Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1'Dzisiejsze' Premiery Empty 'Dzisiejsze' Premiery Czw Cze 17, 2010 9:15 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Witam.
Chciałbym zaprezentować parę premierek na ten rok, z moich źródeł xP.
No to zaczynamy

Backbreaker (PS3, X360)

Footbalowa gierka, nie wiem o niej za dużo no ale to będzie coś nowatorskiego ;p.

Blacklight Tango Down (PC, PS3, X360)


Crackdown 2 (X360)


Naughty Bear (PS3, X360)

Gra, jest w stylu GTA. Tle że tutaj, jesteśmy wcieleni w misia który robi złe rzeczy :P.


Co sądzicie o tych premierach? Śmiało piszcie, a może nawet ktoś jeszcze zna coś bardziej świeżego ;p.

2'Dzisiejsze' Premiery Empty Re: 'Dzisiejsze' Premiery Czw Cze 17, 2010 9:23 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Ahm nie zapominajmy o Call of Duty 7: Black OPS które także wyjdzie w tym roku! Na internecie (czyt. youtube) można już zobaczyć pełno filmików z targów E3. Sama gra jest kiepska, ale jak już pisać premiery to i Cod'a 7 można tu dopisać.

3'Dzisiejsze' Premiery Empty Re: 'Dzisiejsze' Premiery Pią Cze 18, 2010 7:07 am

laki789

avatar
Earthling
Earthling
Myślę że znam się trochę na gierkach ale o tych gierkach nie słyszałem jedynie o Crachdown 2, ale trochę poczytam o tych gierkach może mnie zainteresują. Słyszałem o nowej części serii Need For Speed która będzie nosiła pod tytuł Hot Pursuit. Jeszcze nie czytałem na temat tej gierki ale myślę że nawet będzie fajna choć nie przepadam za Need For Speedem. Nie zapominajmy o nowej części serii Gran Turismo która wychodzi już 3 lata i ma teraz się pojawić pod koniec roku w listopadzie. Myślę że teraz Sony pokaże na co go stać i wyjdzie naprawde dobra gierka, ale szkoda że tylko na platformę PS3 ( mam Xboxa360). Będą jeszcze takie tytuły jak Medal Of Honor (niby kopia Modern Warfare) Gears Of War 3 ( na to warto poczekać) dwie nowe części gierek piłkarskich czyli nowa Fifa i Pes.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.