Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Collab]Sameyaro&Halls Empty [Collab]Sameyaro&Halls Sob Lip 24, 2010 4:20 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Oto mój i Halls'a Collab(pierwszy raz coś takiego w życiu robiłem)

Nogi,Rękawice,Buty- By me
Włosy, twarz, zbroja, ręka, ogon- By Halls

[Collab]Sameyaro&Halls Obraz1z

2[Collab]Sameyaro&Halls Empty Re: [Collab]Sameyaro&Halls Pią Paź 22, 2010 6:14 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dziwię się że nikt Wam tego nie ocenił. W każdym razie, z daleka widać że OPAR jest mieszanką obu stylów jakie reprezentujecie.

Szkoda że tak rzadko robicie teraz OPAR'y, ale cóż.. Powodem zapewne jest szkoła. W moim przypadku, niekiedy praca, ale ogólnie mam w cholerę czasu i muszę skończyć pewną rzecz. Później to jak zacznę szaleć z OPAR'ami, to się od nich nie odpędzicie xDD

Ale co do pracy.
Włosy cieniowane dwu-tonowo, ale nie wyglądają zbyt dobrze. Nie potrzebnie wrzucano tutaj tyle pixeli wewnątrz. I samo cieniowanie dość dziwnie wygląda.
Zbroja ogółem fajnie wygląda, jednak mam pewne zastrzeżenia co do czarnych pixeli w wewnętrznych elementach. Myślę że sama praca prezentowałaby się ciekawiej, gdybyście skasowali znaczną część czarnych pixeli na zbroi i po prostu połączyli złote elementy z białymi. Dawałoby to efekt mieszanki, naprawdę fajnej zresztą.
Cieniowanie twarzy i rąk dość przyzwoite, aczkolwiek twarz bym jednak trochę zmodyfikował. Źle nie wygląda, to prawda. Ale zajebiście też nie jest.
Spodnie jak i cienie na nich są dość dziwne. Kolor trochę za ciemny, cieniowanie nie zbyt przyzwoite. Styl, stylem, ale tutaj cieniowanie nie zbyt się udało.
Rękawice i buty mogą być, nie będę się czepiał.

Co do mieszanki cieniowania trzy-tonowego i dwu-tonowego, to przestałem zwracać na to uwagę. Wszak, w LSW jest to coraz bardziej popularny typ cieniowania.

KP: 3
/Feli

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.