Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 4]

51[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Pon Paź 11, 2010 5:33 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cholernie nie przepadam za tym Base. Nie wiem czemu, ale jak tylko je zobaczyłem, wiedziałem że nie będę go lubił. Dobra, czas na jakąś ocenę, nie?

Włosy dziwne. Zbyt bujne, wyglądają podobnie do afro. Cieniowanie mogłoby być lepsze niż jest teraz, ale nie będę wymagał od Ciebie perfekcji :P
Zmień cieniowanie twarzy, jest dość słabe.
To samo tyczy się kurtki. Samo wykonanie nie jest złe, ale ten szary element przypominający suwak jest do dupy. Brak czarnych px i w ogóle nic dobrego nie wróży. Rozumiem, brak konturów na elementach ubrania itd., żeby to się ładnie zgrywało, ale nie przesadzaj. Wyjechałeś poza ubranie i dalej brak konturów.
Spodnie dziwnie pocieniowane, ale ujdą. Możesz się z nimi pobawić, ale za wiele po tym Base się nie spodziewam.
Buty normalne, nic nadzwyczajnego.

Ogólnie cienie w niektórych elementach, zwłaszcza tych wymienionych koniecznie do poprawy. Kilka elementów także się nadaje do modyfikacji, między innymi włosy i ta kurteczka.

2kp

52[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Pon Paź 11, 2010 12:04 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
To nie suwak...a cieniowałem twarz tak: jak jest kosmyk to pod nim dałem ciemny ton bo przygrywa twarz i rzuca jakiś tam cień, c'nie ? Czarne pixele, nie lubię ich dawac na ubraniu...ale następnym razem coś tam rzucę.Base SH suxi a najlepiej robi mi się na base DurrCo =/

53[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Czw Paź 14, 2010 6:05 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Włosy wykonane średnio ,sam kształt rzeczywiście przypomina afro ,a cieniowanie wymaga poprawy. Cienie twarzy rzeczywiście dość specyficznie wyglądają ,chodzi mi o to ,że pod oczami jest nieco za mało jasnego koloru. Jeżeli chodzi o ten cień rzucany przez resztę włosów ,to dobrze ,że o tym pamiętałeś :P. Kurteczka nie jest zła ,aczkolwiek osobiście inaczej bym się nią zajął. Najbardziej w niej nie podoba mi się może nie sposób cieniowania ( chociaż to też ) ,ale ten szary meszek (?). Jeżeli hodzi o klatę ,to za Chiny nie rozumiem co coś Ty tam nawpieprzał. To czerwone coś ,to miały być jakieś włochy ,czy inne cholerstwo ? Spodnie wyglądają słabo ,nie będę tego ukrywać ,natomiast nie ma powodu do załamania. Buty mało zmyślne ,tak naprawdę nic z nimi nie zrobiłeś ... jedynym plusem jest to ,że nie są w stylu "saiyańskim" ^^.
5/10

2kp

54[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sob Paź 30, 2010 10:06 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Dzięki za oceny.
Btw, Zbir, to czerwone to krawat.
A teraz nowy oparek, ostatnio coś cicho a ja się nudzę więc zrobiłem jakiegoś shita ;/
[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Shitgownoakagownobutka
Credits for DurrCo : d

55[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sob Paź 30, 2010 10:11 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zacznijmy od tego, iż przepraszam za taką zwłokę z tą cholerną oceną. Nie chciało mi się nic pisać xd

