Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Miałem to zrobić ostatnim razem ale się powstrzymałem. Teraz nie mogę.
[Nie bierz Yohu do siebie tego,że akurat trafiło na twoją pracę]
Po raz kolejny widzę słabą pracę [słaba bo są lepsze] jako uznaną za Opara Tygodnia.
Nie wiem kto za to odpowiada. Nie wiem czy ktokolwiek wie. Jeżeli cała trójka Adminów to mogę powiedzieć tylko,że jest mi smutno.
Jeżeli robi to jedna osoba to powiem,że powinny robić to przynajmniej TE 3 osoby.

Uważam,że winny powinien zostać zbesztany,niekoniecznie publicznie i powinien zająć się swoja robotą tak jak należy.
Nie znam kryteriów dobierania prac na OT ale jeśli jedyna jest oryginalność póz to przykro mi,ogromnie przykro.

Czekam na jakąś reakcję ze strony władz.

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
To są jakieś wybory, w których ustala się OPAR Tygodnia?
O,O
Sołtys, dobrze wiedzieć, ja się z czymś takim nie spotkałem, a o pracy, która ten tytuł dostała się dowiedziałem dzisiaj.

Mam jednak dziwne wrażenie vuja de.

Nie mylcie z deja vu, to jest vuja de. Dziwne uczucie, że to się jeszcze nigdy wcześniej nie wydarzyło.
oczywiście, że to sarkazm.

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Viego.. skąd ja znam vuja de? Carlin?

Co do oparków - była już jedna skarga, Yoh się "opamiętał"... może po prst mu się zdarzyło? Zobaczymy co oskarżony powie.

Carlin, Carlin.
A kto by inny? xD

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Oho!
Czyli winnych nie ma a OT wybierał się samoistnie!
Nasze Forum może pochwalić się niespotykanym dotąd zautomatyzowaniem!

Myślę,że warto by było to jednak trochę dopracować,żeby nie tyle OT wybierał się sam ale zeby wybierał się sprawiedliwie.

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Kups.
Pomysł z wyborem Opara Tygodnia przez userów byłby żałosny i monotonny.
Głosowanie adminów tak samo, dajmy na to, że byłyby trzy opary do wyboru, a głosy 1,1, 1... i co wtedy?
Gdyby moderator miałby wybrać, a nie ma uprawnień do panelu adm, to potem by musiał przesłać, a to też by długo trwało.
Dlatego tą funkcję pełni Yoh. No bądźmy szczerzy, z adminów zna się na tym najlepiej.
Tak, Yoh czasami przesadza, ale zauważyłem, że większość (no dobra raz czy tam dwa nawet ja tak zrobiłem) wrzuca oparki specjalnie w niedzielę, aby tylko mieć jakiś popieprzony obrazek na głównej.
Sołtys w takim przypadku też liczy się oryginalność pozy... Już nie musisz tak płakać. Ja zrobiłem L'a (no kuźwa normalnie jak na urodziny bo wtedy je miałem), miał błędy i był na głównej, nikt się nie czepiał.
Jak ktoś się nie zna, nie umie to po co ma się za to brać. Już raz powiedział Yosz, że jeżeli nie ma prac to bierze własną (lecz to jakoś głupio brzmi).

Albo zaraz... raz było okienko "Nobody", może przy następnym razie też tak zrobić, co? Yoh by nie miał OT i nikt inny.

Moim zdaniem skarga jest bezsensowna i tyle.

Trochę nielogicznie to napisałem, ale się spieszyłem. Jo.
_____
O właśnie... przypomniało mi się. Może tak by można było za opara tygodnia zwycięzcy dawać 1-3 KP, co?

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Wg mnie skarga jest jak najbardziej na miejscu.
Zeby nie była to bym jej nie pisał.
Po za peleryną,tj dolna część pod nogami praca wcale nie jest dobra. Cieniowanie jest słabe. Są prace lepiej pocieniowane.
Jeśli ważna jest oryginalnośc pozy a wykonanie już nie to mogę od jutra napie**alać figurami baletowymi nie wnikając w wykonanie,wazne zeby była jak najbardzije zmyślna.

Sorry...
Wydanie "Nobody win" też jest nie na miejscu bo w tym tygodniu było sporo ciekawych prac.

