Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 8]

126[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Cze 13, 2010 3:37 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Więc znowu ci ocenie :

Cienie klaty są teraz bardzo wyraźnie i można je bardzo dobrze zobaczyć, cieniowanie spodni wygląda jak 2-tonowe (3-tonowo cieniujesz jak widzę) więc proszę do poprawy, butki tak jak w tamtym poście podobnie do moich tylko odwrócona kolorystyka. Opaska wygląda bardzo estetycznie do tego opara, nie wiem co on ma na rękach i tak jak w tamtym poście nie podoba mi się to, cieniowanie twarzy jest bardzo zbliżone do opara przed revampem (ale teraz lepiej to wygląda), i teraz najważniejsze :twisted: Włoski. Cieniowane jest bardzo mało zmienione, wszystko poustawiane podobnie.

Teraz dam ci już 9/10 (+ za klatę)

/f
KP: 2

127[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Cze 13, 2010 4:10 pm

Mor

Mor
Bronze Saint
Bronze Saint
No pięknie jest klata jest wielkolud i jedziemy. Ładnie też powiększona w widoczności 2 px. No wiesz mało zmieniłeś i dlatego mój opar jest, krótki jak mało zmieniłeś to znaczy, że musi być mniejsza ocena, ale podoba mi się przyciemniona klata. Iż nie oceniałem poprzedniego też tamtego ocenię albo nie będzie to wyglądało inaczej ocenię ci poprawionego, ale od początku i nie będę mówił nic o tym co poprawiłeś.
Ładna klata (czyt. Kaloryfer) +
Pasek jest dosyć mały, ale to się tyczy base, ponieważ najmniejszą rzeczą w base jest miejsce po środku między biodrami. Buty są strasznie małe i ich kolor powtarza się po spodniach. -
Cieniowanie może być sory nie może jest mało widoczne najbardziej widać tylko 2 kolory. -
Ten oparek strasznie opiera się na szarym. -
Już nie mam co oceniać niech tylko przeliczę średnią oceny

Ocena:
8.7/10


/f
KP: 2

128[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Cze 15, 2010 5:37 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Keteshi

Name: Ketashi

Credit: Sezu(Zabrałem odcienie włosków z mojego Revampa xD)

@down Każdy tak samo?? ja nie robie Costumów ja się uczę cieniować i robić włosy



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Wto Cze 15, 2010 2:16 pm, w całości zmieniany 1 raz

129[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Cze 15, 2010 7:03 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Powiem szczerze że każdy zrobiony twój opar wygląda tak tylko że zmieniasz kolor włosów i trochę ubranko,no ale cóż koszulka jest pocieniowana ale żle popraw cienie,na lewej ręce widać frotkę ale coś z nią nie tak,spodnie Orginal,cienie na skórze no nawet mogą być zrób jakiś zarys mięśni czy coś,aby poprawić wygląd.
Ocenka 7/10

1kp

130[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Cze 16, 2010 4:04 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child

[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Wampir

Wiem opar nie jest idealny wręcz przeciwnie jest słaby ale nie Potrafię inaczej:/

Proszę o Komenty


@Edit Przykro ale nie zmienię Base ;]



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Sro Cze 16, 2010 4:23 pm, w całości zmieniany 1 raz

131[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Cze 16, 2010 4:17 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Powiem ci szczerze Dubrix nie oceniaj się zbyt słabo,twoje prace są coraz lepsze ale zmień base,rób opary na base s-h albo angryboy to najlepsze base do oparów,a teraz ci ocenię.
Włosy widać cienie kosmyki do poprawy ale mogą być.No zbroja jest naprawdę bardzo pomysłowa brakuje mu miecza jakiegoś kox dużego za plecami albo dwuręcznego miecza,cienie na zbroi są widoczne a kolorystyka jest git za tego opara mogę ci dać.
Ocenka 9/10

/f
KP: 1

132[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Cze 16, 2010 8:09 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
O kurde jaki Power Ranger xD
Ma jakieś dziwne ale zarazem fajne włoski :D Arm na klate jest chyba za mały, prawa strona opara klaty powinna być większa a lewa mniejsza. Pasek ze spodniami jakoś mi nie pasuje :( Jakoś dziwnie dopasowany :P Łapy są fajne, nie zmieniaj chyba, że lepsze zrobisz :D Ten (nie wiem jak to nazwać) arm na ramię to po lewej stronie opara powinien być mniejszy. Butki spox :D
Ocena: 7/10


