Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Wideo gif Empty Wideo gif Pon Wrz 27, 2010 4:22 pm

Sandi9610

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Mam pytanie w wegasie 8.b jak chce wstawic film na yt to po tym co musze wybrac save as i kturom z dlonych opcji i potem jakiego programu uzyc??? chce dodac mojego gifa na youtube ale niemoge bo plik zly i czy koniechnie to musi byc z piosenkom??????? :ashs:

2Wideo gif Empty Re: Wideo gif Pon Wrz 27, 2010 4:40 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Najpierw kolego radze Ci się nauczyc pisac bo nie wiem o co Ci chodzi :|

3Wideo gif Empty Wideo gif Pon Wrz 27, 2010 4:47 pm

Sandi9610

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Wiec pisze to jeszcze raz Chcialbym dodac mojego gifa na youtube zrobilem wszystko w Vegasie wersja 8.b ale jak juz powiecualem potrzebuje omocy kiedy chce zapisac gifa to niewiem w jakim formacie zebym mogl go na youtube wstawic lecz niewiem czy mam to zapisane do jakiegos jeszcze programu wstawic bo nna youtube wstawic nie moge jest blad niby wiec mi pomuscie prosze

4Wideo gif Empty Re: Wideo gif Pon Wrz 27, 2010 6:39 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Nie wiem o co chodzi. Jeżeli o to, o czym myślę, to idź do działu tutoriale. Jeżeli nie to idź precz do wujka google. I do alfabetu po znaki interfuckin'punkcyjne. 🤦

5Wideo gif Empty Re: Wideo gif Pon Wrz 27, 2010 6:54 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Daję warna za pisownie.
Topic: Przy zapisywaniu klikasz "Render As" a nie "Save As", ponieważ za pomocą tego drugiego zapisujesz w formacie projektu.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» wideo komiks

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.