Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Pon Maj 17, 2010 8:20 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Trochę wysoki, ale czy wysoki czy niski to nie ma znaczenia, ważne jak wykonany :D
Włoski przypominają mi wipa Sebka nie wiem czemu :P
Spodnie są spox, koszula z kurtałką też :D
Twarz ma trochę dziwną ale jest dobrze :P
Mam zastrzeżenia tylko do rąk Hey! Moim zdanie są trochę za krótkie :P
Reszta fajna :D
Ocena: 7/10

/Y
+1KP

27[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Pią Maj 21, 2010 8:12 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Mój Oparek którego zrobiłem, na BR Xd

[O&S&W] Diwana - Page 2 98276895927134786207

Cred dla S-H

28[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Pią Maj 21, 2010 9:11 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Więc on jest trochę podobny (a nawet bardzo) do tego którego ci oceniłem przedtem a więc jeszcze ocenie ci tego :D

Na tym oparku są już lepsze cienie na włosach ale włosy są przerobione od tego 1 malucha (tak mi się zdaje).
Spodnie na tym oparze mi się nie podobają ponieważ te "Ognie" jak to tam jest, dziwnie to wygląda na białym tle spodni.
Koszula już jest najlepsza ale dobranie kolorów i cieniowanie już nie za bardzo.
Jak to ty powiedziałeś :
"Sry, za niepotrzebnego posta, ale chce wszystkim powiedzieć, że to nie są k**wa buty tylko Skarpety ! x<"
więc na tym oparku też muszą być skarpety a cienie już lepsze.

Więc tak oparek nie za dobry ani nie zbyt gorszy więc ocenke tam cie już te 9/10

/Y
+1KP

29[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Pon Maj 24, 2010 5:46 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Bardzo mi się podoba ten oparek :D
Bluza jest fajna, a spodnie jeszcze lepsze :D Moim zdaniem dobrze dobrane kolory. Cieniowanie jest w porządku. Mógłbyś poprawić trochę włoski, to jedyne co mi nie pasuje. Ogólnie to jest zajebi... Sznurki przy spodniach bardzo pasują do niego :D
Ocena: 9/10
Jak mu poprawisz włoski to dam 10 :D
Postaraj się!
Pozdro.

/Y
+1KP

30[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Pon Cze 07, 2010 3:32 am

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
UWAGA !

Po raz pierwszy w historii Oparkowania, zrobiłem oparka z włosami jak w anime : *
Robiłem całe włosy około godziny xd reszta zeszła w 30 minut.
[O&S&W] Diwana - Page 2 Nowyobrazmapabitowagl
Czyżby najlepszy z moich dotychczas oparków? zobaczymy jak ocenicie.

31[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Pon Cze 07, 2010 12:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc, pierwszy jak pierwszy. Wiadomo, nie jest wolny od błędów. I niestety na włoskach także one są.

Z daleka, cieniowanie włosków wygląda całkiem przyzwoicie, z bliska chaos. Ale liczy się efekt z daleka, więc.. Co do kształtów, tutaj nie jest już tak kolorowo. Włosy mają dziwne i chaotyczne kształty, a samo ułożenie kosmyków jest co najmniej zabawne. Musisz popracować nad kształtem włosów, acz cieniowanie wychodzi Ci już lepiej. W tym wypadku, jest to zapewne najlepiej pocieniowana na włosach praca.
Jeżeli zaś chodzi o ubranie to tutaj po prostu.. No.. Nie wyszło.
To białe coś. Nie wiem w jaki sposób to łączy się z bluzą. A jeżeli to część bluzy, i jest to biały puch to W OGÓLE Ci nie wyszedł. Skasować czarne kontury można, ale nie wszędzie. Słabo pocieniowane, cieni w ogóle nie widać.
Bluza, a dokładniej ta żółta część.. Nie wygląda ona zachwycająco, słaba. Cieniowanie leży i błaga o pomstę do nieba.
Cieniowanie spodni.. Nie zmieniasz go, a to źle. Idziesz w dobrym kierunku, ale to jeszcze nie jest efekt jaki chcesz uzyskać. A wiem o co Ci chodzi ;) Używaj mocniejszych kolorów, to najważniejsza zasada dla Ciebie. Cienie i ogólnie kolory są zbyt słabe przez to uzyskujesz efekt słabo widocznych cieni ;) Buty normalne, ale jeżeli chodzi o oryginalność to wyjątkowo mi się podobają.
Ahh! Zapomniał bym o skórze. Cóż, cieniowanie dwutonowe. Nie wyszło jednak tak fajnie jak włosy. Ba! Nie wyszło Ci w ogóle. Musisz popracować nad innym rozrzuceniem cieni na postać by lepiej wyglądała ;) Na łapkach cieniowanie prawie dla mnie niewidoczne. Z daleka jakoś tak ledwo, ale z bliska zlewa się z oczojebnym kolorem bluzy.
Cóż..

