Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Wyjazd... on Pią Lip 30, 2010 2:32 pm

Bercik6c

Zbanowany
Zbanowany
No więc tak. Nie pisałbym tego tematu gdyby nie to, ze mam postać w PBF. jeszcze dziś pogram i wyśle ją na trening. Dużo osób za mną nie przepada więc odpoczniecie od mojej osoby ^^ Jade na dwa tygodnie od jutra czyli zostanie mi 15 dni wakacji i tyle samo na gre PBF'a bo potem szkoła i wątpię aby było aż tyle czasu na cały dzień grania. No wiec jadę do Niemiec.

Vladek umowa taka: ty mi przywozisz latynoske a ja ci Niemke. Ale jak znasz brzydkie słowo z komiksów nie będzie tak kolorowo xd.

Wątpie abym miał dostęp do neta więc po powrocie licze na ogrom prac tkaich jak komiksy cyz gify - zwłaszcza takie w których jestem ^^

Yosz kończ sprita.

Dziś jeszcze będę do wieczora. Cały post wyszedł trochę zagmatwany ^^

2 Re: Wyjazd... on Pią Lip 30, 2010 3:10 pm

Feli

Zasłużony
Zasłużony
No Niemcy.. N.. Niemki.. XD.
Ahh.. Jak powiedziałeś 15 Dni wakacji, to mi się źle zrobiło. No ale jedź i odpoczywaj od naszej bandy oszołomów xP.

3 Re: Wyjazd... on Pią Lip 30, 2010 3:40 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Dokładnie.
Odpocznij od Nas, pieprzyć PBF. Wakacje są mimo wszystko ważniejsze, nie xD? Poza tym, przyda Ci się odpoczynek, tak samo jak w tym okresie, każdemu.

Btw. Ja tysh chce Niemke, ale Blondynkę żeby głupia była xD

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

4 Re: Wyjazd... on Pią Lip 30, 2010 3:46 pm

Hesher

Zasłużony
Zasłużony
Odpocznij od Nas, pieprzyć PBF. Wakacje są mimo wszystko ważniejsze, nie xD?
Niby tak ale... wakacje z Nimekami? Tymi... "niemkami"... z tym "czymś"?! Niemki to najbrzydsza rzecz na świecie, ale dobra. Pamiętaj bercik, jak wyłapiesz niezłą laskę, to na pewno Polka albo Portugalka, tam są najładniejsze :)

5 Re: Wyjazd... on Pon Sie 16, 2010 2:54 pm

Bercik6c

Zbanowany
Zbanowany
No to ku nieszczęściu większości, już jestem! Temat do zamknięcia ^^

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]