/f
KP: 1

133[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Cze 16, 2010 8:33 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wiem opar nie jest idealny wręcz przeciwnie jest słaby ale nie Potrafię inaczej:/
Syndrom słabości życiowej (SSŻ)? Też to przez jakiś czas miałem, ale mi przeszło ^^''

Praca na pierwszy rzut oka nie wygląda źle. Cieniowanie niby dobre, kształty i proporcje też, choć to Base mogłoby być niższe.
W zbliżeniu pokazują się błędy, ale też zalety OPAR'a.
Jak wspomniałem o cieniowaniu, z daleka nie wygląda niby źle. Z bliska jest podobnie, nie wygląda źle, zwłaszcza na zbroi. Jedynie buty mogłyby mieć inne cienie. Aktualne nie pasują tak jakoś do całości, zmień je.
Przejdźmy do skóry. Z daleka, a z bliska wygląda zupełnie inaczej. Jakby to ująć.. "Dwa różne światy". Z daleka naszą uwagę przykuwa oryginalna zbroja (O nie później..) i jej cieniowanie, dlatego nie skupiamy się na wyglądzie i cieniowaniu twarzy. A to błąd.
Dziwnie pocieniowana twarz, podobna do Complex AA lub Pillow Shadingu. Albo jak ich wymieszanie.
Niestety, dało to z bliska nie zbyt ciekawy efekt. Postaraj się może choć trochę je zmienić.
Włosy i ich cieniowanie wyszło w miarę schludnie. I z daleka nie wyglądają źle i z bliska także. Trochę zmodyfikowałbym ich cieniowanie, ale jeżeli wiesz że nie dasz rady i to jest twój limit, to nie zmieniaj. To wygląda nieźle, a chcąc dokonać zmian mógłbyś je tylko pogorszyć.
Proporcje całego OPAR'a są dobre. Base wydaje się jednak trochę za wysokie, ale to już zależy od twojego gustu i gustu osoby oceniającej. W tym wypadku, mnie.
Trochę płaskie plecy, a właściwie prawa strona OPAR'a między żebrami, a prawą łapką.
Prawy but, gdy łączy się ze spodniami, dostaje dziwnego zgięcia. Postaraj się je wykasować kasując jeden px. Ja wiem który, Ty musisz się tego dowiedzieć by nauczyć się robić dobre OPAR'y.
Wykonanie lewej nogi, a właściwie stopy jest dziwne. Proponuję tak jak wyżej, pobawić się w usuwanie px. Ja wiem które to usunąć, aby noga wyglądała przyzwoicie, ale nie chcę Ci tego mówić. Lepiej jak będziesz uczył się na błędach i sam odkryjesz co i jak.
Naramiennik z lewej strony zbyt odstaje, i wydaje się zbyt wysoko umieszczony. Obniż go o jeden px i trochę zmniejsz.
Masz dużego plusa za oryginalność, gdyż takiego stroju jeszcze nie widziałem. Nie wygląda źle, no ale jak widzisz wymaga poprawek.

Ogółem.
OPAR nie wygląda źle, ale wymaga pewnych większych i mniejszych poprawek o których napisałem wyżej.
Proponuję także ogólne zmodyfikowanie go i twojego Base, żeby było choć o jeden lub dwa px niższe. Zbyt wysoki OPAR nie prezentuje się niekiedy tak dobrze jak OPAR zrobiony na niskim Base.
Czekam na poprawę błędów i komentarz w moim O-S-W z twojej strony :)

7/10


/f
KP: 3

134[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Cze 16, 2010 8:40 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Na wstępie powiem że trzymasz się ciągle tego samego stylu. To mi się nie podoba , zmieniaj ćwicz więcej, jeśli chodzi o głowę.
Ale do rzeczy Głowa styl już powiedziałem, a cienie są dobre. Twarz cieniowanie 3-tonowe jakoś mi nie pasuje to cieniowanie też poeksperymentuj. Oczy za bardzo się zlewają, można dojrzeć że to dwa inne kolory gdy się przybliży. Zbroja trochę przypomina zbroję kosmicznego wojownika, cienie są dobre, kolory również dobrze dobrane. Ta jakby "ozdoba" na rękach nawet mi się podoba xd Pas jest widoczny, a konkretnie ten kamień w nim, pasuje do zbroi.
Ogólnie opar jest ładny ale ciągle ten sam styl... zrób coś nowego xD Narazie 2+/5 (było by więcej gdybyś dał coś nowego xdd)


/f
KP: 2

135[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Cze 16, 2010 9:16 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Oto Poprawiona Wersja. Yoh mam nadzieję że o to ci chodziło z tymi butami.

