Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Antywirus Empty Antywirus Sob Paź 16, 2010 10:39 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Do tej pory miałem NOD32, ale wersję 2.7 (najnowsza to jakieś 4.2).
Od dłuższego czasu nie chce się aktualizować baza wirusów - co otworzę system program mówi mi, że potrzebna jest aktualizacja, bo baza jest nieaktualna, ale gdy włączam ręczną aktualizację, nic się nie dzieje.

Z tego, co sprawdzałem, mam wersję testową ustawioną na 16714168 dni (jakieś 45761 lat. Ach ci przezorni informatycy xd), więc może w tym jest problem - z testowej nie chce mi dalej aktualizować.

I tu jest właśnie moje pytanie:
Jakiego antywirusa byście mi polecili, żeby działał jak należy? Rozważam też najnowszą wersję NODa, ale na razie wolę się upewnić.

I drugie pytanie, dotyczące avasta:
Czy jest w jakiś sposób naprawiony błąd, na który natrafiłem dawno temu, tj. folder nie zawierał deinstalatora (dość idiotyczne, nie?)?

2Antywirus Empty Re: Antywirus Sob Paź 16, 2010 1:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W NOD32 miałem to samo, że nie aktualizował się i nie było deinstalatora. Nie wiem czy to był jakiś błąd czy nie, ale sformatowałem kompa, skołowałem sobie "Avast! Free Antivirus" i jestem z niego zadowolony. Sam się aktualizuje, rejestrować się trzeba tylko chwilę i masz na niego roczną licencję czy na ileś tam xD No, ale w każdym razie bardziej go polecam niż NOD32 :s

Czytanie ze zrozumieniem, please.
Avast nie miał deinstalatora.

3Antywirus Empty Re: Antywirus Sob Paź 16, 2010 6:19 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Viego, a próbowałeś w panelu sterowania - dodaj lub usuń programy? Powinno dać się tam usunąć Avasta. W każdym razie ja mogę. Nod32 nie miałem i nie zamierzam mieć. Ściągnij avasta. ;3

4Antywirus Empty Re: Antywirus Czw Paź 21, 2010 6:55 pm

ayrok1

avatar
Earthling
Earthling
Ja ci polecam Avira AntiVir free antivirus jeszcze mnie nie zawiódł i mysle ze tak dalej bedzie :)

5Antywirus Empty Re: Antywirus Pią Paź 22, 2010 5:04 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Avast, mam ten program i jest dobry. Wyszukuje szybko wirusy i ładnie można pousuwać itd.
Jak dla mnie jest on jednym z najlepszych , Nod32 miałem , i posiadałem problemy związane z nim .
Polecam Ci avast!

6Antywirus Empty Re: Antywirus Wto Cze 14, 2011 4:22 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
BUMP

Ściągnąłem jakiś czas temu nową wersję NOD32, poleconą mi przez Maximusa. Działa dobrze, ale wpieprza niesamowite ilości zasobów systemowych. A sam często wykorzystuję duże ich części, więc konkurencja mi niepotrzebna. Hej, zanim tą wersję ściągnąłem, San Andreas tak nie cięło.

Avast, powiadacie? Czy są może jakieś inne sugestie?


@edit
Dzięki za pomoc i jakże liczne opinie, dzięki którym mogłem sobie wyrobić zdanie. Zmieniłem sobie antywira i komp działa mi płynniej.

P.S. Najnowszy Avast też nie ma pliku deinstalatora.

7Antywirus Empty Re: Antywirus Wto Cze 14, 2011 8:12 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Viego ja polecam ci Avire jest za kasę ale jest też wersja darmowa z której korzystam, ładnie wyłapuje wirusy w sumie tylko jeden mi się wkradł bo sam wyłączyłem antyvirka. Ładnie ciągnie aktualizacje oraz nie zamula kompa.

Jakbyś przeczytał edit, to byś wiedział, że już trochę się spóźniłeś z dobrymi chęciami.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.