Ogółem. Włosy czyli najważniejszy element OPAR'a o jakiego ocenę Ci chodziło wyszedł pod względem cieniowania całkiem nieźle. Musisz jednak popracować nad kształtami.
W wielu miejscach zbyt słabe cienie. Słabe, to znaczy, słabo widoczne.
Dużo elementów jest dziwnych, tak jak ten puch. Nie pasują one lub psują w jakiś sposób OPAR'a. Takie elementy albo zmieniaj, albo dostosuj do całości.
Sorry za krótką ocenkę, ale nie mam jakoś teraz weny na pisanie ocen xd

5/10

3kp

32[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Pon Cze 07, 2010 3:26 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
No to tak włosy ładne cienie też hmm tylko jedna rzecz mogłeś zrobić kosmyk po prawej stronie po środku nie taki sklapnięty xd[O&S&W] Diwana - Page 2 14911916963235298743 tak podnieś go do góry i będzie o wiele lepiej. Koszula tak trochę inna xd chodzi mi o ten kożuch, który jest przy szyi zrób tam czarne pixele i będzie o wiele lepiej xd. Same Cienie takie sobie xd. Spodnie zrobione ładnie cienie również xdd
Buty takie inne xd. Cóż oparek jest ładny ale popraw te rzeczy które wymieniłem narazie 3/5

1kp

33[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Sro Lip 07, 2010 9:36 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Oceniać ! xd Pracowałem nad nowym cieniowaniem ; s jak wyszło? xd

[O&S&W] Diwana - Page 2 Nowyobrazmapabitowa2k

34[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Czw Lip 08, 2010 7:44 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
dobra zacznijmy ci oceniać!

głowa ma dobre cienie tylko za mało jest w niej najciemniejszego koloru.Włosy mają fajnie porozmieszczane kosmyki ale cienie zbyt mi się nie podobają.A i oczy są do dupy popraw je.

No no koszulka ładnie wyszła 4-tonowe cienie ale z bliska trochę gorzej wygląda.Ręka jest naprawdę do dupy wydłóż ją przybliż trochę do ciała pokombinuj trochę z dłonią i będzie dobrze(chodzi mi o lewą ręke)prawa ręka jest dziwna prawie wogóle nie widoczna.A cienie mogą być.

Spodnie są fajne zrobione mają dobre cienie spodnie ci chyba najlepiej wyszły.Buty mają dziwny kształt i cienie mi się nie podobają popraw je.

moja ocena:8,5/10

/f
KP: 1

35[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Pią Lip 09, 2010 11:24 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Z nudów zrobiłem "jakiegoś" lekarza ze scrubsów? xD

[O&S&W] Diwana - Page 2 Shadowhunter1base3

Oceniać ! Credit for S-H

36[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Sob Lip 10, 2010 11:47 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
HaHa Scrubs rox! ^^

Włosy nieco dziwne bo bez czarnych konturów, ale cieniowanie ładne. Zmień mu te oczy bo wykląda jakby miał zabić swego pacjenta z tymi oczyma. Ogólnie ciuch ładny i cienie też, najgorzej ci wyszły buty.

8/10

37[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Wto Lip 13, 2010 8:41 am

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Kawałek Diwana v.2.0 xd

[O&S&W] Diwana - Page 2 Beztytuufll
Credit For S-H, and thanks for Zeroyasha

38[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Wto Lip 13, 2010 9:53 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Zacznę od góry.

Włoski wyglądają lepiej te co masz tam w projektach :P. Cieniowanie na nich nie powala ale dosyć dobre ułożenie. Twarz tak sobie pocieniowana, nie spodobała mi się. Bluzka wygląda jak z XVIII wieku. Cieniowanie na niej także nie powala :/. Spodnie wyglądają bardzo dobrze ale mogłeś dać ciemniejsze cienie bo prawie nie widać. Buty to najlepsza sprawa, wyglądają świetnie jednym słowem :D.

Ocena: 6/10

Pracuj jeszcze, pracuj.