[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Wampir


Co Poprawione: Buty , Zmniejszony o 2 Pix , Naramiennik , zmniejszony pas , Cienie Twarzy.

136[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Cze 17, 2010 7:01 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Widzę również że poprawiłeś oko teraz widać że to vampir ;],no masz rację teraz wygląda lepiej,buty no widać że zmieniłeś,co do naramienników również widać poprawę na lepsze,pas zmniejszony ale i tak jakoś to różnicy nie zrobiło,bardziej widoczniejsze są te cienie naprawdę dobra poprawa.
9+/10

/Y
+1KP

137[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Cze 17, 2010 5:53 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Revamps1

Oto Ostanie Oblicze Moje Najtrudniejszego Oparka.

Credit For: Yoh92- Przód Zbroi Ale Uwaga! Nie jest Identycznie jak u niego i inaczej pocieniowana.

Maximus: może przez ten szpon i naramiennik wygląda krzywo



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Czw Cze 17, 2010 6:59 pm, w całości zmieniany 1 raz

138[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Cze 17, 2010 6:00 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
O.o, WTF? : d. Co za wojownik przyszłości?;p Cóż mogępowiedzieć. N włosach cienie są "dobre" bo nie chce sięrozpisywać xd. Zbroja przypadła mi do gustu. Szczególnie jej cieniowanie. Nic więcej do oceniania nie ma, bo zbroja jakbyto powiedzieć "1-częściowa" Coż, Dubrixie. 9/10 za jego dziwną postawe, wygląda jakby próbował być koxem. xd

139[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Cze 17, 2010 6:40 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No widzę dużą poprawę, ale nie do końca :P Teraz Arm na klatę jest jakiś krzywy, poprawiłeś pas ze spodniami i wygląda to dużo lepiej. Zmieniłeś trochę Arm na lewym ramieniu opara i dobrze wygląda. Spódnicę? mu trochę przedłużyłeś i zmieniłeś kształt co daje lepszy efekt :D Kształt włosów się nie zmienił no i dobrze bo są fajne, mogłeś je inaczej pocieniować ale tak też jest spoko :D Cieniowanie zbroi jest dobre moim zdaniem, Użyłeś ładnego zestawienia kolorów na zbroi xD, bardzo mi się podoba :D Do Koxa to mu brakuje :P
Albo mi się wydaje albo on jest wykrzywiony do przodu :P
Ocena: 7/10

Ja ci oceniłem ty też oceń :P

2kp

140[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Cze 19, 2010 8:19 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No cóż ogólnie oparek bardzo ładnie się reprezentuje, lecz niestety ma kilka takich drobnych niedociągnięć. A mianowicie -
1. Ten ciemny odcień na włosach powinien być jeszcze bardziej ciemniejszy, albo po prostu jeszcze jeden odcień dodany (właśnie ciemny) i dobrze ustawiony, wyglądało by to wtedy idealnie.
2. Kontury na tej jego zbroi. Niestety akurat przy takiej zbroi pasowało by dodać więcej kontur zamiast tego ciemnego odcienia. Np przy naramiennikach. No i także w środku zbroi.
3. Prawy naramiennik jest zbyt duży i powinien być o jeden piksel do góry przeniesiony.
4. Jakoś tak grubo wygląda ;s
5. Prawa noga powinna być inaczej zakończona, a zaś lewa wydaje się zbyt gruba.
To tyle jeśli chodzi o moje 'widzi misie'.

2kp

141[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Cze 26, 2010 1:10 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Okey Zmienione



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Nie Cze 27, 2010 9:08 am, w całości zmieniany 2 razy

142[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Cze 26, 2010 2:29 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Nie powinieneś wstawiać pracy, przed końcem walki. Taka uwaga na przyszłość :/.

143[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Cze 27, 2010 9:09 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Revamps1 Dodany mieczyk...

[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Keteshi Poprawione Cienie dodany miecz... Wie koś co zrobić aby te włosy nie wyglądały tak płasko?

