Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Gips Empty Gips Pią Wrz 17, 2010 4:38 am

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
Jak w temacie tyle że tutaj powiem ze mam lewa noge w gipsie. Czemu? Już wyjąsniam. Na w-f gralismyw kosza ja sie nie zdazylem zatrzymac i bokiem stop (zewnentrzna strona) trafilem w stopy kumpli. Na kostce zrobila mi sie duza buła ze az można by pomyśleć złamanie. Powiem to tak:
Skręcenie - 100zł
złamanie - 150zł
Mina doktora, żę to "tylko" krew sie nazbierała krew a nodze - bezcenne.

Tak dokładnie. NIe mam zwichniecia czyzlamania tylko krew mi sie nazbierała. Ale teraz orzez 20 dni musze dostawac rano zastrzyk w brzuch! no i jak zakladali mi gips to dali mi znieczulenie. No i to wszystko... A zapomniałem mam 3 tygodnie zwolnienia (gdyby ktos byl na moim miejscu chcialby isc do szkoly :<)

Za ortografie przepraszam ale trudno sie pisze na lozku bokiem w pozycji lezacej.

2Gips Empty Re: Gips Pią Wrz 17, 2010 6:58 am

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
masz racje ja chciałbym isc do szkoły bo nie chciało by mi się odpisywać potem a co do tematu to życze ci powrotu do zdrowia może po szkole ci jakieś pocieszenie dam ;)

3Gips Empty Re: Gips Pią Wrz 17, 2010 11:53 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Wybaczamy ortografię, która taka znowu zła nie jest xd

Kuruj się spokojnie i nabieraj energii, bo ci się przyda do odrabiania zaległości.

4Gips Empty Re: Gips Pią Wrz 17, 2010 1:21 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Powiem jedno ! Na twoim miejscu chciałbym iść do szkoły, bo te nadrabianie, ahh.. Wiem co czujesz, leżałem rok w szpitalu, gdy miałem 11 lat ^^ Dobra, powodzenia, i szybko wracaj do zdrowia (inaczej tego ująć nie mogłem xdd) :ashs:

5Gips Empty Re: Gips Pią Wrz 17, 2010 3:20 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Heh.. No cóż.. Szybko wracaj do zdrowia. Ja nie chciał bym być na twoim miejscu, ale cholera wie, może kiedyś będę ;s
Ortografia? A co w niej złego xd?

6Gips Empty Re: Gips Pią Wrz 17, 2010 3:46 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Biedny Waniszek, cóż sam nie chciałbym żeby ktoś wkładał mi coś w brzuch XD Wracaj do zdrowia i dostań za to jak najwięcej kasy ! Należy Ci się XD

7Gips Empty Re: Gips Pią Wrz 17, 2010 4:12 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ja kiedyś złamałem nogę, 50+ szwów :ashs: więc fajnie nie było ;d.

Ale skoro masz czas i siedzisz w domq to mam nadzieje na jakąś aktywność :P.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.