mówić xD Jest bardzo inteligętny podczas walki ale nie przejawia jej gdy rozmawia z kimś. Zawsze stara się zdobyć jak najwięcej mocy, nie zważając na konsekwencje. Jest mało ludzi którzy mogą być jego 'przyjaciółmi'.
Znaki szczególne[rozpoznawcze]: Hmm znaki szczególne władanie cieniem, potrafi dzięki tej umiejętności podnosić przedmioty.
Strona[dobro/zło/neutral]: Jak wolisz xd
Słabe strony: Boi się zaćmienia słońca, Gdy używa zdolności "cienia" w zwykłej postaci męczy się, a zaś gdy jest w Shadow Form jest na odwrót
Sprite: Nromal
Shadow Form



Ostatnio zmieniony przez SmokuXD dnia Pią Cze 18, 2010 1:32 pm, w całości zmieniany 2 razy

4Nabór do komiksu Empty Re: Nabór do komiksu Pią Cze 18, 2010 12:39 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Imię:Tuffle
Nazwisko:Fuffle
Charakter:Miły zabawny,pomaga swoim,nigdy nie ucieka od walki.
Znaki szczególne[rozpoznawcze]:Czerwone Kosmyki,które kiedyś miały ten sam kolor co włosy.
Strona[dobro/zło/neutral]:Obojętne
Słabe strony:Jego Słabą stroną jest złość gdy naprawdę ktoś go rozłości to nie skupia się.Ale jeszcze nikt nie próbował go rozłościć.
Sprite:http://iv.pl/images/5eiff5iq3szjl7qwpb.png

5Nabór do komiksu Empty Re: Nabór do komiksu Pią Cze 18, 2010 1:20 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Sprity zgrałem sobie już na dysk.Czekam na więcej chętnych.Smoku zuploaduj swojego sprita w normal state na imageshack bo mi iv nie czyta.Dokładniej 404.

6Nabór do komiksu Empty Re: Nabór do komiksu Pią Cze 18, 2010 1:33 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Ok, już powinno działać, a jak nie to masz dodatkowy Link ;d http://www.iv.pl/images/77597035397698316153.png

7Nabór do komiksu Empty Re: Nabór do komiksu Sob Cze 19, 2010 1:38 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Imię: Halls
Nazwisko: Shabanai
Charakter: Dobry, zawsze pomoże kolegą, nie ucieka od walki, ze złości zabiję nawet przyjaciela.
Znaki szczególne[rozpoznawcze]: Niema
Strona[dobro/zło/neutral]: dobro
Słabe strony: Przyjaciele, ktoś zabije jego kumpla on nie wytrzyma.
Sprite: https://2img.net/r/ihimizer/img408/9321/92860440.png

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.