Jak ma się słaby dzień albo śpieszy się do kina to lepiej poczekać czy przełożyć robotę na następny dzień by wykonać ją prawidłowo.

Zaskarżyć mógłbym całe głosowanie do ADS ale to nie ma sensu bo na przeorane mózgi nic nie poskutkuje. Tu natomiast zajmować ma się tym planowo ktoś kto się na tym zna więc powinien pokazać,że faktycznie się zna.

Nie mam nic do tego gdy Yoh faktycznie uzna swoją DOBRĄ pracę za OT ale tym razem nie była to dobra praca więc zgłaszam sprzeciw.


Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Sorry...
Wydanie "Nobody win" też jest nie na miejscu bo w tym tygodniu było sporo ciekawych prac.

Ehh... czy musisz wszystko brać dosłownie? Nie piszę, że teraz ma to zrobić, tylko można byłoby w przyszłości. Zaraz koniec tygodnia to niech Yoh może się raz powstrzyma i da innym szansę? Może to będziesz ty i dasz mu spokój :> A jeżeli nikt się nie wykaże to zróbmy "Nobody".


Ehh... ja myślę, że jest tak, że nie lubisz Yosza, chcesz się wyżyć i uznajesz jego pracę za źle pocieniowaną bo tylko tobie się nie podoba.
Ja nie widzę w jego pracy błędów i wg mnie jest ładna. No może kilka pojedynczych w pelerynie znajduje się, ale cieniować na białym nie jest tak super łatwo, czasem sam mam małe problemy.
To była dobra praca, bo poza jest fajna, no chociaż w spritach takich wiele widziałem, a wytwór jest na poziomie.
Czyli sądzisz, że były lepsze prace, tak? To pokaż je.
_________________________________
Mam dla was też inne rozwiązanie. Rozegrajcie ponownie walkę na opara, ja mogę ją osobiście poprowadzić. Zaraz wolne to będziesz miał dużo czasu.
_________________________________

Nie wiem jak inni, ale to jest moje zdanie ;s

Mam zamiar dalej kontynuować udział w "dyskusji", ponieważ nie sądzę, że Yoh jest winny. A czepiać się z powodu jednej pracy i obrazka na głównej to przesada. Może dobrze, że zapoczątkowałeś tą "dyskusję", ponieważ nie mam co robić i jakoś mnie ona wciągnęła. Może coś się da poradzić, może nie.

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Jak dla mnie opar tygodnia jest bez sensu. Zawsze w tygodniu jest kilka bardzo ładnych prac, i jeśli pojawia się praca użytkownika "x" to użytkownik "y" może się obrazić. Czasami też bardzo trudno jest wybrać pomiędzy pracami. Jak dla mnie to mogło by tego wcale nie być, w sumie to i tak mi to obojętne.

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Praca Yoha na głównej w tym tygodniu mnie jakoś aż tak nie zabolała jak Ciebie. Jasne fajnie byłoby tam zobaczyć moją pracę ,ale nie mam zamiaru z tego powodu się ciąć. Sam pomysł całkiem fajny ,poza ciekawa ,cieniowanie wygląda bardzo ładnie ,większych błędów to ja tam nie widzę ( chociaż pojedyncze pixele bym pozmieniał ). Jeżeli chodzi o to ,czy "własnoręcznie" wykonane pozy powinny być brane pod uwagę przy wybieraniu najlepszych prac ,to jestem jak najbardziej za. A propos samego głosowania ,głosowanie przez wszystkich adminów powinno być moim zdaniem mimo wszystko praktykowane. Co z tego ,że będzie 1/1/1 ,od tego jest "Nobody".