/f
KP: 1

39[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Sob Lip 17, 2010 12:43 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Bumber sam jesteś z XVIII v. xd

Nowy opar : o możliwe iż będę robił z niego sprita, ale najpierw chce usłyszeć wasze opinie aby troszku go poprawić

[O&S&W] Diwana - Page 2 Sharwey

40[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Sob Lip 17, 2010 1:00 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dobra Diwanie ocenie twgo OPAR'a

Ok zaczynam od góry, włosy z kształtu sanawet dobre, lecz nie spodobały mi się te jedno pikselowe końcówki [O&S&W] Diwana - Page 2 31974168954465898807, cieniowanie włosów podoba mi się, ale może zawsze być lepsze. Twarz dobra cienie nie najgorsze jednak mógłbyś jeszcze pokombinować by była jeszcze lesza.
Teraz bluzka, z początku myślałem że nie ma cieni ale po przybliżeniu okazało się że jadnak ma, poprawił byś je żeby były bardziej widoczne. Nie licząc tego kształ jest dobry i mi się podoba. Idąc dalej... mamy rękę jest biceps więc to jakiś kozak, to białe u góry ręki nieco psuję, ale to taki mały detal. Rękawiczka dobra jednak jak u bluzy za słabe cienie i ich prawie nie widać, ja wolę bardziej widoczne cienie, ale skoro takie lubisz to nic nieporadzę. Spodnie z kształtu są normalne i cienie tak jak w przypadku bluzki i rękawiczki.
Buty są trochę dziwne, ale ujdą.

Moja ocena 6.5/10.

2kp

41[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Sob Lip 17, 2010 1:05 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No więc... włosy mają ciekawy kształt i ładnie się prezentują, cienie są w porządku.Cienie na twarzy są dobre, opaska standard.Koszula jest dobra cienie też są dobre.Spodnie git. Jedyne co mi się nie podoba to Buty i cienie ręki, reszta jest git.
8\10

42[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Sob Lip 17, 2010 1:19 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Od góry.
Włosy przypominają te od mojego opara, podobne kształty, podobne cieniowanie ;p No ale ogólnie źle nie wyglądają popraw tylko ten ich tył, tzn. wydłuż ję troche żeby bardziej nachodziły na szyję. Cienie na twarzy są dobre, całkiem ładny odcień koloru skóry. Bluzka ma fajne rękawy tak jakoś pasują do tego oparka, ale cienie na bluzce już nie są aż tak dobre, jesteś na dobrej drodze ale najlepiej gdybyś podpatrzył jak ktoś lepszy cieniuje bluzki i trochę się powzorował :p Ręce są nieźle pocieniowane, rękawiczki też. I teraz twój największy błąd spodnie pocieniowane w dwóch tonach, niby ładnie to wygląda bo cienie są całkiem całkiem ale skoro bluzka i skóra jest w trzech tonach to należało by także zrobić sopodnie w trzech tonach. Buty z bliska wyglądają ciekawie ale z daleka trochę dziwacznie. Ogólnie to popraw buty, lekko włosy i dodaj trzeci ton na spodniach :p

2kp

43[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Sob Lip 24, 2010 9:32 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Ocenię od góry.

Myślę że włoski są dobre ale mogły by być jeszcze lepsze :P. Sam zobacz!!! Sam oceń jak to by wyglądało :). Z twoimi włoskami uważam że to właśnie jest najlepsze rozwiązanie bo włoski są świetnie ale te czarne piksele w środku mi się nie podobają. Bluzka sama w sobie dobra ale według mnie cienie dziwnie wyglądają, dobrze ale dziwnie :(. Nie widzę tutaj pachy ani nic. Ale jakieś takie mięśnie na niej widać, takie podniesione, nie mięśnie tylko podniesione jak mięśniak. Mięsień prawej ręki mi się nie podoba, wygląda jak jakiś guz :(. Powinieneś to poprawić i to szybko aby ten opar był dobry :). Rękawiczki są normalne, podobają mi się cienie. Spodnie według mnie wyglądają dziwnie, lepiej by były pocieniowane 3 tonowo, ale jak tam sądzisz, twój Opar. Buty w ogóle mi się nie podobają :(. Te białe dziwnie wygląda.

Ocena: 4/10

Jest tutaj wiele błędów.

/Y
+2KP

44[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Nie Lip 25, 2010 5:43 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nowy opar : o możliwe iż będę robił z niego sprita, ale najpierw chce usłyszeć wasze opinie aby troszku go poprawić
Po tym co usłyszysz, rozmyślisz się i zaczniesz coś nowego, albo go poprawisz ^^"

Zaczynamy!
[O&S&W] Diwana - Page 2 31974168954465898807
Dziękuję za pomoc, Sameyaro ^^"!

