Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[V.gif] Inonce Empty [V.gif] Inonce Sro Cze 30, 2010 4:56 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Bombi mnie zmusił do zrobienia nowego V.gifa ! : d

Inonce. odc1

Nie obiecuje, ale postaram się skończyć tego gifa. Oceniać !

Credit dla Coolta, Yoh'a, Bombiego, SmokuXD'a, Wzola, Rexia, twórców map.

2[V.gif] Inonce Empty Re: [V.gif] Inonce Sro Cze 30, 2010 5:16 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No więc... gif ładnie jest zrobiony, nie zauważyłem żadnych przeskoków. Mam nadzieje , że fabuła się rozkręci czekam na jakieś ciekawe walki.
9\10

3[V.gif] Inonce Empty Re: [V.gif] Inonce Sro Cze 30, 2010 5:27 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Diwan O.o.
Gif jest bardzo ładny i starannie zrobiony. Lecz razi mnie jego długość. Rozumie, że to pierwszy odcinek, ale jest on zdecydowanie za krótki. Mało pracy z twojej strony. Fabuła bardzo mi się podoba. Czekam na Next Odc. Tylko myślę, że będzie dłuższy. I będzie w nim jakaś akcja. Mam na myśli walki, trening czy coś w tym rodzaju. Na razie oceny nie dam, bo tu się nic nie dzieje. 2 Odcinek będzie oceniony :D

/f
KP: 1

4[V.gif] Inonce Empty Re: [V.gif] Inonce Sro Cze 30, 2010 6:03 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Heh, no i dobrze że zmusił! Pracować! A nie obijacie się w wakacje :P.
Sam pomysł na gifa nawet przemyślany, ale fabuła niezbyt oryginalna- dwie organizacje. Źli i dobzi=fight. Mówiąc mało oryginalne nie mam od razu namyśli złe oczywiście.
Płynność nawet jest, o mapce nie będę wspominał bo Nowicjuszem nie jesteś więc to obowiązek ;p. Sam motyw, że sprity są w szkole naprawdę ciekawy, no ale pomysł a jeszcze trzeba dobrze to wykonać. Nie podobało mi się że sprity stojące w szkole stały bez ruchu, chociaż mogła by być jakaś interakcja między nimi podczas tego wstrząsu który mówiąc szczerze wyszedł ładnie.
Dialogi. Czasem słabo widoczne, ale w miarę trzymają poziom.

Myślę że fabuła się rozwinie bo jak na razie, nie jest zbyt pro. No i oczekuję na jakąś walke ;p.

/Y
+2KP

5[V.gif] Inonce Empty Re: [V.gif] Inonce Czw Lip 01, 2010 5:33 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
No to j cię ocenię Diwanku xDDD
To tak dialogi nie czytelne ale czytać się nawet da, dobrze że potem czcionka stała się bardziej carna xDD Fabuła to co powiedział Feli, jakoś nie jest zbyt originalny ale mam nadzieję że to się zmieni xD Płynność, Mapka, Sprity, są gud. Co do pomysłu ze szkołą to ciekawy nawet, podobał mi się ten motyw na końcu że obraz się tak zrobił ... no wiesz o co mi chodzi ;x
Gif nie jest rewelacyjny ale urzekł mnie kilkoma momętami Ocena 3/5 następny odc. Ma być ciekawszy Koxie xDD



/f
KP: 1

6[V.gif] Inonce Empty Re: [V.gif] Inonce Czw Lip 01, 2010 6:18 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Cóż. Gif sprawia wrażenie bardzo powolnego, monotonnego... Ale może tylko ja je odnoszę :P. A może to efekt muzyki? Jest strasznie wolna :/. Wiem, że to na razie początek, nie ma walki i w ogóle, ale bez przesady - ostatnio bardzo dużo osób stosuje taki właśnie typ muzyki do 1. części gifów :|. To źle...
Przeskoków, ani braku płynności nie ma - przy tym oczywiście duży plus (bo w końcu nawet najlepsi popełniają takie, niewielkie błędy :P).
Słaba widoczność dialogów. Tzn. Czcionka jest trochę za mała, a zepsuta jakość (wiem, że to nie wina samego w sobie wykonania) jeszcze bardzo powoduje, że napisy są jakie są...
Gdy Coolt opowiada ma trochę dziwne usta xd. Poza tym sam nie wiem, czy dobrze zrobiłeś usuwając tło (nadal mówię o jego "przemowie")...
Dalej - trochę mi nie podchodzi końcowa scena... Wiem jaki efekt chciałeś uzyskać - taki, jaki był bodajże w DB - efekt takiego "rysunku". Ale po 1. czcionka kompletnie do tego nie pasuje, po 2. maksymalny filtr wyostrzania w GIMPie nie wystarcza ;).
Jedna rzecz mi się podoba - nie wiem, czy Ty sam wymyśliłeś określenie "inonce", ale miło że jest coś innego niż Ki, Chakra, etc. ;).
Ogólnie rzecz biorąc - zapowiada się fajnie i ciekawie. Czekamy na więcej :D.