@Coolt
Zdaje sobie sprawę ,że ten tekst
" zauważyłem, że większość (no dobra raz czy tam dwa nawet ja tak zrobiłem) wrzuca oparki specjalnie w niedzielę, aby tylko mieć jakiś popieprzony obrazek na głównej "
tyczy się mnie ,ale spróbuj sobie uświadomić ,że niektórzy nie mają z reguły w ciągu tygodnia czasu ,bo mają pełno spraw na głowie i weekend jest jedyna okazją w tygodniu ażeby zrobić jakąś pracę. To ,że daje je najczęściej w niedzielę jest wynikiem tego ,że nie zawsze jestem w stanie od razu zrobić w ciągu piętnastu minut OPAR'a i wstawić go w piątek z powodu zmęczenia ,a potem tego ,że mam na przykład korki z matmy w domu i dodatkowo dojeżdzam na fize i chemie w sobote.
Gimnazjum to gimnazjum ,a Liceum to Liceum .Tutaj pobłażania i obijania się nie ma. Fakt ,gdy robię pracę to zastanawiam się jak mi wyjdzie i ,czy znajdzie się na głównej ,natomiast nie jest to moim priorytetem.

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wiedziałem że po powrocie Sołtysa do LSW będę mógł z jego strony spodziewać się kolejnej skargi dotyczącej OPAR'a Tygodnia. Doczekałem się.. :/

Podczas wybierania prac do OT biorę pod uwagę:
- Cieniowanie
- Oryginalność
- Pozę
- Wykonanie i proporcje

W przypadku Piccola cieniowanie nie podoba się tylko Tobie. Poza nie należy do ekstra oryginalnych, ale jednakowej (pod względem proporcji) nie znajdziesz w żadnym base, wszak pod Piccola była ona wykonywana od zera. Prace z Anime mają w sobie dość mało oryginalności, bowiem nie tworzymy czegoś co sami wymyślimy, a coś co już istnieje. W tym tygodniu było w cholerę prac z DBZ, do czego oczywiście nie mam pretensji.
Czy przyczepisz się do wykonania i proporcji, pomijając turban na tym OPAR'ze? No właśnie.

Brałem pod uwagę jeszcze twoje prace, prace Zbira oraz niektórych innych Użytkowników. W twoim przypadku były to OPAR'y które nie wyróżniały się niczym poza dobrym cieniowaniem. W przypadku Zbira decyzja była trudna, ale ostatecznie wypadło na moją pracę.
Masz żal do mnie o to że nie wybrałem twojej pracy? Ostatnio przyczepiłeś się o to że wybieram prace słabe i te które już były, po dodaniu do nich pewnego elementu. Dzisiaj wyskakujesz ze skargą, iż ta praca jest słaba. Gdyby była słaba, oceny Użytkowników potwierdzałyby to. A jakoś nie było nawet co poprawiać poza "szalikiem", nad którym de facto teraz pracuję by wyglądał lepiej.

Po za peleryną,tj dolna część pod nogami praca wcale nie jest dobra. Cieniowanie jest słabe. Są prace lepiej pocieniowane.
Powiedzmy sobie szczerze. Ty oceniając prace na OT brałbyś pod uwagę tylko cieniowanie. Każdy kto trochę siedzi w LSW powie Ci że poza tym, liczy się wykonanie i pomysł. Cieniowanie dwu-tonowe ma to do siebie że nie zawsze wygląda dobrze. No, ale nie porównuj go do prac cieniowanych trzy-tonowo które dają lepszy efekt. Czy z tego powodu mam wykluczać dobrze pocieniowane prace, z ciekawie wyglądającą pozą? Bo ktoś robi zwykłego stojącego OPAR'a, który jest trzy-tonowo o wiele lepiej pocieniowany? Nie rozśmieszaj mnie.

Uważam,że winny powinien zostać zbesztany,niekoniecznie publicznie i powinien zająć się swoja robotą tak jak należy.
Jeżeli GTW uzna że znowu miałeś rację z wystawieniem skargi to mogę nawet na okres tygodnia zrezygnować z pozycji Admina. Zajmuję się swoją robotą jak należy. Po twojej ostatniej skardze zmieniłem kryterium oceniania i wystawiania OPAR'a Tygodnia. Biorę pod uwagę to co wymieniłem wcześniej, a nie tylko cieniowanie. Jeżeli uważasz że tylko cienie powinny się liczyć w wyborze prac na OT, to proszę bardzo, będą tam trafiały twoje prace. Ale wtedy spodziewaj się tego że użytkownicy będą skarżyć się na to, że prace nie są wybierane uczciwie. Że dany użytkownik męczy się z wykonaniem pozy od zera, a na OT trafia praca mająca jedynie dobre cieniowanie.