Ocenię dwójkę, bowiem według mnie wygląda odrobinę lepiej niż pierwsza praca. Przede wszystkim, włosy.
[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Xooo
Jeżeli chodzi o kształt, nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Nie spodziewałem się że będziesz w stanie zrobić coś tak fajnego i w dodatku cieniowanie nie jest najgorsze choć wymaga pewnych poprawek. No, ale liczy się póki co kształt.
Cieniowanie twarzy stanowczo pod ołówek i do modyfikacji. Po prostu, zdecydowanie za dużo średniego odcienia, co doprowadza mnie wręcz do nerwicy. Serio, zmień te cienie.
Szalik, bandaż, cholera wie co to może jeszcze być. Z daleka wygląda całkiem przyzwoicie, jednakże z bliska to kilka porozrzucanych na siebie pixeli i całość pocieniowana na odwal się, a nie starannie. Póki co, skupiłeś się na włosach, a nie całości OPAR'a. A to źle, bo jeżeli już starannie robisz jeden element, musi wyglądać tak każdy.
Ubranie ogólnie mi się nie podoba. Góra jak i dół, czyli spodnie. Pocieniowałeś to wszystko na odwal się, dbając jedynie o to by włosy prezentowały się dobrze i przykuwały uwagę oceniających. Błąd!
Masz do poprawy cieniowanie twarzy, dolnej i górnej części stroju OPAR'a no i dłonie. Dokładnie. Teraz kiedy przyjrzałem się na dłonie, w cholerę tam średniego odcienia, a tylko jeden pixel najciemniejszego.

Ogólnie.. Nie przepadam za tym Base, ale skoro dobrze Ci się robi na nim OPAR'y to nie wnikam. Pracuj nie tylko nad kształtami i cieniami włosów, ale również reszty, której w tym wypadku zwyczajnie zaniedbałeś :/

KP: 2
/Feli

56[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sob Paź 30, 2010 10:22 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak więc włosy jak wspomniał Yoh są wykonane bardzo ładnie. Pojedyncze pixele do poprawki ,ale muszę przyznać ,że są nieporównywalnie dobrze zrobione względem reszty OPAR'a. Może jest to i krzywdzące ,ale zdaje mi się ,że od kogoś wziąłeś te włosy albo jest to połączenie sklejki z recolourem ,a przynajmniej wskazuje na to wykonanie reszty pracy. Twarz wykonana słabo ,to szare także masakra. Czemu pozbyłeś się konturów ? Ten czerwony strój pocieniowany naprawdę słabo ,aż słów brakuje. Z resztą spodnie i buty to samo.
Ogółem jestem strasznie zawiedziony tym co zobaczyłem ,tym bardziej ,że oboje wiemy ,iż stać Cię na znacznie więcej.
2+/10

KP: 2
/Feli

57[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Czw Lis 11, 2010 12:39 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
No, teraz będziecie mogli się trochę pośmiac..
Co do włosów, znalazłem je gdzieś przy moim starym oparku, teraz je tylko pocieniowałem.Jakoś już nie chciało mi się kończyc tego oparka, więc możliwe, że skórę i bluzkę z******m najbardziej x<
[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Eazsa
Ah', no i kreditsy ;o
C;DurrCo, Sh

/Cenzuruj przekleństwa w postach :s

58[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Czw Lis 11, 2010 3:18 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Widać że nie chciało Ci się za bardzo robić OPAR'a. Mogłeś w takim razie nie zabierać się za niego w ogóle, niż robić na odwal się ^^' Serio. Też tak mam, wtedy daruję sobie robienie OPAR'ów bo wiem że nie zrobię xD

No, ale wracając do rzeczy..
Na włosach odrzuca mnie to cieniowanie. Nie pasuje ono do takiego kształtu włosów i ogólnie jakoś zaniża twój poziom (xd). Tylne kosmyki wyglądają dziwnie, postaraj się to jakoś zmienić jak nabierzesz ochoty do pracy.
Cieniowanie twarzy wygląda słabo. W okolicach czoła zdecydowanie za dużo najciemniejszego odcienia, ogólnie na całej głowie za dużo trochę średniego koloru, za mało najjaśniejszego. Zmień to.. Nie podoba mi się również ta szara otoczka wokół prawego oczka. Rozumiem że chciałeś uzyskać tu wygląd ala. cyborg albo android. Cóż.. Nie udało Ci się.
Bluza wygląda dość słabo, cieniowanie również do poprawy. Obowiązkowo.
Słabo widoczny mięsień na prawej ręce. No, ale przynajmniej można coś tam dostrzec.
Pasek wygląda dość dziwnie, tak samo opaski na ręce. Po prostu, wydają się takie normalne i nie wyróżniają się niczym ciekawym.
Cieniowanie spodni do poprawy, koniecznie. Aktualnie wyglądają naprawdę nieciekawie :/

