Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Gif] Valeriusa Empty [Gif] Valeriusa Nie Gru 19, 2010 6:14 pm

valerius

avatar
Earthling
Earthling
[Gif] Valeriusa Gokuvsandroids



To mój pierwszy gif, wiem że jest dużo podskoków ale dopiero się uczę, no i mapka w paincie, bo narazie nie umiem na zwykłej:D
Goku credit for Feli
Androids credit for feli

Prosze o komentarze, i pisanie co jest źle napewno się poprawię.



Ostatnio zmieniony przez valerius dnia Pon Gru 20, 2010 7:16 pm, w całości zmieniany 4 razy

2[Gif] Valeriusa Empty Re: [Gif] Valeriusa Nie Gru 19, 2010 6:23 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Powiem Ci tak :
Do końca napisów jest bardzo dobrze potem już nie za bardzo. Chodzi mi o to, że klatki z efektami są za długie ( chodzi mi o czas ).Są przeskoki ale to dopiero twój 1 gif. Na razie nie musisz robić gifa na normalnej mapce. Ja też robię bez bo nie umie. Naucz pierw robić bez mapki a potem z. Fala kamehameha jest bardzo ładnie zrobiona.Jako iż jesteś początkujący to daje ci ocenę 4/10.

3[Gif] Valeriusa Empty Re: [Gif] Valeriusa Nie Gru 19, 2010 6:41 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Gif jest dość dobry jak na początkującego, fabuła może i jakaś jest ale jest ona trochę podcięta. Chodzi mi o to że fabuła jest w miarę ściągnięta z DB oraz dodano do niej twoich plusów i zalet. Przeskoków jest dużo, wg. powinno ich nie być jak na początkującego który przeczytał tuty. Kameha jest dobra, po wystrzeleniu jej powinieneś więcej poczekać lub zwolnić.
Rozciągniecie jest dobre, jak na początkującego, w PS'ie będziesz mógł to bardziej rozwinąć. Umiejętności jak na początkującego są dobre, nie doskonałe ani za słabe, po prostu dobre :)
Nie podoba mi się kulka na koniec, stała a on gadał..
To było trochę nie wiarygodne, stroi i czeka na coś. Byś mógł zrobić że ona się przesuwa a on gada, a nie stoi, stoi i nic nie robi.. Te obrazki
FaceSety powinny być w kącie, a nie odstające ale i tak jest dobrze..
Mapka jest dobra jak na takiego gifa, uwierz mi :> Widziałem gorsze gify jak na pierwszego ;o
Jeszce coś, jak on odpycha kulę, to stoi nogą w górze i taki slajd, powinieneś tam dać taki mały Fade na parę sekund. Ale i tak dobrze.
Powinieneś poprawić te przeskoki, ogarnąć mapkę, i te FaceSety, i polecam ściągnąć AdobePhotoshopa CS5.. Najlepszy do gifów.

3/10

3kp

4[Gif] Valeriusa Empty Re: [Gif] Valeriusa Wto Gru 21, 2010 2:40 pm

R.I.P

avatar
Zbanowany
Zbanowany
FAJNIE ZROBIONE ALE SZKODA ZE MASZ PRZESKOK JAK TA KULE CO TEN CYBORK puscil w goku DAJE 3/5

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.