Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Błąd z kompem Empty Błąd z kompem Pią Cze 18, 2010 11:36 am

szakalissimo

avatar
Namekian
Namekian
Witam Was otóż gdy grałem w metin 2 komputer mi się zaciął i musiałem go zresetować po ponownym włączeniu musiałem zmienić rozdzielczość ale nie mogłem bo gdy chcę wziąć rozdzielczość 1280 na 1024 pokazuję mi się czarny ekran a w nim coś takiego lata :

Cannot display this video change computer display input to 1024 a 60 HZ

Bardzo proszę o pomoc.

2Błąd z kompem Empty Re: Błąd z kompem Pią Cze 18, 2010 8:32 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Aha, a dlaczego niby musiałeś zmienić rozdzielczość?
Możliwe że masz słabego kompa, i nie ogarnia takiej rozdzielczości, i robi się czarny ekran?

3Błąd z kompem Empty Re: Błąd z kompem Pią Cze 18, 2010 9:07 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Czy twój komputer obsługuje 1024? Możliwe, że zaciął się przy 1280 gdyż to jego nie obsługuje. 1280 to szerokość HD, a 1024 to normalna szerokość zwykłego monitora 4:3... niestety nie wiem co poradzić.

4Błąd z kompem Empty Re: Błąd z kompem Sob Cze 19, 2010 4:56 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Cannot display this video change computer display input to 1024 a 60 HZ
Ktoś to przeczytał ? Zawołajcie Akagiego ;)
To łatwe dla kogoś, kto otworzył choć raz książkę do angielskiego (uczyć się, bo angielski to ważna sprawa !) Zapewne komputer musi być stary skoro domaga się rozdzielczości 1024(x768?) i 60 Hz. Zmień to po prostu na zalecane i będzie dobrze.

5Błąd z kompem Empty Re: Błąd z kompem Sob Cze 19, 2010 6:44 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cannot display this video change computer display input to 1024 a 60 HZ

Proste jak pie*******e xP
Po pierwsze, wina stoi po stronie monitora, jak przypuszczam LCD.
Po drugie, jedynym rozwiązaniem jest korzystanie z mniejszej rozdzielczości, bo twój monitor najzwyczajniej w świecie nie ma możliwości 'odtworzenia' obrazu na większej rozdzielczości i częstotliwości.

Rozwiązanie jest proste.
Zmniejsz rozdzielczość i jeżeli nie chcesz błędów takiego typu, nie zmieniaj jej.

Nie martw się. Podobne 'błędy' są częste w monitorach LCD, z tego co się dowiedziałem z Google i od kolegów mających monitory tego typu.
(Musiałem do nich chodzić i im je naprawiać xP PHEW!)

gdy chcę wziąć rozdzielczość 1280 na 1024 pokazuję mi się czarny ekran
To normalne, ale jakby Ci to.. Emm.. No.. Twój monitor, musi działać na rozdzielczości mniejszej niż 1280x1024. Zmiana jej na większą będzie skutkowała pojawieniem się takowego błędu. Nic się z tym nie da zrobić. Monitory LCD mają że tak powiem pewne ograniczenia co do rozdzielczości i częstotliwości. Nie wszystkie, ale niektóre rodzaje mają.

6Błąd z kompem Empty Re: Błąd z kompem Sob Cze 19, 2010 10:18 am

szakalissimo

avatar
Namekian
Namekian
Dobra dzięki wszystkim.

Ale wcześniej już brałem takową rozdzielczość czyli 1280 na 1024 i wszystko było dobrze.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.