Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Turniej Empty Turniej Wto Lip 13, 2010 8:27 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Więc wymyśliłem pomysł wraz z jednym użytkownikiem ARS żeby zrobić za jakiś czas Turniej. Ale nie zwykły turniej tylko Turniej...Animatorów (Chyba tak to mogę nazwać). W turnieju mogliby by brać wszyscy, ale z ograniczeniem ludzi. Żeby nie było w turnieju 100 ludzi xD. Więc tym sposobem Wytypowalibyśmy najlepsze Animatora ARS. No i oczywiście drugie i trzecie miejsce. Proszę o komentarze xD.

Pomysł rozpatrzony przez Administrację.
Odrzucono.
/Yoh

2Turniej Empty Re: Turniej Wto Lip 13, 2010 8:37 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Egoista. Czemu niby tylko Animatorów?
I tak właściwie, forumowe Turnieje są dla wszechstronnych. Dla "jednobranżowców" zostają All Awards, które funkcjonują dokładnie tak, jak twoja koncepcja turnieju.

Na chwilę obecną pomysł odrzucony. Dorzucasz coś jeszcze?

3Turniej Empty Re: Turniej Wto Lip 13, 2010 8:39 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Jeśli interesuje kogoś moje zdanie to:
Uważam,że to słaby pomysł.

1.Mamy już animatora. Dobrego [xdd]
2.Gdy będzie potrzebny drugi na pewno odbędzie się nabór na specjalistów.
3.Jesli ktoś uważa,że jest najlepszy niech wyzwie Dase'a na pojedynek.
4.Można popytać na PW i zrobić Battle Royala dla zainteresowanych.
5.Jeśli wypali Twój pomysł na pewno będzie sporo chętnych na Turnieje innego typu [najlepszy grafik,najlepszy oparator itp].

Za dużo pieprzenia? ;/

wg mnie ofc.

4Turniej Empty Re: Turniej Wto Lip 13, 2010 8:46 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Nie chodziło mi wyłącznie Gifów, ale tylko jednej dziedziny. Bo w tym turnieju dwa razy był Opar a teraz Komiks :/. Dałem przykład. Tak by każdy mógł się zapisać do turnieju np: Komiksów, bo czuję, że jest w tym dobry. Chodziło mi mniej więcej o takie coś ;D.

@Viego
Nie jestem egoistą :/

5Turniej Empty Re: Turniej Wto Lip 13, 2010 8:50 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Mi sie pomysł podoba, ciągle w turniejach kategorią jest Opar, Feli zrobił ten jeden wyjątek oferując komiks Bombiemu i Krysi.
Turniej dla Animatorów, Oczywiście jestem za pomysłem, szkoda, że pozostali animatorzy (czyt. Dase, SmokuIksDe) wyjechali, może mielibyśmy większe poparcie.

6Turniej Empty Re: Turniej Wto Lip 13, 2010 9:36 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Okay. Fajnie że coś próbujesz, ale przejdźmy do argumentów.

A więc to co Sołtys napisał, dość istotne i mógłbym parę zdań jego powtórzyć.
Co do mojego Turnieju, tak wiem ale ja się starałem robić tematyką taką aby każdy zawodnik zrobił dobrą pracę.
Ale ogólnie pomysł nie jest zły, ale jak na razie nie możliwy do zorganizowania ponieważ paru Animatorów jest na urlopie. Ale w sumie, gdy by już taki był i byłby na przykład 3 rundowy. To 3 razy miała być tematyka vid. gify? Wątpię że tyle pracy userowie by włożyli, no a jeżeli różna tematyka z Gifem, no to nic nowego. Po prostu Turniej, tyle że z gifem. To już coś normalnego, ale na najbliższy czas raczej nie, dodatkowo odbywa się aktualnie.

7Turniej Empty Re: Turniej Sro Lip 14, 2010 8:02 am

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Cóż, pomysł mi się podoba, ale... Zrobiłbyś kilka v.Gifów pod rząd? Ja z chęcią zapisałbym się do tego turnieju, ale moje lenistwo nie pozwoliłoby mi zapewne na więcej prac niż dwie.

A propo dotychczasowego turnieju. Czy prace nie powinne być anonimowe (patrz Krycha)? I czy nie ma jakiegoś programu imitującego rzut kostką?(Było coś takiego na S-R chyba, a tak można by losować kategorie) W sumie, turniej to turniej.

@Down
Cóż, jakbyś kiedyś usuwał kilkaset klatek z powodu jednego błędu, no to wtedy możemy rozmawiać.

/V
Pooooopierammm...



Ostatnio zmieniony przez Cineg dnia Sro Lip 14, 2010 8:19 am, w całości zmieniany 1 raz

8Turniej Empty Re: Turniej Sro Lip 14, 2010 8:08 am

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
pomysl jest ok mozna by zrobic turnieje rownolegle lub pokolei i znalazlo by sie najlepszych w swoim fachu :)


@cineg ze jestes leniem to twoj problem a zrobic gify daloby sie duzo czasu

9Turniej Empty Re: Turniej Sro Lip 14, 2010 9:29 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Pomysł jest nawet dobry ale po co skoro można poczekać na tournament i "Cooltowy Tournament", mamy 2 turnieje więc trzeci na razie nie potrzebny. Ja także popieram Cinega ponieważ sam tak miałem, zrobiłem ponad 300 klatek i się okazało że 140+ była zła i musiałem robić wszystko od nowa. To już lepsze jest robienie komiksów i Oparów zamiast V. Gifów.

Pomysłu nie popieram.

10Turniej Empty Re: Turniej Pon Lip 19, 2010 9:12 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pomysł w miarę ciekawy, ale za dużo pieprzenia by z tym było.
Sołtys podał dość argumentów przeciw tej idei. Nie chce mi się ich powtarzać i po prostu powiem że jestem na nie.

3.Jesli ktoś uważa,że jest najlepszy niech wyzwie Dase'a na pojedynek.
HA! Dase nie jest najlepszy, choć jest bardzo dobry. Nie zapominaj jednak o Bombim, który założył ten temat i najnowszym.. SmokuXD, który wg. mnie wykonał lepszą animację niż Dase :P

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Turniej ;D
» Turniej
» Turniej
» Turniej ; >
» #3 Turniej

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.