Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Gif] Vegetto VS Brolly Empty [Gif] Vegetto VS Brolly Czw Lis 25, 2010 8:23 pm

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
http://yfrog.com/nfkonkursgifvegettovsbrolg To mój pierwszy gif piscie i oceniejcie co zjedhalem:D Dodam tylko ze all robilem jak glowa kazala:D
Credity dla
Devons za:goku
Son Goharotto za:Gohana,Vegete i Paragasa
Kanyu za:Picollo
Angryboy:Pragas,Brolly



Ostatnio zmieniony przez Pitu dnia Pią Lis 26, 2010 1:58 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[Gif] Vegetto VS Brolly Empty Re: [Gif] Vegetto VS Brolly Pią Lis 26, 2010 5:35 am

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
KURW...!!
LUDZIE!TO MNIE ZACZYNA WNERWIAĆ!
CZY WY NIE UMIECIE PISAĆ?! 🤦
to jakaś plaga po prostu..
dobra ocena...otóż pierwszy błąd to przeskoki goku na początku
a nie sorry całej mapy przeskoki...fala uderzeniowa na początku ok ALE gdy leci cały czas na gohanie jest jak się teleportuje a jak kameha się kurczy to zjechałeś..gdy już się skończyła trochę za szybko on się pojawił na środku nie poleciał nic nie teleportował...duży plus bo gif jest bardzo długi..lecz czasami dialogi były za szybko przełączone i nie można nawet było 1 słowa przeczytać..żeby dobijać szatana?Trochę przeskoków , dużo błędów ortograficznych , gif jest długi...no co ci dać.. 5/10

KP: 1
/Feli

3[Gif] Vegetto VS Brolly Empty Re: [Gif] Vegetto VS Brolly Pią Lis 26, 2010 1:40 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dodaj tag do tematu.

4[Gif] Vegetto VS Brolly Empty Re: [Gif] Vegetto VS Brolly Pią Lis 26, 2010 1:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ortografia

Jak nie nauczysz się pisać po polsku to po moim powrocie wrzucę Ci już na powitanie 2 warny za głupotę -.-

Jeżeli chodzi o gifa to jego jedyną zaletą jest długość. W wielu przypadkach jednak przy takim wykonaniu, również to można by zaliczyć do wad tej animacji.
Przeskoków jest tu naprawdę niemiara i to niestety nie wróży dla Ciebie nic dobrego. Poczytaj poradniki umieszczone na forum, jeżeli naprawdę załapiesz o co chodzi to może pozbędziesz się tych nieszczęsnych przeskoków.
Teksty niekiedy lecą zbyt szybko. W cholerę błędów ortograficznych w jednym zdaniu nie wróży dalszej części zbyt dobrze. Proponuję ustawić sobie przy monitorze słownik ortograficzny albo postaraj się zaopatrzyć w przeglądarkę Mozilla Firefox, która de facto podkreśla błędy. Wsadzaj każdy tekst przed animacją do Firefoxa bądź Microsoft Office Word'a i sprawdzaj błędy. Uwierz mi że animacje z tyloma błędami ogląda się tylko po to by takowe znaleźć w całej animacji, a nie dlatego że komuś się to podoba. Dla mnie oglądanie tego było katorgą.
W cholerę błędów jakie popełniają początkujący animatorzy, nie ma sensu ich wymieniać. Poczytaj Poradniki umieszczone w odpowiednim dziale na forum i dopiero wtedy bierz się za animacje.

Dodaj również tag i creditsy, jeżeli tych nie ma. W innym wypadku będą 3 warny.
* 1 warn - głupota, czyli błędy ortograficzne popełniane celowo bądź nie. W każdym razie każdy Ci zwraca na to uwagę, polecam więc coś z tym zrobić.
* 2 warn - brak taga w nazwie tematu.
* 3 warn - brak creditów. Nie mam zamiaru oglądać tego do końca, dopisz credity w poście jak nie ma ich na końcu animacji.

