Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Fir3 on Wto Sty 04, 2011 2:28 pm

Fir3

Earthling
Earthling
Witam.

Jestem Przemek, mam 18 lat mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim, ostatnio zaczołem interesować się spritami... i tak oto znalazłem się na waszym forum, które zainspirowało mnie jeszcze bardziej więc postanowiłem się zarejestrować. :) Myślę że się poznamy i dogadamy;). Odwiedziłem wiele for o tej tematyce, lecz widze że nie ma tam takiej atmosfery no i zwłaszcza ludzi o negatywnym nastawieniu ;)). Po przeczytaniu stwierdzam że niezła lektura jest z waszego REGULAMINU xD, napewno postaram się go przestrzegać :D

Pozdrawiam, Fir3. :perfect:

2 Re: Fir3 on Wto Sty 04, 2011 2:35 pm

Sezu

Shaman
Shaman
Odwiedziłem wiele for o tej tematyce
To są jeszcze jakieś inne fora, które istnieją O.o?
mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim,
A ja w ferie jadę akurat do Ostrowa Wielkopolskiego :P
A więc pozdro, trzymaj się zasad i miłej zabawy.

Może i istnieją, ale mają ujemny współczynnik koxowatości lub są z zagranicy.

3 Re: Fir3 on Wto Sty 04, 2011 2:46 pm

Yoh Online

Site Admin
Site Admin
Odwiedziłem wiele for o tej tematyce

To są jeszcze jakieś inne fora, które istnieją O.o?
Vortex..? Pomniejsze fora o tematyce LSW które nie mają za wielu Użytkowników? A może chodziło mu o fora zajmujące się tworzeniem Spritów, ale w innym stylu..?

Witaj Przemku.
Jestem Przemek, mam 18 lat mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim, ostatnio zaczołem interesować się spritami...
Również mam 18 lat, w tym roku będzie 19. Mimo to, skoro masz 18 lat, nie wiesz że pisze się "zacząłem" :d? Żartowałem.
Z regulaminem się z tego widzę zapoznałeś. A skoro to zrobiłeś to nie będę Ci przypominał xd

Odwiedziłem wiele for o tej tematyce, lecz widze że nie ma tam takiej atmosfery no i zwłaszcza ludzi o negatywnym nastawieniu
Atmosfera jest dobra, jeżeli o to chodzi.. A ludzie..? Bywają różni, ale staramy się utrzymywać porządek i dbać o to by na forum panowała kultura, a nie jakiś bajzel ;s

No cóż.. Witaj jeszcze raz i baw się dobrze na ARS.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]