Nie rozumiem po co te odstające px. Można zrobić jeden czy dwa, a czasem nawet trzy takie zabiegi na OPAR'ku, ale trzeba wiedzieć gdzie je zrobić. Ty po prostu chciałeś poprawić sobie włoski, wydłużając je i opuszczając do tyłu.
Błąd.
Musisz koniecznie skasować te px i jeżeli tak Ci zależy na zgięciu w tył, to popracuj ogólnie nad kształtem włosów. Aktualnie mnie nie zachwyca, a z daleka nawet odpycha.
Cieniowanie słabe. Dwutonowe tutaj nie pasuje, zdecydowanie musisz popracować nad cieniowaniem włosów.
Ciekawym pomysłem jest opaska, która ostatnio dość często wita do O-S-W na głowach OPAR'ów ^^.
Mimo to, jest Ona chyba jedynym, dobrze wykonanym elementem na głowie. Włosy do poprawy, a za cieniowanie twarzy powinienem Ci strzelić kopa w dupę byś się otrząsnął. Po pierwsze, jest dziwne. Po drugie, złe rozstawienie px sprawiło że cieniowanie jest, ALE słabo widoczne.
Mięśni rąk zero. Koniecznie jakieś dodaj, nawet prowizorycznie jakiś pasek czy coś, by wiedzieć że te mięśnie są, ale przykryte rękawem.
Prawa ręka wygląda dziwnie kwadratowo.
Bluza, dłuuga. Serio, chyba po starszym bracie O.o . Koniecznie popracuj nad cieniowaniem. Proporcje mogą być, pomysł średni, ale przecież nie zabiję Cię za niego. Każdy ma inne pomysły, nie?
No, ale za spodnie to Ci oderwę głowę z karku i wsadzę chyba w dupę.
Prawa nogawka, jasny kolor. Lewa, ciemny. Co w tym dziwnego. Może to, że taki styl cieniowania powinien wyglądać inaczej. Na prawej nogawce powinien być jeszcze jeden, najciemniejszy odcień, wetknięty w te zakątki gdzie światło pada najmniej.
Popracuj koniecznie nad cieniowaniem spodni, bez tego nawet nie próbuj mi tutaj Sprita pokazywać.
Rękawice ujdą.
Buty mogą być, nie jest tragicznie, a pomysł jest dobry. Popracuj nad cieniami.

Ogólnie, ujdzie, ale popraw koniecznie to co napisałem, albo zrobię Ci to co też napisałem. Masz dwa przykłady, ale zastanawiam się z którego skorzystam, jak nie poprawisz tych błędów.

Liczę na odezw w moim temacie, dodałem nową pracę ;)

3kp

45[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Sro Wrz 08, 2010 2:56 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Po długiej przerwie znowu wróciłem do oparkow xd

To miał być Gohan, ale nie wyszedł, więc traktujcie to jako jakiegoś Saiyana ;0

[O&S&W] Diwana - Page 2 Dowysyania
Credit for SmokuXD

46[O&S&W] Diwana - Page 2 Empty Re: [O&S&W] Diwana Nie Wrz 26, 2010 2:09 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przepraszam za ocenę dopiero po takim czasie. Miałem nadzieję że ktoś jednak oceni twoją pracę. Tak się nie stało. Ehh...

Cały OPAR nie wygląda i za dobrze z cieniami i bez nich. Po prostu w obu przypadkach spieprzyłeś. Ale od początku.

Włosy w niepocieniowanej wersji wyglądają jak jakieś pieprzone afro, a nie włosy Son Gohana.
Kołnierz wygląda jak jakaś plama na ciele, a nie kołnierz. Co to ma być, ja się kuźwa pytam!
Opaski na rękach słabe. Zbyt małe i zbyt cienkie, nie sprawiły że poczułem się jakbym oceniał wspaniałą pracę. Wręcz przeciwnie.
Pasek wygląda jak otwierająca się Garganta. Po co te dodatkowe px na górze i na dole. Nie wystarczył zwykły pas?
Chciałbym powiedzieć coś dobrego o niepocieniowanej wersji, ale to jest niemożliwe. Poza tym że ma on pomarańczowy strój, niczym nie przypomina Gohana. W dodatku, ten będąc starszym nie nosił takiego stroju o ile dobrze pamiętam. Może gdzieś na chwilę się pojawił, ale miał granatowy zamiast pomarańczu i czerwony zamiast niebieskiego.

W wersji pocieniowanej to samo co wyżej z tym że dochodzą do tego jeszcze trzy czy cztery błędy.
Włosy są pocieniowane na odwal się. Jasno w środku, ciemno po brzegach. Zmień styl jak chcesz żebym wreszcie zaczął coś u Ciebie dostrzegać.
Strój cieniowany dość słabo. Cienie same z siebie z kolei za łagodne. To samo na skórze głowy i rękach.
Jeżeli już przy nich jestem, to całkowity brak mięśni. Niema to jak dorosły Gohan bez mięśni na rękach :O
Buty dziwnie pocieniowane, dość słabo wyglądają.
Ogólnie OPAR do dupy. Nie będę Cię oszukiwał. Pracuj dalej i postaraj się zmienić choć trochę styl cieniowania. I w sumie nie tylko. Sam wygląd postaci pozostawia wiele do życzenia bez cieni. Nad proporcjami i tworzeniem stroju także popracuj.

3kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.