Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Kolejny, bezpowodowy raz... Empty Kolejny, bezpowodowy raz... Czw Sty 06, 2011 7:12 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
j/w... kiedy ktoś podczas mojej nieobecności mnie wyzywa...

Kolejny, bezpowodowy raz... Obrazuqh
Info dostałam od pewnej osoby, nie ważne jakie, screen na górze.

2Kolejny, bezpowodowy raz... Empty Re: Kolejny, bezpowodowy raz... Czw Sty 06, 2011 7:14 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Kochasz mnie? CUDNIE KOTKU :*

A tak na serio... nie "znowu" bo wtedy był Neek, a teraz jest Halls. Chyba, że to jedna i tak osoba, ale jest pewne: warn na pewno poleci (nie sądzę by Yoh to tak puścił płazem xd).

3Kolejny, bezpowodowy raz... Empty Re: Kolejny, bezpowodowy raz... Czw Sty 06, 2011 7:36 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Co ma znaczyć, że Yoh tego nie opuści? Idiota, idiota z Ciebie Dase jak nic -___-".
A co do tego, że kolejny... czy kolejny raz kiedy ktoś mnie tak nazwał.
I nie, nie kocham Cb. Wole Shuna :D

/Nienawidze cię! ... ale i tak cie kocham o.O xD
/Dase

4Kolejny, bezpowodowy raz... Empty Re: Kolejny, bezpowodowy raz... Czw Sty 06, 2011 7:47 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Ile już tych skarg będzie. UMI NIE MOŻNA OBRAŻAĆ ! >.< Chorzy jesteście czy coś, cały czas kogoś przezywacie a potem dupa, skarga za skargą.
Ehh..

5Kolejny, bezpowodowy raz... Empty Re: Kolejny, bezpowodowy raz... Czw Sty 06, 2011 7:54 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Mh... No, coś krótki materiał dowodowy, ale jednak skarga jest słuszna. Sam widziałem rozmowę.
Halls, zapewne pomyliłeś oborę z ARS. Jakaś kultura tu obowiązuje.

6Kolejny, bezpowodowy raz... Empty Re: Kolejny, bezpowodowy raz... Czw Sty 06, 2011 8:42 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Obraza innego użytkownika, bez konkretnych powodów czy zaczepek.
Warn. Gdyby był na CB, dostałby bana, ale nie zamierzam czekać aż się zjawi bo nikt wcześniej go nie zbanował.
Może wreszcie zacznie obowiązywać tu jakaś kultura, kiedy będziecie pewni że nawet takiego "gówienka" nie puścimy płazem ._.

Zamykam.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.