Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Wasze ulubione momenty w bleachu. Empty Wasze ulubione momenty w bleachu. Nie Sty 10, 2010 4:02 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Ymm... walka Ichigo vs. Byakuya.
Hollow przejmuje panowanie nad Ichigo i pojawia się za Byakuyą.
-Co do chu...

2Wasze ulubione momenty w bleachu. Empty Re: Wasze ulubione momenty w bleachu. Nie Sty 10, 2010 4:44 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mówiąc szczerze, nie mam jakichś ulubionych momentów. Jednak, jeżeli mam już jakieś podawać, to zawsze podobają mi się momenty, gdy to słynny Hichigo przejmuje kontrolę nad ciałem Ichigo. Zazwyczaj jest to fajnie pokazane, a w dodatku, w czasie "nadejścia" Hichigo, mamy zazwyczaj okazję obejrzeć ciekawe walki :)

3Wasze ulubione momenty w bleachu. Empty Re: Wasze ulubione momenty w bleachu. Nie Sty 10, 2010 5:18 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Hmm....wszystkie, w których jest Inue ^^ A tak na serio (xD) to wszystkie walki Grimmjow vs Ichigo. Według mnie byli to dwaj najlepsi wrogowie jakich kiedykolwiek widziałem w anime ^^

4Wasze ulubione momenty w bleachu. Empty Re: Wasze ulubione momenty w bleachu. Nie Sty 10, 2010 5:43 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Grimmjow vs Hirako Shinji (Znowu na pewno źle napisałem...)

Ta muzyczka na wejściu! I w ogóle : >

5Wasze ulubione momenty w bleachu. Empty Re: Wasze ulubione momenty w bleachu. Czw Sty 14, 2010 4:27 pm

Dark Messiah

Dark Messiah
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Odcinek co byli na plaży relax zażywać :D Konkurs na zamek z piasku był najlepszy w wykonaniu Matsumoto i Inoue "będziemy przenosić wodę naszymi piersiami" ten tekst Matsumoto mnie powalił xD


/P
Wodę o.o? A nie piasek?

6Wasze ulubione momenty w bleachu. Empty Re: Wasze ulubione momenty w bleachu. Nie Sty 17, 2010 6:50 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Barragan's*fight,*and*his*Ressurection.

7Wasze ulubione momenty w bleachu. Empty Re: Wasze ulubione momenty w bleachu. Wto Sty 19, 2010 4:53 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
Ichigo vs Grimjoww z resurecion

8Wasze ulubione momenty w bleachu. Empty Re: Wasze ulubione momenty w bleachu. Pią Sty 22, 2010 11:41 pm

Atasuke

avatar
Earthling
Earthling
Walka Ichigo vs Grimmjow. Moment gdy Inoue każe chigo aby nie dał się zranić. Poczym zarezymuje jedną ręką atak Grimmjow'a.

:Wasze ulubione momenty w bleachu. 4444444444


Kiedy oglądam ten moment przechodzą mnie dreszcze moge to oglądać wieczność. :D

9Wasze ulubione momenty w bleachu. Empty Re: Wasze ulubione momenty w bleachu. Sob Sty 23, 2010 6:21 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Ostateczna(?) walka Grimka z Truskawą, oraz wejście Neliel

10Wasze ulubione momenty w bleachu. Empty Re: Wasze ulubione momenty w bleachu. Sob Lut 06, 2010 5:20 pm

Shorim1

Shorim1
Earthling
Earthling
ta, Neliel ;] oraz ten sam moment co kolega Atasuke. ;] jest jeszcze jeden z mangi ale nie chce spoilerować ;], a właściwie przeciesz to już się zaczęło O.o Ulquiorra vs Truskawa ;] tzn. jej finał.

11Wasze ulubione momenty w bleachu. Empty Re: Wasze ulubione momenty w bleachu. Wto Mar 02, 2010 2:05 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Dwa momenty

1) Gdy Yoruichi poraz pierwszy pokazała swą prawdziwą postać (reakcja Ichigo)
2) Walka Kanpachi vs Jiruga (po tym jak Nnoitra pokazał wszystkie 6 rąk) Zaraki - "Nie no k**wa to się dopiero nazywa nap**dalanka!!"

12Wasze ulubione momenty w bleachu. Empty Re: Wasze ulubione momenty w bleachu. Nie Sie 01, 2010 10:42 am

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Walka Ichigo z Zarakim
i teraz ma być Ichigo z Aizenem :p

13Wasze ulubione momenty w bleachu. Empty Re: Wasze ulubione momenty w bleachu. Nie Sie 01, 2010 10:58 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Napierdalanka Zarakiego i Nnoitry
"Wejście Hollowa" w walce z Ulquiorrą ogółem od momentu gdy pochwycił swój miecz aż do momentu gdy mu wyp!eprzył mu cero w twarz.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.