Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51Wyspa Rueda - temat ogólny - Page 3 Empty Re: Wyspa Rueda - temat ogólny Pią Kwi 06, 2012 4:04 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
- Ray, to Ty może jakiś ostrzejszy melanż miałeś, skoro nie pamiętasz - głupkowato zażartował.
Woogy po chwili odpoczynku i techniki leczącej Aki'ego znów mógł się ruszać. Co prawda nie był w stanie jeszcze walczyć, ani nie był w pełni sprawny, ale podstawowe ruchy już mógł wykonywać.
Powoli podniósł się z ziemi i spojrzał na swoje ręce.
- Na twarzy też jestem taki poharatany? Teraz to już na pewno Lisa mi nic nie powie!
Podrapał się z tyłu głowy i lekko zaśmiał.
Wkrótce ujrzał ściemniające się niebo.
- Zapowiada się na burzę?
Woogy znał legendę smoczych kul, lecz nigdy nie był przy wzywaniu smoka - choć bardzo chciał. Nie wiedział jak to wygląda, więc nie domyślił się, że właśnie się to dzieje. Choć sam fakt ściemniającego się nieba i pojawienia jakiejś bardzo specyficznej energii daleko od nich trochę go zastanowił...
- Co jest?

52Wyspa Rueda - temat ogólny - Page 3 Empty Re: Wyspa Rueda - temat ogólny Pią Kwi 06, 2012 7:54 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
- Walczyłem z pustym. W pewnym momencie założył maskę i... cholerka, na prawdę nie pamiętam, co było potem.
Kiedy Woogy wspomniał o Lisie, Ray odwrócił głowę w jego stronę i zaczął lekko kiwać głową na boki, pokazując, że to nie jest przykład myślenia, z którego byłby dumny.
Gdy spojrzał ponownie w niebo, to zaczynało się ściemniać. Odruchowo, zerwał się wyżej, podpierając z tyłu rękami. Jego uwagę na moment odwrócił fakt, że samoistnie zmienił się wygląd jego obuwia.
- WTF?! Co z moimi butami?! - krzyknął, spoglądając na swoje nogi.
Szybko jednak wrócił do rzeczywistości, gdyż można niebo szybko się ściemniło. Prawdopodobnie, gdyby wyspa nie znajdowała się tak daleko od kontynentu, zapadła by noc. Chłopak wciąż siedział, podpierając się z tyłu rękami.
- Wezwali go... Zamarada. Ciekawi mnie, na co wykorzystają trzecie życzenie..?

53Wyspa Rueda - temat ogólny - Page 3 Empty Re: Wyspa Rueda - temat ogólny Pią Kwi 06, 2012 8:32 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
- No co? Już wcześniej mnie nie lubiła.
Zrobił skwaszoną minę. Dopiero teraz zorientował się jak jego słowa mogły brzmieć. Ale nie czuł potrzeby tłumaczenia tego. Lub mu się po prostu nie chciało.
- Zamarad? Ten smok z kul? Czaad...
Po chwili ciszy...
- Zaraz, zaraz! ZAWSZE CHCIAŁEM ZOBACZYĆ LEGENDARNEGO SMOKA SPEŁNIAJĄCEGO ŻYCZENIA! LEĆMY TAM!
Wydarł się, stając w lekkim rozkroku i ugiętymi na wysokości pasa rękami.

54Wyspa Rueda - temat ogólny - Page 3 Empty Re: Wyspa Rueda - temat ogólny Pią Kwi 06, 2012 8:56 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Chłopak stał w zamyśleniu, patrząc w ciemne niebo. Dopiero, gdy Woogy zaczął mówić o tym, by tam polecieć, wyrwał się z zamyślenia. I ruchem ręki przerwał technikę. Sześcian, w którym byli Woogy i Ray zniknął.
- Po co lecieć, można to zrobić szybciej... - chłopak wystawił rękę przed siebie, a przed nią pojawił się portal, prowadzący na Latające Miasto, a w zasadzie nad nie.
Początkowo Aki miał zamiar otworzyć przejście na Mostek, lecz to raczej nie miałoby większego sensu, skoro tam nie mogliby wezwać smoka, tak więc portal otworzył się kilkanaście metrów nad Latającym Miastem. Ruchem ręki chłopak pokazał by reszta weszła do portalu. Sam wchodzi ostatni, a następnie zamyka portal.

55Wyspa Rueda - temat ogólny - Page 3 Empty Re: Wyspa Rueda - temat ogólny Pią Kwi 06, 2012 9:13 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
- Świetnie!
Uradowany, że zobaczy Shenrona, wbiegł jako pierwszy do portalu.
Mimo, że był dość mocno pokiereszowany to teraz tego nie odczuwał. Pewnie dopiero za jakiś czas wszystko zacznie go boleć...

56Wyspa Rueda - temat ogólny - Page 3 Empty Re: Wyspa Rueda - temat ogólny Pią Kwi 06, 2012 9:35 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ray widząc, że sześcian Akiego zniknął oraz iż otworzył on portal na miejsce przyzwania Zamarada, powstał. Zaczął się chwilkę przeciągać. W porównaniu do Woogyego, nie miał problemów z ciałem. Bardziej zastanawiało go, co miało miejsce podczas walki z pustym w podświadomości. Nie chcąc jednak zbytnio przedłużać przeszedł przez portal.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.