Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Factory] Sygnatury-Takigashi Empty [Factory] Sygnatury-Takigashi Sro Paź 13, 2010 4:56 pm

Takigashi

Takigashi
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Chcę się podszkolić w Sygnaturach, więc otwieram shop. Nie będą one na poziomie najwyższym ale postaram się, żeby słabe też nie były. Formularz jest prosty :

Rozmiar :
Render :
Napis :
Specjalne życzenia (kolorystyka itp.) :

Liczę na Wasze zgłoszenia.

2[Factory] Sygnatury-Takigashi Empty Re: [Factory] Sygnatury-Takigashi Sro Paź 13, 2010 5:23 pm

blightwaler

blightwaler
Zbanowany
Zbanowany
Rozmiar : 300 x 100
Render : Licze na twoje pomysly
Napis : Cruel World
Specjalne życzenia (kolorystyka itp.) : Czarno-bialy schludny bez super efektow specjalnych. Tylko czerń i biel.
Z "Nemesisem" z Residen Evil 3

3[Factory] Sygnatury-Takigashi Empty Re: [Factory] Sygnatury-Takigashi Sro Paź 13, 2010 5:34 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Rozmiar : 400x100
Render :a ja ci dam stock :D https://2img.net/h/i228.photobucket.com/albums/ee262/Cheat00/Stocks/mc_hair_4-1.jpg
Napis Poproszę bez :D
Specjalne życzenia (kolorystyka itp.) : Niebieski :) a w tło daj świetliki

4[Factory] Sygnatury-Takigashi Empty Re: [Factory] Sygnatury-Takigashi Sro Paź 13, 2010 7:39 pm

Takigashi

Takigashi
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
blightwaler, daj render bo ci nie zrobie. Maly, zrobilem ci na renderze, który dałeś na gg i ogólnie tak jak na gg prosiłeś :D.
[Factory] Sygnatury-Takigashi Dlamalego

5[Factory] Sygnatury-Takigashi Empty Re: [Factory] Sygnatury-Takigashi Czw Paź 14, 2010 12:15 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Rozmiar: 360x140
Render:http://www.planetrenders.net/renders/albums/userpics/19624/Shana%20Render2.png
Napis: Shipp
Specjalne życzenia: Napis zrób ClippingMask, albo jak tam wolisz. MA BYĆ DYNAMICZNIE

6[Factory] Sygnatury-Takigashi Empty Re: [Factory] Sygnatury-Takigashi Czw Paź 14, 2010 5:44 pm

Takigashi

Takigashi
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Saske, Twoja sygna :)
[Factory] Sygnatury-Takigashi Dlasaske

7[Factory] Sygnatury-Takigashi Empty Re: [Factory] Sygnatury-Takigashi Czw Paź 14, 2010 5:55 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Nawet ładnie ale brzydki napis, ale wstawiam go do profilu :O :D

8[Factory] Sygnatury-Takigashi Empty Re: [Factory] Sygnatury-Takigashi Nie Maj 13, 2012 10:35 am

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Rozmiar :300x140
Render :http://www.renders-graphiques.fr/galerie/Dragon-Ball-23,4/Sangoku-tenue-orange-90671.htm
Napis :Crossmoto1
Specjalne życzenia (kolorystyka itp.) :tło:błękitne jasne,napis zrób jak by napisane odręcznie albo coś w ten deseń a kolor napisu czarny.A no i usuń z stamtąd ten znaczek.

Mam nadzieję, że dużo nie wymagam.

9[Factory] Sygnatury-Takigashi Empty Re: [Factory] Sygnatury-Takigashi Nie Maj 13, 2012 10:38 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Panie crossmoto1 ostatni post w tym temacie był w 2010 roku. A użytkownik nie jest aktywny od nie pamiętnych czasów. Więc myślę, że wymagasz za dużo.

10[Factory] Sygnatury-Takigashi Empty Re: [Factory] Sygnatury-Takigashi Nie Maj 13, 2012 10:50 am

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
aha to sorry nie obczajałem do końca 🤦

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.