Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Co myślisz o Radiu ARS?

Radio ARS - Rekatywacja pomysłu - Page 2 123a1076%Radio ARS - Rekatywacja pomysłu - Page 2 123c10 76% [ 25 ]
Radio ARS - Rekatywacja pomysłu - Page 2 123a1012%Radio ARS - Rekatywacja pomysłu - Page 2 123c10 12% [ 4 ]
Radio ARS - Rekatywacja pomysłu - Page 2 123a1012%Radio ARS - Rekatywacja pomysłu - Page 2 123c10 12% [ 4 ]
Radio ARS - Rekatywacja pomysłu - Page 2 123a100%Radio ARS - Rekatywacja pomysłu - Page 2 123c10 0% [ 0 ]
Radio ARS - Rekatywacja pomysłu - Page 2 123a100%Radio ARS - Rekatywacja pomysłu - Page 2 123c10 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 33

Poll closed

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26Radio ARS - Rekatywacja pomysłu - Page 2 Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Pon Sie 23, 2010 8:11 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
A więc wtrącę swoje groszówki ;>

Pomysł. Tak, było to już bodajże przez Pikacza. Można zrobić coś w stylu podziałek, na przykład... o 15 leci Rock/Metal. O 17 zmienia się muzyka na Hyp-Hłop i tak dalej i tak dalej.
Płacisz za to grosze? Nie szkoda ci kasy? Ja osobiście wolę kasę zbierać i kupić sobie coś za to. Ale jak masz kasę, to nie ma problemu. No dobra. A więc. Radia mogę słuchać. Oczywiście, nie będę raczej słuchał tego, co mi sięnie podoba. Chociaż... jak już siedze przed kompem to i tak nie słysze czego słucham. Ważne żeby coś leciało ;P Czekam(y)? na jakąś próbę.

27Radio ARS - Rekatywacja pomysłu - Page 2 Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Wto Sie 24, 2010 7:05 am

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Ja jestem obojętny mógłbym go słuchać ale to zależy od muzyki bo jak ma lecieć taka firma czy peja to odpuszczę i tak samo z anime bo takich radyjek jest masa.

28Radio ARS - Rekatywacja pomysłu - Page 2 Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Wto Sie 24, 2010 7:10 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Jestem za pomysłem i oczywiście radia będę słuchał, ale... No ale dlaczego wyróżniamy ten "Hardcore"? Człowiek przecież nie żyje samym rockiem itd. no chociaż większość tutaj jednak to robi (oczywiście to metafora :p).

29Radio ARS - Rekatywacja pomysłu - Page 2 Empty Re: Radio ARS - Rekatywacja pomysłu Wto Sie 24, 2010 7:56 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ja jestem za.Do wszystkich niewiernych : To był mój pomysłz x<
https://anrevosprites.forumpl.net/propozycje-f6/pomys-t575.htm
Macie linkacza :(
A co do radia, wtedy ja je zrobiłem ale nikt nie słuchał więc była kiszka xd Ale ofc. będę słuchał..;p Tylko coś DJ nie ma bo wczoraj jak chciałem wbic na Anime Song to nikogo nie było ;|

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.