Oczywiście. Jeżeli nie będzie żadnych prac z wyróżniającymi się pozami to biorę pod uwagę te normalne, stojące. Ale ostatnio problemem jest to że ja i Zbir wykonujemy coraz więcej Customów, coraz mniej prac stojących. Do tego dochodzi również Coolt i Smoku, którzy jakiś czas temu wrzucali Customy :|

Także uważam że temat jest bez sensu. Oskarżanie mnie o to że nie znam się na swojej robocie jest głupotą. Skoro nie znam się na tym co robię, może pora powołać kogoś innego na miejsce wybierającego OT? Zaproponuj któregoś z Nas.. Albo ogólnie skasujemy OPAR'a Tygodnia, jeżeli wychodzi z tego tyle nieporozumień, jak zaproponował Ykmo.

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Zdaje sobie sprawę ,że ten tekst

" zauważyłem, że większość (no dobra raz czy tam dwa nawet ja tak zrobiłem) wrzuca oparki specjalnie w niedzielę, aby tylko mieć jakiś popieprzony obrazek na głównej "

tyczy się mnie ,ale spróbuj sobie uświadomić ,że niektórzy nie mają z reguły w ciągu tygodnia czasu ,bo mają pełno spraw na głowie i weekend jest jedyna okazją w tygodniu ażeby zrobić jakąś pracę. To ,że daje je najczęściej w niedzielę jest wynikiem tego ,że nie zawsze jestem w stanie od razu zrobić w ciągu piętnastu minut OPAR'a i wstawić go w piątek z powodu zmęczenia ,a potem tego ,że mam na przykład korki z matmy w domu i dodatkowo dojeżdzam na fize i chemie w sobote.
Gimnazjum to gimnazjum ,a Liceum to Liceum .Tutaj pobłażania i obijania się nie ma. Fakt ,gdy robię pracę to zastanawiam się jak mi wyjdzie i ,czy znajdzie się na głównej ,natomiast nie jest to moim priorytetem.

...
Już to nie tyczy się ciebie Zbirze, piszę ogólnie, nawet o sobie bo sam takie zamiary miałem (bądźmy szczerzy).


Jeżeli GTW uzna że znowu miałeś rację z wystawieniem skargi to mogę nawet na okres tygodnia zrezygnować z pozycji Admina

Nie Yoh, moim zdaniem, nie musisz rezygnować z administratora.
Skarga jest niesłuszna.
Sołtys ma tylko żal do tego, że jego praca nie została umieszczona głównej lub nie lubi Yosza.
Weźcie kuźwa wyzwijcie się na pojedynek albo po prostu dogadajcie.

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Pieprzenie Yoh,pieprzenie -.-
Nie chcesz przyznać,że mam rację. Nie czytałem nawet tego posta. Przeleciałem po łebkach i wyłapałem próby usprawiedliwienia siebie. Nie udało Ci się.

Praca jest słaba. W żadnym wypadku nie powinna być wyrózniona jako OT. Nie zmienie swojego zdania.
Jakbyś nie zauważył ja też siedzę trochę w LSW więc nie każdy myśli tak jak ty to ująłeś.

Przyznaj się do błędu,kończysz cyrk,kolejne OT są wybierane własciwie , ja czuję się usatysfakcjonowany,koniec problemu.

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pieprzenie Yoh,pieprzenie -.-
Nie chcesz przyznać,że mam rację. Nie czytałem nawet tego posta. Przeleciałem po łebkach i wyłapałem próby usprawiedliwienia siebie. Nie udało Ci się.
No to zakończyliśmy rozmowę. Jeżeli nie czytasz moich postów i wisi Ci to co mam do powiedzenia w tym temacie, to nie mamy o czym dyskutować.

Praca jest słaba. W żadnym wypadku nie powinna być wyrózniona jako OT. Nie zmienie swojego zdania.
Więc która praca powinna się znaleźć na głównej jako OT? Już powiedziałem. Co tydzień wybieram jedną spośród kilku prac, oceniając w każdej pracy:
- Cieniowanie
- Oryginalność
- Pozę
- Wykonanie i proporcje

Nie Yoh, moim zdaniem, nie musisz rezygnować z administratora.
Nie muszę ale zrobię to jeżeli GTW stwierdzi że skarga jest słuszna..

