Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Blizzard Empty Blizzard Pią Lip 02, 2010 4:44 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Witam!

Chciałbym porozmawiać o produkcjach tejże firmy.
Gdy dowiedziałem się o cenie Starcrafta 2 zdziwiłem się i to ostro.
AŻ 200 zł , blizzard chce by gry na PC kosztowały tyle co na Konsole (my przyzwyczailiśmy się do tańszych gier niż konsolowcy bo zazwyczaj i tak czekamy z parę miesięcy na jakiś tytuł i dostajemy jakieś zabezpieczenia które utrudniają rozgrywkę i jakiś badziew).
Wracając do tematu , nie będę kupował Starfcrafta 2 bo i tak nie jestem fanem serii ale boję się o diablo 3 które mam zamiar kupić bo do dziś śmigam w diablo 2. Boje się że blizzard będzie już zawsze wydawał gry w cenach konsolowych.

Co wy o tym myślicie? Czy inne firmy pójdą w ślad blizzarda? Nie dość że jest full piractwa to ci którzy kupują i tak mają trudniej przez zabezpieczenia to jeszcze ceny podnoszą? Sam nie wiem co o tym myśleć.

2Blizzard Empty Re: Blizzard Pią Lip 02, 2010 6:16 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Hmmm.. Ja tam się nie dziwie, no może. Ale wiesz, gry są coraz lepsze no to ceny też podnoszą ;s.
Ja za często gierek nie kupuje, chodź mam sporo oryginałek ale jak gra jest warta to można wydać 150zł maxymalnie :P. No ale jak wychodzi jakaś nowość i chce się pograć np. Split Second, no to wiadomo piractwo :P.

3Blizzard Empty Re: Blizzard Pią Lip 02, 2010 8:27 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Ja za gre max mogę dać z 150 zł jak jakaś fajna i mam już na to potwierdzenie i oczywiście ma tryb multiplayer bo bez tego bez sensu płacić sporej ilości kasy żeby pograć z 10h no te lepsze tytuły zapewnią nawet z 20h. Mimo wszystko wolę gry MMORGP najlepsze pod tym względem jest Guild Wars niby płacisz te 200 zł żeby grać w all kampanie ale jak chcesz poznać grę masz free triala i nikt nie każe all kampanii kupować od razu. Mam nadzieje, że Blizzard tego nie zrobi bo miałem nadzieje pograć trochę w diablo III przez neta ale jak wiadomo na piracie są z tym problemy ;/

4Blizzard Empty Re: Blizzard Sob Lip 03, 2010 5:58 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Pucolini napisał:Witam!

Chciałbym porozmawiać o produkcjach tejże firmy.
Gdy dowiedziałem się o cenie Starcrafta 2 zdziwiłem się i to ostro.
AŻ 200 zł , blizzard chce by gry na PC kosztowały tyle co na Konsole (my przyzwyczailiśmy się do tańszych gier niż konsolowcy bo zazwyczaj i tak czekamy z parę miesięcy na jakiś tytuł i dostajemy jakieś zabezpieczenia które utrudniają rozgrywkę i jakiś badziew).
Wracając do tematu , nie będę kupował Starfcrafta 2 bo i tak nie jestem fanem serii ale boję się o diablo 3 które mam zamiar kupić bo do dziś śmigam w diablo 2. Boje się że blizzard będzie już zawsze wydawał gry w cenach konsolowych.

Co wy o tym myślicie? Czy inne firmy pójdą w ślad blizzarda? Nie dość że jest full piractwa to ci którzy kupują i tak mają trudniej przez zabezpieczenia to jeszcze ceny podnoszą? Sam nie wiem co o tym myśleć.

Owszem, gry są baardzo drogie. Ale zobacz jaki poziom te gry trzymają, podaj mi choć jednego faila ze strony Blizzarda... Czekaj! Żadnego faila nie ma :/. Też bym chciał kiedyś pograć w Diablo 3 - witch doctor fajnie się zapowiada, tylko szkoda, że nie ma więcej klas. Bo brakuje takiego pełnego rycerza, łucznika. Ale łucznik raczej by bardziej pasował, bo jeszcze nie zdradzili ostatniej - piątej klasy. Btw. co do cen to jeszcze nic, edycja kolekcjonerska Starcrafta ma kosztować 400-500 zł. :gnoj:

5Blizzard Empty Re: Blizzard Nie Lip 18, 2010 8:01 am

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Ja tam dużo gier nie kupuje, ale kupiłem War3 bo po screenach w tamtych czasach aż mnie w gardle ściskało xD. Rzeczywiście gry robią się co raz droższe gdyż pochłaniają więcej czasu. A takie mario długo by się nie robiło teraz xD. Gry Blizzarda niszczą i nie było żadnej kiepskiej gry od ich strony. World of Warcraft to dla czasopisma "PLAY" najlepsza gra wszechświata. Na Starcraft 2 czeka tyle osób, Diablo 2 wydany w 2000 roku a jest 2010 i na BN gra tyle osób!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.