Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1El Lobo Empty El Lobo Wto Sie 17, 2010 10:51 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Tak, tak wiem miałem tyle komiksów i żadnego nie skończyłem. Mam też jeden projekt komiksu na kompie ale nie wstawię go bo go też nie skończyłem i nie skończę. Dam ten komiks bo go mam zamiar skończyć i to już po 10-15 partach. Będzie to krótki komiks najwyżej kiedyś zrobię 2 cześć. Pierwsze party będą krótkie abym się rozkręcił no to chyba wszystko. Hmm.. komiks jest inspirowany moim powrotem z Niemiec, odrobinę HotD i komiksami innych. Drugi part już prawie skończony, dodam go jak już będę kończył trzeci. Polecam oglądanie na ctrl i Scroll'u sam tak najczęściej robie przy każdym komiksie.

Akt Pierwszy: Drugie życie
Akt Drugi: Miłość nade wszystko

Credit for:
Rexio
Wolf maker
Yoh92



Ostatnio zmieniony przez Bercik6c dnia Sro Sie 18, 2010 12:02 pm, w całości zmieniany 3 razy

2El Lobo Empty Re: El Lobo Wto Sie 17, 2010 11:02 pm

Rokan

Rokan
Super Saiyan
Super Saiyan
No komiks mi się podoba zwłaszcza pomysł, nie mogę się doczekać kiedy Shigeru dojdzie kto jest tym człowiekiem z Blizną xDD co do oprawy graficznej też jest dobra czcionka ładnie podświetlona ramki scenek również xDD daje ci 10/10 i czekam na next party

3El Lobo Empty Re: El Lobo Sro Sie 18, 2010 1:36 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Aj Średnio.
Mogłeś się obyć z szarym tłem komiksu, nie pasuje nawet jak na tak dramatyczną fabułę.
Nie podoba mi się wątek gdy Shigeru krzyczy przy tej lasce i nagle teleporta dostaje? Do tej celi. Jest to mało estetyczne i przyjemne dla oka, również zbyt poważny Rexio a raczej stróż prawa. Aż takie poważne teksty nie są na miejscu, gdy wcześniej nie zbudujesz odpowiedniej atmosfery, napisami, efektami czy mapą. Jednak podobał mi się moment ten w którym zmienił się wygląd głównego bohatera, świetny pomysł powoli się wiąże więź z postacią pierwszoplanową no i widzimy skutki na jego ciele z wraz idącą do przodu fabułą. Jednak zepsułeś to tym tekstem "Zeszła zemnie skóra", Shigeru mówi to stojąc nieruchomo i w ogóle nie ma żadnej interakcji, po prostu sucha scena.. Niby fabuła zapowiada się fajnie, w końcu coś oryginalnego, ale strasznie mały framerate. Za dużo tego przedstawiasz na jednej klatce, przykłady podałem wyżej, chodzi o tę bliznę i teleport. Jeszcze taki mniej rzucający się błąd "dowiedziec". Ogólnie nie jest źle, powinno coś Ciekawego wyniknąć z całości.


2kp

4El Lobo Empty Re: El Lobo Sro Sie 18, 2010 11:36 am

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Cóż, jak każdy twój komiks mi się podoba. Fabuła może być. Jak to jest, że Shigeru nie żyje ? Dobra ale mniejsza o to, fajnie że mu ta skóra zeszła bo tak to chodziłby cały czarniutki przez cały komiks. Czekamy na part drugi bo chce wiedzieć co za hentaia dalej zrobisz. I love this!

Ps. Feli to raczej nie teleport a jego wspomnienia.

5El Lobo Empty Re: El Lobo Sro Sie 18, 2010 12:02 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
@Feli - to jak krzyczy to wspomnienie, dlatego ma taki kolor - nie opłacało mi się robić czarno białych tylko trochę "postarzyć" kolor. Co do tekstów to są poważne, przy egzekucji ludzie się brechają? Tło jest takie bo.. no sam nie wiem aby pasowało odrobinę do fabuły. Tak wiem z tą skórą zjebałem totalnie.

Hmm... Trzeci part będzie dłuższy niż pierwszy i drugi.