Sołtys ma tylko żal do tego, że jego praca nie została umieszczona głównej lub nie lubi Yosza.
Weźcie kuźwa wyzwijcie się na pojedynek albo po prostu dogadajcie.
Z Sołtysem nie mogę się dogadać, choćbym tego chciał. On zawsze będzie twierdził że jego prace mają wyższy poziom od moich i są lepsze. A ja nic na to nie poradzę.

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Jeśli moje prace są lepsze to są lepsze. Mówię tak tylko wtedy gdy tak jest -.-

Nie muszę ale zrobię to jeżeli GTW stwierdzi że skarga jest słuszna..
To żałosna próba wymuszenia na mnie poddania się. Wiesz,że zależy mi na Forum a strata jednego z adminów je osłabi. Jednak jak się tak poniżasz to rób to dalej.

Nie mam zamiaru czytać twoich postów bo wiem,że ja mam rację i cokolwiek byś tam nie napisał nie zmieni to mojego nastawienia więc zaoszczędzam sobie czasu.

Wesołych Swiąt.

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Sołtys napisał:Jeśli moje prace są lepsze to są lepsze. Mówię tak tylko wtedy gdy tak jest -.-

Nie muszę ale zrobię to jeżeli GTW stwierdzi że skarga jest słuszna..
To żałosna próba wymuszenia na mnie poddania się. Wiesz,że zależy mi na Forum a strata jednego z adminów je osłabi. Jednak jak się tak poniżasz to rób to dalej.

Nie mam zamiaru czytać twoich postów bo wiem,że ja mam rację i cokolwiek byś tam nie napisał nie zmieni to mojego nastawienia więc zaoszczędzam sobie czasu.

Wesołych Swiąt.



Kurwa Sołtys zastanów się nad tym co piszesz i co właśnie wyprawiasz. Najpierw zakładasz temat oskarżając innych o brak uczciwości i inne zbrodnie przeciw ludzkości ,a potem piszesz ,że tak na prawdę to szkoda Ci 5 minut na przeczytanie jednego ,czy dwóch postów. Na dodatek piszesz coś o jakimś wymuszaniu poddania się w postach Yoha ,chociaż ich wcale nie czytałeś ... zdecyduj się.
Jeżeli wprowadzasz jakiś harmider na forum (bo nie tylko w tym temacie prowokujesz tego typu sytuacje ) ,to przynajmniej jakieś zasady dobrego wychowania wymagają tego ,ażeby wysłuchać drugiej strony. Poza tym zakładasz jakiś temat to do cholery się nim zainteresuj ,a nie ... z Twoich postów wynika to ,że oczekujesz bezwarunkowego posłuszeństwa i natychmiastowej zmiany OPAR'a tygodnia na inny w pierwszej chwili od założenia przez Ciebie tematu. Opamiętaj się chłopie i nie zachowuj się jak rozwydrzony bachor. Masz te kilka lat ,więc powinieneś wiedzieć ,że nie dostaniesz niczego od razu na tacy ,a krzykiem do niczego nie dojdziesz.

Jeśli moje prace są lepsze to są lepsze. Mówię tak tylko wtedy gdy tak jest -.-
Pozwól ,że tego nie skomentuję.

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Wydaje mi się, że nieco przesadzacie.
Może i nikt nie chce czy też ma w dupie zdanie jakiegoś podrzędnego użytkownika, ale co wam odpier****...
Jeżeli tak bardzo wam zależy na tym by udowodnic, który jest lepszy to tak jak ktoś wyżej już napisał, stoczcie pojedynek i wtedy okaże się, które prace potrafią zaskarbic sobie przychylnośc.
Yoh, po co rezygnowac z administratora ? Powinieneś miec do tego więcej dystansu, tak bynajmniej sądzę.
Sołtys do Ciebie mam takie zastrzeżenie, że nie potrafisz przyjąc tego na klatę i nadstawic drugiego policzka, do czasu aż zrobisz pracę WYRAŹNIE lepszą.

Po prostu bierzecie to za bardzo na poważnie, to forum istnieje po to by rozwijac swoje pasje przy dobrej zabawie i fajnej atmosferze ...
Dzięki za przeczytanie i przepraszam za brak "c" z kreską.