Ogólnie.. Jak robisz "od niechcenia" to sobie daruj. Ja też tak robię. Nie ma sensu się zmuszać tylko dlatego by temat nie opadł na dół. Zrobisz to zrobisz i wrzucisz pracę. Nie zrobisz to nie zrobisz i po prostu musisz pierw nabrać do tego chęci :)

KP: 3
/Feli

59[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Czw Lis 11, 2010 8:10 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No więc włosy wykonane bardzo słabo ,chodzi mi oczywiście o cieniowanie ,no sam ich kształt dość dziwny ,ale mimo tego myślę ,że dałoby coś się z nich wykrzesać ,gdyby je odpowiednio wykończyć. Twarz wykonana baaardzo specyficznie ,same cienie da się znieść ,natomiast to coś naokoło oczu jest dziwne ... nie jestem pewien co to jest ,może jakiś element mechaniczny ? Może to jakiś cyborg ,hę ? Koszulka ,bluza ,czy co to jest ,wykonana także kiepsko. No właśnie pierwsyzm minusem jest to ,że nie wiem ,czy to miała być swego rodzaju koszulka ,kurtka ,czy jeszcze coś innego. Pasek ma dość fajny kształt ,aczkolwiek wykonany ... sam się domyśl. Opaska na rękę ,jak i ona sama wyglądają slabo ,popracuj nad nimi. Spodnei także nie wiem w jakim stylu miały być wykonane. Spodnei wojskowe ,a może najzwyczajniej jej kolor jest taki ,a nie inny ? Cieniowanie - leży. Buty mało zmyślne ,ale grunt ,że nie saiyańskie ...

Popracuj nie tyle nad proporcjami ,co cieniowaniem oraz odpowiednim kolorem. Dobieraj je tak ,aby jak najbardziej ożywić postać.

2kp

60[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sro Lis 24, 2010 3:17 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Umcy pumpcy ;o
[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Njua2asz
C:DurrCo, SH ;o

61[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sro Lis 24, 2010 3:39 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No muszę przyznać ,że tym razem praca widocznie bardziej pomysłowa ,aczkolwiek nie chwalmy tak dużo zanim się temu bliżej nie przyjrzymy.
Tak więc włosy wykonane średnio ,aczkolwiek idziesz w dobrą stronę. Po pierwsze włosy z tyłu głowy powinny być ciemniejsze ,używaj tam tylko tonu średniego i najciemniejszego. Z przodu zaś górować powinien odcień najjasniejszy. Pamiętaj także o średnim tonie pomiędzy kolorem najjaśniejszym a najciemniejszym. Uważaj jednak aby z nim nie przesadzić ,ma on tylko być bardzo cienką warstwą usadowioną pomiędzy nimi. Jeżeli chodzi o twarz ,to jest raczej ok ,na siłę nie mam zamiaru się tutaj przyczepiać. Jeżeli chodzi o samą zbroję ,to widać ,że się namęczyleś tutaj ,jednak niekoniecznie efekt jest taki jaki powinien być. Za dużo chciałeś po nawpieprzać elementów na tak małej powierzchni. Pamiętaj ,że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Może inaczej też by to wyglądało gdybyś użył nieco jaśniejszych kolorów ,a przynajmniej użył więcej jasnego odcienia ... Jeżeli chodzi o miecz to niestety Ci nie wyszedł. chciałeś być oryginalny ,ale ten kształt mimo wszystko odstrasza ,a cieniowanie także nie jest wykonane po mistrzowsku.
Pracuj i jeszcze raz pracuj ,bo efekty powolutku widać.