144[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Cze 27, 2010 7:34 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Deathpojedynek

Ehh no to daję Duble Posta :/ Ćwiczę inny styl cieniowania

@down a cienie są moje ;D



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Pon Cze 28, 2010 9:13 am, w całości zmieniany 2 razy

145[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Cze 27, 2010 9:25 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ocenie tak na szybko bo nie mam za bardzo czasu.
Ogólnie to gdzie są credity? Dodaj je czym prędzej..

Włoski są nawet ładnie pocieniowane, chodź odcień trochę brzydki a efekt widać z daleka. Tak sporo kolorów się zlewa ze sobą.
Ale nie wiem czy to twoje skoro powyższa praca prezentowała niższy poziom cieniowania ;p.
Dodaj credity to będziemy wszystko wiedzieć.
Spodnie. Ładnie wykonane, naprawdę dobrze wyglądają. Ciekawie cienie spodni, są nałożone w idealnym miejscu.

146[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pon Cze 28, 2010 11:47 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Vongoli

Tutaj chyba niezbyt wyszło mi cieniowanie włosków .

147[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Lip 03, 2010 8:07 am

Mor

Mor
Bronze Saint
Bronze Saint
Ocenię ci ostatniego.
Najbardziej się w nim rzucają spodnie mają taki niebieski kolor tak mocno razi, że powinieneś go zmienić na jakiś ciemny tylko aby nie brązowy ani żaden odcień niebieskiego ja radzę ci szary, albo jakiś taki no żeby był ciemniejszy po pierwsze.
Następne pytanie tkwi na tym czemu dobra pokażę to na obrazku:
[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Spodnistecienie
Czemu nie ma tam cieni najlepiej by było jakby prawa nogawka była by cała zamalowana na środkowy kolor, a lewą na pól od lewej.

Włosy są dużo lepsze tak jak ich cieniowanie tu nie mam zastrzeżeń.

Bluzka (pod koszulek) jest spoxik, ale cieniowanie w ogóle nie wygląda tak samo jak na włosach czy na spodniach można powiedzieć, że na bluzeczce jest tylko twoje, a tamte jest od kogoś ściągnięte popatrz na spodnie i cieniuj wtedy ukarze się coś o czym marzyłeś!?

Na pasku to złote nie lepiej by było zamalowane
Obrazek:
[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Pasek222
wygląda dla mnie lepiej tobie może nie, ale sądzę, że musisz tak zrobić.

Co mi zostało? Skóra i Buty. Buty pasują kolorem, a te białe Sołtysowe na dole nich są kox!

Skóra ma dobre kolory zrobiłeś też dobry zarys mięśni.

Czyli dzisiejsze błędy!
[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Vongoli

6.8,9/10

/Y
+3KP


148[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pon Lip 05, 2010 2:49 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Pracanapojedynek

Oto praca z przegranego pojedynku. Proszę o ocenki


@Down Poczekaj Chwilkę :D Muszę zakończyć walkę z Deathem :D



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Pon Lip 05, 2010 3:55 pm, w całości zmieniany 1 raz

149[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pon Lip 05, 2010 3:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pierw wyjaśnij mi co to w ogóle jest, bo nie wiem z czym wygrałem xd
Cieniowanie z daleka wygląda tragicznie, z bliska ujdzie. Zapewne jest to wina użycia tylu kolorów i odcieni.
Lepiej wygląda z kapturem, szkoda że nie twoim xP
Proporcje pod wieloma względami leżą. Naramienniki powinny być dla przykładu mniejsze, a sama postać niższa. Teraz wydaje się zbyt sztywna. Może to jeden z powodów dlaczego przegrałeś.
Dziwnie pocieniowana głowa.

Ogólnie.
Pomysł oryginalny, jak najbardziej! Mimo to wykonanie leży, a cieniowanie musisz koniecznie poprawić.
I tak wiem że tego nie zrobisz, ale zapamiętaj na przyszłość.
Btw. I gdzie to wyzwanie Seza albo Sołtysa? Odechciało Ci się walki z nimi po mnie xD?

3/10

/f
KP: 2

150[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Lip 07, 2010 7:16 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 6 Zakonknightmare

Jest to Wojownik z Zakonu Nightmare.

Będę robił ich więcej i może jak skończę Base które zacząłem a nie chce mi się go kończyć to zrobię z niego Sprita.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 8]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.