Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Czołem ;d Empty Czołem ;d Sro Cze 30, 2010 6:41 pm

grenio

grenio
Namekian
Namekian
Wiec nazywam sie Daniel i tak nikomu to nie potrzebne od 2 lat mieszkam w dani ,wczesniej mieszkalem w szczecinie i mam 16 lat ...
Interesuje sie tancem nowoczesnym glownie new age od 4 lat
Tak samo jak lubie rysowac zaczynam lubiec te cale gify chociaz to czaso chlonne ale ciezka praca sie oplaca no i to chyba tyle saynonara xd

2Czołem ;d Empty Re: Czołem ;d Sro Cze 30, 2010 7:19 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Witaj grenio!
Cieszę się że zagościłeś na forum, twoje pracki widziałem i oceniłem. Obyś tworzył ich więcej a twój skill rósł :P.
Pamiętaj o zasadach panujących na forum i ogólnie baw się dobrze xP.

3Czołem ;d Empty Re: Czołem ;d Sro Cze 30, 2010 7:20 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
"Sayonara*"

Witaj, mam nadzieję że zapoznałeś się z Regulaminem forum. Lepiej go przestrzegać by zielony pasek pod avatarem nie zaczął się kurczyć xd
No, mam nadzieję że pokażesz jakieś prace na poziomie. Zresztą, to tylko zabawa i mam nadzieję jedynie na to że Ci się spodoba ;)

Cóż..
Witamy i życzymy wspaniałej zabawy z LSW :)!

4Czołem ;d Empty Re: Czołem ;d Sro Cze 30, 2010 8:00 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Hey ! Też Cię witam na ARS i tak jak moi poprzednicy radzę Ci zapoznać się z regulaminem ( ja tego nie zrobiłem i dostałem ostrzeżenie już pierwszego dnia :P ). Oby Twoje prace były jak najbardziej udane. Mam też nadzieję zobaczyć jak tańczysz ,może zamieścisz jakiś filmik ?

Pozdrawiam Zbir

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.