KP: 2
/Feli

62[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Czw Gru 23, 2010 1:03 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Pampampam1
C:SH, Ykmo
Włosów mi się cieniowac nie chciało ;<
Miała to byc fuzja moja i Jakumo ale Ykmiakofi się nie podobało ubranko =/

63[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Czw Gru 23, 2010 2:05 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Ta wasza fuzja jest dość dobra, ale jak ci brak chęci do pracy to nie gotuj się na jakąś pro ocenę :) Tradycyjnie zaczynamy od włosów więc jazda! Włosy mają dość ładny kształt, ja bym dodał coś w środku jakieś parę pixeli by chociaż trochę urozmaicić kosmyki. Na twarzy mogą być cienie, ale ja bym dał mniej ciemniejszego koloru, a więcej średniego i jaśniejszego. Ubranie dość ciekawe, kształtem i ogólnie, można powiedzieć że ekstra :) Pomysł jest bardzo fajny, wykonanie nie zbyt, te cienie mnie odpychają w zupełności. Ta dziura w ubraniu po lewej stronie, co? Dziura? To dziura jest bo nie wiem. Jak dziura to jakaś dziwna bo ja bym po bokach trochę bym dał ciemniejszych pixeli. Klata, dość fajna i ta dziurka, masz fajne pomysły na ubrania, ja nawet takiego bym nie wymyślił. Tylko bym cienie coś tak trochę poprawił. Spodnie są według mnie normalne, nie trzeba tu nic zmieniać bo ładnie się prezentują. Buty są także ciekawe jak i reszta opara, tylko te cieniowanie coś ci nie idzie. Ale i tak jest dość dobrze :)

7/10

2kp

64[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Czw Gru 23, 2010 2:21 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Njua2asz
A więc i ja się wypowiem... Z daleka nie jest, aż tak źle, ale kiedy się przybliży widać małe pomyłki, tzn.:
Włosy mi się podobają, sam kształt, jednak z pocieniowaniem ich jest nieco gorzej. Czemu? Z tyłu nie są dobrze pocieniowane, gdyż powinny być ciemniejsze. Z przodu zaś też moim zdaniem nieco schrzaniłeś - jakby to opisać.. Moim zdaniem są źle pocieniowane, gdyż za mało jest cieni pod konturami górnymi, ale możliwe, że to tylko moja opinia.
Twarz - pod tym kosmykiem na prawo powinno być nieco więcej cienia, o jakieś dwa piksele. Ogólnie pod włosami za mało cieni, powinieneś to poprawić. Cieniowałeś na dwa, więc tego doczepić się nie powinnam, jednak lepiej by było uczyć się cieniować na trzy. W sumie najlepiej chyba jest na samym początku jednak cieniować na dwa, a jak to opanujesz, będzie Ci łatwiej na trzy się nauczyć.
Ubranko - yey, ja tam widzę same kolorowe kropki, ale po przypatrzeniu się.. Jest pocieniowane źle, chociaż w sumie kolorystyką pasuje. Nie dawałeś oczojebnych kolorów co jest dobre, ponieważ na początek nikt ich cieniować nie umie. Oczywiście to na razie tyczyło się góry stroju, bez rękawów. Właśnie! Jeśli chodzi o rękawy myślę, że one też nie są pocieniowane dobrze, gdyż wygląda to, jakby światło padało z dwóch stron, a najładniej jak dla mnie jest z jednej strony. Spodnie i buty już nieco lepiej, w sumie tam widzę bardzo malutko pomyłek.
Miecz - muszę przyznać rację Saske, nie wyszedł Ci ;P.
Ocena - 6/10.
To wszystko, dziękuję za uwagę ;3.


[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Pampampam1
Włosy nie są pocieniowane w ogóle...?
Pocieniowanie twarzy znacznie mi się nie podoba, gdyż jest błąd taki jak w poprzednim opie - nie ma odpowiedniego cienia pod włosami.
Ubranie pocieniowane nieco lepiej niż w ocenie wyżej, jednak jeszcze za mało cieni jak dla mnie. Po prawej stronie nie ma ich praktycznie w ogóle, a po lewej jest ich za mało. Rękaw oraz podkoszulka stanowczo źle zrobione, nie wspominając o ręce. Buty w sumie z całym ubiorem ciekawe, jednak cień również mi się nie podoba. Zdaje się mi, że jedno cieniujesz z jednego światła, a co innego juz z drugiego x-X.
To chyba all, thanks i ocena to 4/10.