Akt Drugi: Miłość nade wszystko

Credity w pierwszym parcie ^^

6El Lobo Empty Re: El Lobo Nie Sie 29, 2010 9:52 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Ojojoj, nikt ci nie ocenił. I nikt nie oceni !! muhaahahahah !
Dobra żartowałem, ja ci ocenię.
Cóż part 2 jest krótki jak pierwszy :< Wątek miłosny jest bardzo ciekawy. Zostawiłeś trochę miejsca i tło mogłoby być ciekawsze a nie zwykła szarość. To nie jest ładne. Czcionka mi się podoba, chodzi mi o tą co napisałeś "Teraźniejszość" itp. Wydaje mi się, że Rexio powinien powiedzieć o odciskach palców na mieczu a nie na nożu. Prezenter jest bardzo ciekawy, z telewizora Yoha ale to tam nie ważne. Jego imię jest bardzo oryginalne, pewnie bardzo jesteś smutny, że nie mogłeś mu dać imienia Pewnie Jerzy. Siostra Sandry to... jej poprzednia wersja :| . A ojcem jest Bercik Saiyan w innym ciuszku, ciekawe. Sprit wilka potem dasz mi na skype. Nie podoba mi się to, że wbili do tego magazynu i se siedzą, jakby nie mogli czegoś powiedzieć albo nie wiem. To wygląda trochę głupio. Te ich style są troszku zrąbane nazwami, ty małpko xd. Ogólnie komiks robi się ciekawy ale brakuje mu długości stron. Czekam na dalsze party i mam nadzieję, że w końcu coś się wyjaśni i ten człowiek z blizną na dupie się znajdzie.
Cya I love this! !

2kp

7El Lobo Empty Re: El Lobo Pon Sie 30, 2010 8:47 am

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Ocenie ci part2 gdyż wydaje mi się lepszy od pierwszego (co nie oznacza że pierwszy jest słaby ;d) Wątek miłosny doprowadza mnie do mdłości... no nie do aż takich żebym zaraz wymiotował. Skoro ją kochał to czemu go osądzają to nie fair. Styl pijanego żurawia i styl zakochanej małpki muszą być kox. Chętnie bym takie zobaczył :D. Ekhm... mówię nie na temat ale teraz to się zmieni. Hmm... rozumiem że zabili Shigeru a on poszedł do innego świata jako człowiek z blizną ta? Wygląda to całkiem przyzwoicie. Okaże się pewnie że to on zabił ją jak się przejrzy w lustrze i zobaczy bliznę na twarzy. Ten kolo co mówi do swojej córki się myli. Raczej nie jest ukarany na wieki bo jak na razie świetnie se radzi z swoim przyjacielem wilkiem. Ciekawe co ten wilk tam robi? Wydaje mi się że to będzie jego druga połowa i będą się dopełniać nawzajem ;D. Czekam na następny part bo wszystko ładnie się układa. 7/10

2kp


Bercik, gdzie tag?...

8El Lobo Empty Re: El Lobo Sro Wrz 01, 2010 7:07 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Fabuła zerżnięta z "Kruka" xP
Co prawda u ciebie jest nie kruk a wilk i nie czlowiek z blizna na ręce a na twarzy,ale wiem czego spodziewać się w następnej części jeśli nie odbiegniesz od scenariusza filmu.

"żuraw" a nie "żóraw" xP
Po za tym nie podoba mi się ta podparta poza gdy mówi o smierci ukochanej. Tez bym go wsadził w komorę za to xd
"małpko"... Ja tak mówię to psa gdy chce kiełbasy xd

Całkiem przyzwoicie. Nie porzucaj projektu.Czekam na kolejne części.

To jakie Wy stosunki z tym psiną macie o.o
"Farmer Sołtys i jego nieprzyzwoity pies" XDDDD Piękny tytuł do mej skromnej powieści erotycznej XDDD!!

9El Lobo Empty Re: El Lobo Pon Wrz 06, 2010 4:02 pm

Stalowy

avatar
Zbanowany
Zbanowany
No nawet fajny, ale to już z piąty komiks, opanuj się ;D
Ale ten komiks, powinien być kontynuowany, fajnie się zaczął i tyle :P

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.