Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Fir3 Empty Fir3 Wto Sty 04, 2011 2:28 pm

Fir3

Fir3
Earthling
Earthling
Witam.

Jestem Przemek, mam 18 lat mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim, ostatnio zaczołem interesować się spritami... i tak oto znalazłem się na waszym forum, które zainspirowało mnie jeszcze bardziej więc postanowiłem się zarejestrować. :) Myślę że się poznamy i dogadamy;). Odwiedziłem wiele for o tej tematyce, lecz widze że nie ma tam takiej atmosfery no i zwłaszcza ludzi o negatywnym nastawieniu ;)). Po przeczytaniu stwierdzam że niezła lektura jest z waszego REGULAMINU xD, napewno postaram się go przestrzegać :D

Pozdrawiam, Fir3. :perfect:

2Fir3 Empty Re: Fir3 Wto Sty 04, 2011 2:35 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Odwiedziłem wiele for o tej tematyce
To są jeszcze jakieś inne fora, które istnieją O.o?
mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim,
A ja w ferie jadę akurat do Ostrowa Wielkopolskiego :P
A więc pozdro, trzymaj się zasad i miłej zabawy.

Może i istnieją, ale mają ujemny współczynnik koxowatości lub są z zagranicy.

3Fir3 Empty Re: Fir3 Wto Sty 04, 2011 2:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odwiedziłem wiele for o tej tematyce

To są jeszcze jakieś inne fora, które istnieją O.o?
Vortex..? Pomniejsze fora o tematyce LSW które nie mają za wielu Użytkowników? A może chodziło mu o fora zajmujące się tworzeniem Spritów, ale w innym stylu..?

Witaj Przemku.
Jestem Przemek, mam 18 lat mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim, ostatnio zaczołem interesować się spritami...
Również mam 18 lat, w tym roku będzie 19. Mimo to, skoro masz 18 lat, nie wiesz że pisze się "zacząłem" :d? Żartowałem.
Z regulaminem się z tego widzę zapoznałeś. A skoro to zrobiłeś to nie będę Ci przypominał xd

Odwiedziłem wiele for o tej tematyce, lecz widze że nie ma tam takiej atmosfery no i zwłaszcza ludzi o negatywnym nastawieniu
Atmosfera jest dobra, jeżeli o to chodzi.. A ludzie..? Bywają różni, ale staramy się utrzymywać porządek i dbać o to by na forum panowała kultura, a nie jakiś bajzel ;s

No cóż.. Witaj jeszcze raz i baw się dobrze na ARS.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.