3kp

65[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Wto Maj 17, 2011 5:01 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
A więc po cholernie długim czasie, postanowiłem jednak coś wstawić i na nowo uczyć się robić oparki.Dam tutaj opara, którego zrobiłem w ramach PBF, Ayami:
[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Ayami
Liczę na oceny takich osób jak Yoh, Sameyaro czy też Zbira.Z góry dzięki wszystkim za oceny! ;]

66[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Wto Maj 17, 2011 5:19 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Hmm... a czemuż to zależy ci na moim zdaniu?
Więc tak:
-Buty za duże? Na początku myślałem że sukienka z butami jest połączona tylko mają jakieś dziury na kolana, ale jakoś się pokapowałem.
-Włosy z deka chaotyczne, takie jakby bez ładu.
-Ogólnie cienie do poprawy.
-Stanik taki sobie.
-Rękawiczki? Na początku myślałem że po prostu ma ręce z węgla, zrób je bardziej rękawiczkowate albo se je odpuść.
-Spinka na włosach, chyba zbędna?
-Oczy jakieś takie wielkie, ale jak kto woli.

Jak na ciebie to dość przeciętnie.

KP: 1
/Yoh

67[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Wto Maj 17, 2011 5:26 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Po tym co napisałeś powinienem ci nie ocenić... -_-"

Sama poza czy też base dość fajnie wygląda poza tą ręką. Jest nieproporcjonalna. Ona niby taka chuda suczka a tu łapa Pudziana.
Strój nie najgorszy chociaż mógłby być lepszy. tzn. Pomysł ciekawy ale kilka drobnych elementów nie zaszkodzi. Popróbuj trochę, popatrz jak wyjdzie.
Cieniowanie na całym oparku za słabe i saxi, nie dużo ale saxi. Jedynie gdzieniegdzie cienie na włosach ujdą. Właśnie, skoro mowa o włosach to... kształt mi się podoba, tylko ten odstający element po prawej stronie zjebałeś. Dobrze, że dodałeś spinkę, nie jest tak pusto. Twarz i oczy... jak wspomniałem wyżej cieniowanie leży. oczy nie są odrobinę za duże? To tylko moja opinia. Nie widzę potrzeby oceny ubrań i cieni na nich bo o tym wspomniałem już wyżej. Buty fajnie się prezentują ale tylko kolorystycznie. Popracuj nad doborem cieni i cieniowaniem. To tylko moja ocena.

KP: 2
/Feli

68[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Wto Maj 17, 2011 6:23 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Tak, wiem. Komentuję czyjąś pracę... Dziwne, prawda? O,o
A więc, Bucie:
Idąc jak zwykle od góry do dołu, muszę powiedzieć, że jest z tym trochę jak z mapą Polski XD Jeśli chodzi o włosy to przyznam, że sam kształt mi się podoba. Denerwują mnie tylko cienie, które sprawiają, że dziewczyna wygląda jakby nie używała grzebienia, czy szczotki, co jest dość dziwne w przypadku tej płci, a także to, że "zmieniasz się w drugiego Yoha". Mam tutaj na myśli, że często pojawia się tu brak czarnych pixeli. Rozumiem, jakbyś pominął góra 2, żeby uzyskać taki efekt jak teraz, ale no nie przesadzajmy. Kwiatka się nie czepiam, bo moim zdaniem pasuje do tych włosów.
Kolejna rzecz to twarz i ogółem głowa. Trochę zmieniłbym tutaj cieniowanie i sprawił, by oczy nie były takie duże. Może, gdybyś zamienił 1 pixel z tęczówki na biały, efekt byłby lepszy.
Co do reszty ciała, to ogółem strój wygląda fajnie. Lekko zmieniłbym cienie przy (jej) prawej piersi, bo wygląda to trochę "płaskawo". Ręka trochę za gruba i nie pasuje do tak szczupłej pracy jaką jest postać kobiety. Przesadziłeś też trochę z długością rękawic. Mogę się jeszcze przyczepić do braku jakichkolwiek cieni na drugiej ręce. Wszak to właśnie po tej stronie skupia się "najwięcej" światła, ale miejsca jest dużo i można by to było trochę wykorzystać. Na koniec naturalnie buty. To są glany, prawda? Powinny być wysokie, ale nie przesadzajmy. Popełniłeś ten sam co z rękawicami.