5[Gif] Vegetto VS Brolly Empty Re: [Gif] Vegetto VS Brolly Pią Lis 26, 2010 1:47 pm

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Ale credity przeciaz dodalem Jeszcze na koniec Sprawdzalem wszystkie spirty jakich uzylem

/To spoko :s Jak mówiłem, całości nie oglądałem bo już nie mogłem się na to patrzeć. Serio, poczytaj poradniki i postaraj się robić mniej błędów charakterystycznych dla animacji.
I zadbaj do cholery o to by nie robić tylu błędów ortograficznych :|

6[Gif] Vegetto VS Brolly Empty Re: [Gif] Vegetto VS Brolly Pon Gru 06, 2010 10:59 am

Danioss

Danioss
Don
Don
Nie będe przeklinać bo mi 4 warny ktoś wlepi i będzie po sprawie.
Ale naprawdę, już nie raz gdzieś czytałem lub oglądałem że jest plaga takich dzieci.. co nawet mój napisać nie umieją.. dobra do gifa bo off topic się robi
Co do gifa.. Od razu mogę się przyznać że nie obejrzałem do końca bo mnie ch@% strzelał jak na to patrzyłem.. Ogółem przeskoki - przeskoki. niektórych dialogów nawet nie zacząłem czytać bo tylko od tak skakały. Efekty są tak zajebiste że aż mi żal wszystkiego. Najlepsze było postanowienie Goku.. ''Zabijmy go bo nie mamy senzu'' to widać jak ty DBZ oglądałeś..
On to dla przyjaciela by się zesrał i tak chodził..
aff ogółem kaszana
1/10
1 dlatego że lubię tego spritka Goku

KP: 1
/Feli

7[Gif] Vegetto VS Brolly Empty Re: [Gif] Vegetto VS Brolly Czw Gru 16, 2010 4:36 pm

avatar203

avatar203
Namekian
Namekian
Jak dla mnie słaby ten gif.
Musisz więcej popracować.
Dobieraj lepsze sprity.
Popełniasz błędy nie "tom" tylko "tą" :awesomeface:

8[Gif] Vegetto VS Brolly Empty Re: [Gif] Vegetto VS Brolly Wto Gru 28, 2010 2:27 pm

R.I.P

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Racja same błędy ortograficzne
i gif slaby.Jak chesz żeby był dobry to popracuj nad nim kilka dni i daj stronę a nie żeby się pochwalić i zrobiłeś go byle jak.
PRACUJ PRACUJ !

9[Gif] Vegetto VS Brolly Empty Re: [Gif] Vegetto VS Brolly Pon Sty 03, 2011 5:37 pm

Pitu

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
''Zabijmy go bo nie mamy senzu'' to widać jak ty DBZ oglądałeś..
On to dla przyjaciela by się zesrał i tak chodził..

To miala byc praca na konkurs wiec zrobilem tak jak uwarzalem wiec CH%$ ci do tego

10[Gif] Vegetto VS Brolly Empty Re: [Gif] Vegetto VS Brolly Sob Sty 22, 2011 6:41 pm

Kuna

Kuna
Namekian
Namekian
No więc tak. Szczerze nie oglądałem całego Gifa. Wyłączyłem tuż po pokonaniu szatana serduszko bo miałem dość. Błędy ortograficzne. Kameham zjechany jak znika. Gohan za szybko znika - teleportacje używa się tylko jedną klatkę. Przeskok - vegeta stoi w jednym miejscu i nagle w drugim. Sporo przeskoków... Jeden dialog za szybko znika. W każdym bądź razie musisz jeszcze trochę popracować nad techniką. Czytaj poradniki, a przede wszystkim zainwestuj w słownik ortograficzny. Pozdrawiam.

KP: 1
/Feli

11[Gif] Vegetto VS Brolly Empty Re: [Gif] Vegetto VS Brolly Czw Maj 26, 2011 10:37 am

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
No więc tak:
1.Za szybko napisy lecą.-4
2.Błędy ortograficzne.-2

Tak to pomysł dobry.

Daje 4/10

1.Za dobry pomysł.+1
2.Za mój ulubiony sprit Brollego.+3

12[Gif] Vegetto VS Brolly Empty Re: [Gif] Vegetto VS Brolly Pią Cze 22, 2012 9:20 pm

siiwuha

siiwuha
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
[Gif] Vegetto VS Brolly Power_rangers_facepalm_www-zaaap_-net_


PLAGA :FUUU:
Już po pierwszy ujęciu widzę że mogłeś mieć wtedy 9,10 lat bo twój polski jest niczym strzelone bramki na euro,czyli 2/10
Ale dobra ocena...
Masakrycznie duże przeskoki zrobiłeś,błędy językowe poprostu szkoda gadać,niepotrzebnie dałeś te strzałki podkoniec Fail.
Fabuła troszeczke bez sensu,za duża prędkośc dałeś i nie da się przeczytać co mówi np.Goku,Vegeta,Kaio , czasem teleportacje są źle zrobione i słabo wyglądają.
Ale że to twój pierwszy gif chyba to dam 4.5/10 niektóre walki mi się nawet podobały.
Tylko jedno zastrzeżenie

KUP SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY
[Gif] Vegetto VS Brolly 2370216772

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.