Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Sql Empty Sql Wto Wrz 14, 2010 3:29 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
No więc tak. Jestem w 3 klasie gimnazjum i to jest jeden z ważniejszych etapów w moim życiu bo egzamin wpłynie na moją przyszłość. Myślałem, że będę miał więcej czasu na ARS, ale np. wczoraj wbiłem zaledwie na kilka minut. Wróciłem do domu ze szkoły o 15:30, potem ledwo 50 minut czasu i idź znowu do szkoły na 1,5h na SKS. Następnie wróciłem padnięty, a tu zonk, lekcje zadane + nauka i tak zleciał mi dzień. Doliczmy bierzmowanie (te duperele, jakieś egzaminy z niego itd.). Więc teraz będę miał mniej czasu na moderowanie forum, kontrolowanie walk. W weekendy będzie raczej jak zwykle w wakacje - będę wbijał na dłużej. Napisałem to, aby nikt nie narzekał na moje tempo prowadzenia walk i odpowiedzi na różne pytania. Aff... I te collaby xd. Jestem leniwy i nie wiem nawet kiedy skończę pierwsze zamówienia. To chyba tyle.

Podsumowanie.
Będę wbijał na ARS, ale nie tak jak kiedyś, lecz będę na bieżąco :>
Pozdrawiam, Coolt.

2Sql Empty Re: Sql Wto Wrz 14, 2010 3:52 pm

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
Moze zabrzmi o dziwnie ale dołaczam sie lecz u mnie to sie zacznie od pażdziernika/listopada ;s

3Sql Empty Re: Sql Wto Wrz 14, 2010 5:00 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Hmm... w sumie mnie matura czeka, wypada się zacząć uczyć xD Pewnie będe zaglądał tu rzadziej ale będe ;]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.