Cóż mogę powiedzieć na koniec..? Spróbuj popracować jeszcze nad tym co tu opisaliśmy ja i moi poprzednicy. Ekspertem co prawda nie jestem, ale popracowałbym jeszcze nad cieniowaniem pracy. Tyle z mojej strony.

KP: 2
/Feli

69[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Wto Maj 17, 2011 7:44 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Miło że liczysz na moją ocenę, ale nie dopisuj na przyszłość czegoś takiego bo może to speszyć innych.

Zaczynając od góry.. Włosy wydają się lekko chaotyczne. Co to znaczy? A no znaczy tyle co - "Popraw je". Górny kosmyk, który przechyla się ostatecznie w lewą stronę OPAR'a jest zbyt płaski, zaokrąglij go jakoś ładnie. To samo tyczy się cieniowania które nie zachwyca na chwilę obecną, jednakowoż jest stosunkowo dobre. Cieniowanie twarzy mogłoby być zdecydowanie lepsze. Zrobiłeś jej cholernie "płaską" tą mordkę, albo mówiąc wprost, jest tak mało miejsca że sam pogubiłeś się z cieniowaniem. Zwiększ ilość najciemniejszego odcienia przy opadających na twarz kosmykach. Kwiatek z włosów usuń, mimo że dodatek ciekawy to raczej w tym momencie pieprzy wygląd tego OPAR'ka, zwłaszcza głowy, po całej linii. Prawa ręka wydaje się zdecydowanie za gruba jak na kobietę. Powinna być cieńsza, a nie mieć grubość słupa od latarni. Zwiększ przejścia między poszczególnymi odcieniami, tyczy się to również włosów, a nie tylko tej ciemnej rękawiczki. Właściwie, tyczy się to wszystkich ciemnych elementów tej pracy. Buty zdecydowanie za wysokie. Skasuj te ciemne pixele i zastąp je skórą. Przez "ciemne pixele" zrozum "te czarne rajstopy pod butami czy co to jest". Poza tym, brak cieni na drugiej łapce. Sam strój wygląda dosyć ciekawie i oryginalnie, tu nie mam większych zastrzeżeń poza tym nieszczęsnym cieniowaniem i zbyt słabymi przejściami między poszczególnymi odcieniami.

KP: 3
/Feli

70[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Czw Maj 19, 2011 9:30 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Czytajac dopisek jakos tak odechciało mi sie pisac. No ale co poradzic.
Włosy sa zbyt chaotycznie ułozone. Tak jakby dopiero co z łozka wstała. Cienie na nich takze nie powalaja. Musisz je pozadnie dopracowac. Spinka to ciekawy dodatek jednak na tak wykonanych włosach poprostu wyglada dziwnie?
Stanikobluzka mogła byc wykonana lepiej pod wzgledem cieniowania. Powinienes pocieniowac tak by piersi były bardziej uwydatnione.
I teraz cos co mnie najbardziej odzuca. Chodzi o te niezgrabe ręce. No nie wiem moze to dlatego ze rekawiczki wyglądają jak jakies dwie bryły węgla. Zdecydowanie musisz to poprawic. Co do butoskarpet to takze sie nie postarałes. Przy krawedziach nog jest zdecydowanie za ciemno.

Według mnie powinienes popracowac nad cieniowaniem i dobieraniem kolorow.