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Dobra, nie liż dupy Zbir.

Dobra, nie myśl, że jesteś fajny. Nie wychodzi ci Fail. /CT.

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Może i nikt nie chce czy też ma w dupie zdanie jakiegoś podrzędnego użytkownika, ale co wam odpier****...
Zdanie zwykłego Użytkownika jest na forum dyskusyjnym tak samo ważne jak zdanie Moderatorów czy Administratorów ;) A bynajmniej ja tak myślę.

Dobra, nie liż dupy Zbir.
Dobra, za następnego tak krótkiego, mało treściwego i zbędnego posta, jakiego napiszesz na forum dostaniesz 10 Warna i bana, gwarantuję Ci to. Przeginasz.

To żałosna próba wymuszenia na mnie poddania się. Wiesz,że zależy mi na Forum a strata jednego z adminów je osłabi. Jednak jak się tak poniżasz to rób to dalej.
Nie wymuszam na Tobie poddania się. Viego na tydzień zabierze mi Administratora, jako kara za brak odpowiedzialności w organizowaniu OT. Nie wystarczy Ci to? Zamiast gorzkich słów od Viega, Feliego, Dasego czy Coolta, wolę po prostu stracić na okres tygodnia Admina. Może wtedy przestaniesz czepiać się do tego, że wybieram źle prace.

Nie mam zamiaru czytać twoich postów bo wiem,że ja mam rację i cokolwiek byś tam nie napisał nie zmieni to mojego nastawienia więc zaoszczędzam sobie czasu.
Żałosne podejście.
Tak samo mogę napisać - "Nie mam zamiaru zmieniać OT bo wiem że ja mam rację i cokolwiek byś tam nie napisał, nie zmieni to mojego nastawienia do sprawy".
Skoro Ty nie czytasz moich postów w których tłumaczę Ci jak chłop krowie na rowie co i jak, to nie mamy o czym rozmawiać.

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Sołtys, wiesz użytkownicy twierdzą że Yoh robi lepsze prace od cb. Po prostu jesteś "zazdrosny" że nie dali twojej pracy na OT. Ja jeszcze prawie nigdy nie widziałem twojej pracy na Ot.
Nie mam zamiaru czytać twoich postów bo wiem,że ja mam rację i cokolwiek byś tam nie napisał nie zmieni to mojego nastawienia więc zaoszczędzam sobie czasu.
I tutaj już sam siebie pogrążasz samego siebie jak nie czytasz co Yoh piszę.. Może by wtedy to prędzej się skończyło.
Jeśli moje prace są lepsze to są lepsze. Mówię tak tylko wtedy gdy tak jest -.-
Ehh.. Ty nie masz cechy samokrytyki co nie? Zawsze jak siebie ocenisz to jesteś pro kox? Ta... Płacz tu nic nie da.

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
@up
Nie widziałeś jego prace, więc się nie wypowiadaj, Sołti Koxi.
@Topic
2X Combo Pixel Art. To ja zrobię jakąś animacje czy rysunek i proszę opara tygodnia ok ? Nie żeby praca była słaba, bo jest genialna (tylko stopy mi sie nie podobają). Nie chce znów robić jakiegoś zamętu przy tym, no ale drugi raz pix art ? Bez jaj.

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Misiek, odkopałeś temat -.-
Ale dobra nie moja w tym głowa, ja tylko upominam po "usersku"

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Ehh... też się włączę, ponownie...

Nie chce znów robić jakiegoś zamętu przy tym, no ale drugi raz pix art ? Bez jaj.

Odpowiem ogólnie.
Macie problemy... ruszcie się i róbcie lepsze prace od Zbira to nie będzie miał OT...
Wiele osób ma na forum takie możliwości.

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie chce znów robić jakiegoś zamętu przy tym, no ale drugi raz pix art ?
W tym problem że to nie jest PxArt. Jest to OPAR (One Pose And Ready) w nieco innym stylu niż LSW, choć zbliżonym. Jeżeli praca jest dobra mimo że ma nieco inny styl, to nikt nie powiedział że nie może być jako OT.
Tworzenie Spritów nie opiera się na samym LSW.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.