Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dase Empty Dase Pon Sie 30, 2010 4:21 pm

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Przed chwilą wbiłem na CB. Dostrzegłem zabawną (dla mnie) wiadomość, więc napisałem swoje zdanie. Reakcja, pana Deski.

Dase Beztytuu12i
Dase Beztytuu13p
Dase Beztytuu14u

Jeśli dla niego, trzy wiadomości to spam, to bardzo przepraszam. Co więcej - ja nie mam mordy, tylko usta, tzw. buźkę i twarz.

2Dase Empty Re: Dase Pon Sie 30, 2010 4:35 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
pana Deski.
Wypraszam sobie.

eśli dla niego, trzy wiadomości to spam, to bardzo przepraszam.
Nie ma za co, wybaczam :)
Zbanowałem cię bo już od jakiegoś czasu niepotrzebnie wbijasz się w niedotyczące ciebie rozmowy, niepotrzebnie piszesz pod rząd twoje "sahdash bhaudha" i tak dalej...

PS. Skąd ja to wiedziałem, że od razu będzie skarga? Ahh, przecież to Niss :)

/Edit
Zapomniałbym dodać, że skoro tylko ja atakowałem, to dlaczego odpowiedziałeś "atakiem na atak"? Nie zapomniałem o twoim "sam masz mordę" (swoją drogą, ambitny tekst...).
Niestety nie mam dowodów, po banie znikają wszystkie wiadomości zbanowanego (głupota moim zdaniem).

3Dase Empty Re: Dase Pon Sie 30, 2010 5:07 pm

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Jakich dowodów?Po prostu chcę, by mi zdjęto bana.

4Dase Empty Re: Dase Pon Sie 30, 2010 5:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Formalnie, dowody które przedstawił Niss mówią o tym że ban był nieuczciwy. Jeżeli ze strony Dase'a brak dowodów to ban niestety powinien być zdjęty.
Moja rada? Zanim kogoś zbanujesz, po prostu zrób odpowiednie SS'y. Wtedy nie będziemy mieli żadnych podstaw do Unbana. Nie będzie już czego wyjaśniać.

Mimo wszystko, wiem że Niss jest zdolny do czegoś takiego. Brak dowodów chwilowo daje mu Unbana, ale na przyszłość mówię serio, zanim zbanujesz zrób kilka SS'ów :|

Tymczasem.. No cóż.. Musi iść Unban.
Niech dla spokoju wypowiedzą się jeszcze inni Admini :|

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Dase
» Dase
» info dla dase
» Dase
» Dase odchodzi? ^

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.