KP: 2
/Feli

71[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sob Maj 21, 2011 12:10 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Cóż..włosy miały takie być od początku..Dzięki wszystkim za oceny, w najbliższym czasie popracuje nad cieniowaniem, ale najpierw muszę się ogarnąć..A tutaj kolejna porcja..Jak się ogarne, to się odwdzięczę..
[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Lolazd
C: SH, SmokuXD i Angryboy[?], Sameyaro!
Jest to mój oparek na różnych base - zamierzam w przyszłości zrobić z niego sprita.Więc oprócz oceny - proszę o wybranie najlepszego.

@Edit
Sory..nie ogarniam, zapomniałem dopisać że ten mój oparek jest wykonany przez Samka..
@Rayem
Cienie są takie same jak w oparku, który zrobił Samek, więc wydaje mi się, że są dobre.Mógłbyś dokładniej opisać co Ci w nich nie pasuję? Bo nie wiem jak mam ćwiczyć =/



Ostatnio zmieniony przez Ketsu dnia Sob Maj 21, 2011 3:03 pm, w całości zmieniany 2 razy

72[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sob Maj 21, 2011 12:24 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Zatem ten twój OPAR najlepszy jest na base pierwszym od lewej, ten pośrodku to porażka, a ten po prawej za niski jak na Kamine. Ale ogólnie jeszcze popracuj nad tym po lewej.

P.S.
C: SH, SmokuXD i Angryboy[?]
"Kurde mam takie jakieś dziwne wrażenie... że jakiegoś Credita brakuje, ale nie wiem dla kogo i za co..."

73[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Sob Maj 21, 2011 1:01 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Popieram Sameyara - ten 2 to porażka. Wygląda jak sumo. No dobra, może nie jak sumo, ale po prostu grubo. Najlepszy wydaje mi się być 1 lub ewentualnie 3, choć faktycznie jest trochę za niski.
Pracuj nad nim i nad cieniowaniem. Zwłaszcza włosów.

74[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Wto Cze 14, 2011 6:49 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Bututru23
C:SH, Niss[za paletę kolorów skóry]
A więc..mój skromny rivamp :|

75[O-S-W]baj Ketsu - Page 3 Empty Re: [O-S-W]baj Ketsu Wto Cze 14, 2011 7:26 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Więc tak...
Włosy, wygląd wygląda kiepsko :/ tak samo cieniowanie, bez przybliżenia w ogóle cieni nie widziałem, Ketsu... siedzisz już w tym dosyć długo, więc powinieneś widzieć już wiele prac i nieco wiedzieć o co chodzi, a włosy wyglądają jakbyś je po raz 1 w życiu robił. Brak wewnętrznych konturów to jeden z braków we włosach, zazwyczaj włosy wtedy wyglądają.
Cienie twarzy do poprawy.
Ubranie mogło by wyglądać dość ciekawie, ale z wykonaniem słabo zwłaszcza spodnie, kurtkę mogło by uratować lepsze cieniowanie, ale jej cieniowaniu użyłeś kiepskich odcieni, jasny odcień a ciemny mają słabą "różnicę" znaczy ten ciemny powinien być ciemniejszy, a najciemniejszy odcień w ogóle mi nie pasuje bo ten wygląda jak brązowy, a tamte jaśniejsze jak wyblakły ciemny czerwony, przynajmniej mi się tak wydaje.
Spodnie... napompowane nogawki? Cieniowanie nie jest najlepsze, między innymi że tu także jak przy włosach czy kurtce, słaba różnica w odcieniach. Wygląd przeciętny.Buty, em takie robiłem na moich początkach, słabo, wyglądają jak klocki.

Ogółem opar zrobiony od niechcenia? Nie zrozum mnie źle... ale krytykuje byś następnym razem zrobił prace dokładniej a nie na odwal się, popracuj nad odcieniami, włosami... em wszystkim, ale może po kolei? popatrz na prace innych? Ogółem jeśli masz zamiar dalej robić coś od osw to przyłóż się.

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-

» [O-S-W] Ketsu
» Ketsu
» Ketsu
» Ketsu!
» Ketsu

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.