Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Yoh92, Ketsu, Krycha95. Empty Yoh92, Ketsu, Krycha95. Sob Cze 19, 2010 10:36 am

Mor

Mor
Bronze Saint
Bronze Saint
Yoh92, Ketsu, Krycha95. Beztytuuliu
Yoh92, Ketsu, Krycha95. Beztytuu1fk

My coś tam gadaliśmy o tamtym br z pokojówką i potem z Ketsem się z nudów dla fazy kłóciliśmy, ale to nie była kłótnia o to, że kto dostanie 0 głosów. Potem wbija Krycha95 i wyskakuje nie wiadomo o co mu chodzi potem ja mu odpowiadam i Yoh92 banuje bez powodu!

2Yoh92, Ketsu, Krycha95. Empty Re: Yoh92, Ketsu, Krycha95. Sob Cze 19, 2010 10:45 am

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
Wszyscy jesteście winni nawet ty Mor ;O btw. oni nie zaczynają wyzywać bez powodu. Musiałeś ich wkurzyć czymś :>

3Yoh92, Ketsu, Krycha95. Empty Re: Yoh92, Ketsu, Krycha95. Sob Cze 19, 2010 11:04 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dlaczego Screen jest urwany w miejscu, od kiedy Krycha wyzywa Cię na walkę, a później po prostu pokazuje jak ON klnie?
Pokaż całą Waszą rozmowę to pogadamy. To prawda, szły wulgarne słowa na C-Box'ie. Zdarza się to zdecydowanie za często i pozostaje nie karane.
Jednak obraza kogoś w taki sposób jaki pokazałeś sam, poniżej (Właśnie za to dostałeś bana!) jest co najmniej żałosny.
Ba! Nie mam zamiaru wycofać bana skoro obrażasz od 'pierdolonych dziwek' (Cytat xP) innych Użytkowników. Nie widzę tam by Ciebie obrażano w podobny sposób, może poza gówniarzem, ale to nie jest powód do tak mocnej obrazy.

Po słowach Krychy - 'O przejebałeś sprawę', dostałeś bana właśnie za tą 'dziwkę'.

4Yoh92, Ketsu, Krycha95. Empty Re: Yoh92, Ketsu, Krycha95. Sob Cze 19, 2010 11:56 am

Mor

Mor
Bronze Saint
Bronze Saint
A krychy "Coś ci się nie podoba?To wypierdalaj!" czemu ja tylko dostałem bana? A oni nie?

5Yoh92, Ketsu, Krycha95. Empty Re: Yoh92, Ketsu, Krycha95. Sob Cze 19, 2010 12:01 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Moim zdaniem to nie jest nic obrażającego, i powinniście zamknąc temat bo tu spam będzie :/

Jak na razie się zgadzam z tym pomysłem. Jeśli ktoś z GTW będzie miał coś do dodania, może pisać i w zamkniętym temacie.

6Yoh92, Ketsu, Krycha95. Empty Re: Yoh92, Ketsu, Krycha95. Sob Cze 19, 2010 12:11 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mówiąc wprost.
On Cię nie obraził, a kazał wyjść. Co prawda, ostrzej i bardziej wulgarnie niż normalnie, ale chciałby nie było Cię na C-Box'ie ponieważ wkurzasz ludzi.
Ketsu to samo.
Byłem tam i nie dość że spamowałeś, co u Ciebie jest normalką, to w dodatku obraziłeś innego Usera. Nie. Nie kazałeś mu 'wypierdalać'. Dosłownie obraziłeś jego osobę. I właśnie za to do cholery jest ban na C-Box'ie, rozumiesz -.-?

Nie wiedziałem że ludzie potrafią być tak żałosnymi istotami, no..
Zamykam.

@Edit
Oo.. Viego zamknął za mnie xD

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.