Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Call Of Duty: Black Ops Empty Call Of Duty: Black Ops Pią Cze 18, 2010 6:52 am

laki789

avatar
Earthling
Earthling
Siema!
Co myślicie o nadchodzącej nowej części Call Of Duty Black Ops. Ta gierka jest tworzona przez studio Treyarch które jest odpowiedzialne za przed ostatni tytuł z tej serii, czyli Call Of Duty World At War. Dla wielu ten projekt wydanego w 2008 roku Call Of Duty był nieudany, to według mnie prawda. Ale studio Treyarch nadchodzi z nową częścią Call Of Duty i jak podaje producent będzie dużo lepszy od ostatniego projektu. Wszystko ma się rozgrywać w latach 60 XX wieku, studio nie chciało tworzyć gry we współczesnych czasach ponieważ nie chce robić kopi modern warefare. Mi się wydaje że Treyarch może zrobić teraz naprawde dobrą gierkę, ale przekonamy się pod koniec roku.

2Call Of Duty: Black Ops Empty Re: Call Of Duty: Black Ops Pią Cze 18, 2010 7:40 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Ehm DAJCIE SPOKÓJ. Black OPS to kolejna nieudana próba pokazania przez Treyarch jak to oni są beznadziejny w tworzeniu gier strzelanek! A nie... to im się akurat udało hah. Udało im się też znudzić fanów CoD'a którzy rozpaczliwie czekają na Modern Warfare 3, którego i tak nie będzie. Z niecierpliwością czekam na CoD'a 8, bo 7 Black OPS będzie OKROPNA, dlaczego? Widziałem film z targów E3, to mi wystarczy.

3Call Of Duty: Black Ops Empty Re: Call Of Duty: Black Ops Pią Cze 18, 2010 9:07 am

laki789

avatar
Earthling
Earthling
No tak tylko że CoD 8 pewnie też bedzie tworzony przez to studio ponieważ Infinity Ward usuneli, ale jak czytałem główni pracownicy którzy pracowali nad modern warfare 2 założyli własne studio więc może coś z tego będzie, ale jeszcze nie wiadomo czy oni będą tworzyli coś z serią Call Of Duty

4Call Of Duty: Black Ops Empty Re: Call Of Duty: Black Ops Pią Cze 18, 2010 1:18 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
CoD 8 MW3 także będzie robione przez Treyarch, jak to mówisz. Jeszcze tej nazwy nie wykupili, ale zapewne to zrobią, a przynajmniej mają to w planach.
A co takiego jest beznadziejnego w produktach Treyarchu? A to, że prawie w ogóle w grze niema muzyki, która nadaje jej klimat! W MW2 Hans Zimmer spisał się wyśmienicie, powiedziałbym, że niemal perfekcyjnie, muzyka była EPICKA, a w CoD 5... no i przyszłym Black OPS... To jest jedna wielka porażka - przynajmniej dla mnie. Kupie to, tylko ze względu na tytuł CoD oraz żeby powbijać LVLe, bo chyba tylko to mnie przytrzyma przy tej grze... no i żywiec xd

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.