/Y
+3KP

7[V.gif] Inonce Empty Re: [V.gif] Inonce Czw Lip 01, 2010 8:27 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Spokojna powolna muzyka zagrywa ... w tle diwan z spritem który jest a nie to nie ocena sprita ... wracając do tematu muzyka zagrywa a diwan siedzi na skale / trawie idk.
Pojawia się szkoła (której ci chyba brak w wakacje omg : <<) ! Yoh zamraża czas i podchodzi do diwana. Pikawa wali i nagle NAPISY ale prawie niewidoczne lecz co tam gif leci dalej. TRZĘSIENIE ZIEMI !@!#!@#!@# Ale nikt nie zwraca uwagi bo przecież Yoh zamroził czas , wracając do opowieści nagle wyładowania elektryczne na wybiegu o jeny ale akcja pikawa mi lata. Wracamy do tematu , nagle światło gaśnie i ... YOH ZNIKA! TAK TO PEDOBEAR TO NA PEWNO ON UCIEKAJMY WSZYSCY PÓKI MOŻEMY DIWAN RATUJ SIĘ ON WEŹMIE INNYCH BO NIE MOGĄ SIĘ RUSZAĆ ! Diwan czuje zimną rękę na plecach TO NA PEWNO PEDOBEAR lecz...to nie on! Diwan zostaje teleportowany ALE JAK TO! DIWAN NIE WIE CO TO TP ANI NIKT Z TAMTEGO ŚWIATA ! Wiedziałem że to będzie taki gif , teraz powiem coś o fabule. Rozp13rd4ala mnie to że Dase robi gifa gdzie poznaje moce itp nie wie ocb , potem bombi teraz ty ! Te wszystkie opowieści są tak do siebie podobne. Ten zarys fabularny to ja już traktuje na poziomie TURNIEJU w gifach który jest rzadziej spotykany teraz. Wracając do gifa COOLT opowiada ci teleportując się z polany na fioletowe tło (coolt mówi mając cały czas otwarte usta bo ma takiego skilla to daje mu +5 do lansu) dowiadujemy się że coolt jest kapitanem 4 dywizji (coś na wzór bleacha). Coolt zabiera DIWANA na ODLEGŁĄ PUSTYNIE O NIE TO PUŁAPKA! A może coolt to PEDOBEAR ? Nie wiemy dowiemy się w next części.

Tak oto wyglądał ten gif w moich oczach. Wytykałem błędy opowiadając go (taki sposób oceniania gifów : P ) Błędów nie ma lecz są (jak można zrobić błędy typu przeskoki w samym gadaniu , tp , podejście yoh'a do ciebie , to prawie nie możliwe jedyne błędy są bardziej w fabule) , fabuła płytka bo teraz każdy robi podobną (przejadło mi się to) taka jest moja ocena.

7/10 nie obrażaj się na mnie ; <

/Y
+3KP

8[V.gif] Inonce Empty Re: [V.gif] Inonce Czw Lip 01, 2010 8:35 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Muzyka raczej nie pasuje do nastroju :. Gdybyś dał jakąś mniej żałobną muzykę było by lepiej. Ta raczej jest jak ktoś zginie w walce lub coś. Gdy krzyczy "Yooooh" powinno być bardziej dynamicznie. Napisy pewno dałeś na lekki prześwit z "chmurką na słowa" dlatego tak słabo widać dialogi . Trenuj a na pewno ci to w końcu wyjdzie :). Płynności w gifie nie widać jak i przeskoków ale dobrze wygląda.

Ocena: 7,25/10

9[V.gif] Inonce Empty Re: [V.gif] Inonce Sro Sie 04, 2010 8:13 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Zawieszam pracę nad gifem i proszę zamknąć temat, wczoraj zepsuł mi się komputer, musiałem zrobić formata no i.... Straciłem cały odcinek który robiłem : /

10[V.gif] Inonce Empty Re: [V.gif] Inonce Sro Sie 04, 2010 9:08 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Na razie tematu nie będę zamykał bo to nie potrzebne. Jak znowu zaczniesz pracę nad gifem, po prostu go wstawisz..

11[V.gif] Inonce Empty Re: [V.gif] Inonce Pią Sie 27, 2010 11:20 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
A więc tak:
Gif ładny podabał mi się bardzo,ładne rozpoczęcie fabuły jak i pomysł na nią.
Trochę przykrótkawy ale nie szkodzi,gif jest płynny.ładnie rozpoczęty jak i w ciekawym momęcie zakończony co kuśi mnie do kolejnego odcinka.
Jak dla mnie gif jest bardzo ładny i zasługuje na ocenę nie mniejszą niż : 6,5/10

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.