Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Empty Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Sro Sty 19, 2011 3:52 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty 18001653
Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Aa22
Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Aa33

Obrazki podałem w dobrej kolejności, a i byłem afk więc nic nie pisałem ;s

2Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Empty Re: Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Sro Sty 19, 2011 4:03 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Tak tak ? Ulżyło nie ? Ale, cytuję
"Nie wyznaje żadnych głupot, Shun dziecko wyznaje Boyoke."
Lecz nagle zostałes Haruhistą, moze nie wiesz co to znaczy ale przecież nie "wyznajesz" zadnych głupot,
inaczej niż głupota tego się nie da nazwac
_________________________________________
Shun say:
Dla mnie to jest głupota że ktoś wypowiada się że SEKTA BOYOKI to głupota i że nie bawi się już w coś takiego a następnie dołącza do HARUHISTÓW.... Dla mnie to jest głupota... I tyle z mojej strony.

3Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Empty Re: Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Sro Sty 19, 2011 4:13 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Tym razem zgadzam się z Ykmem.
Co do reszty się nie zgodziłam ^^'.

4Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Empty Re: Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Sro Sty 19, 2011 4:44 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
No ale przepraszam, nie mam "dałna" i nie jestem "debilem".


@YKMO
Jest to moje zdanie, mogę się bawić w wyznania, albo może szybko zmieniam zdanie? Moje życie, moje decyzja.

@UMI
Jesteś dziewczyną jego więc będzie zawsze po jego stronie, hehe...

5Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Empty Re: Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Sro Sty 19, 2011 4:49 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
@UMI
Jesteś dziewczyną jego więc będzie zawsze po jego stronie, hehe...
Ona nie jest niczyją dziewczyną więc nie wiem po co ten argument, a może już ci ich brak? Owszem przezwali cię, nie powinni, ale powinieneś uszanować ich "odmienność" jeżeli chodzi o Haruhizm (nie wyznaję go ale wiem o nim bardzo wiele, bo sam jestem "odmienny" xD)

6Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Empty Re: Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Sro Sty 19, 2011 5:00 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
ale powinieneś uszanować ich "odmienność"

Masz racje, będę ich po prostu ignorował ale jak byś się czuł żeby małolat obrażał no już prawie dorosłego chłopaka? Po prostu wkurza mnie takie gadanie.

7Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Empty Re: Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Sro Sty 19, 2011 5:05 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Ja bez przerwy jestem obrażany, nie tylko na forum, a moje motto to pierdolić wszystkich oprócz tych których lubie (i kocham moja Umi ;*** xd) więc ich ignoruj. Sprawa jest chyba zamknięta... ale dla pewności poczekam na któregoś z adminów ;].

8Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Empty Re: Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Sro Sty 19, 2011 6:33 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
prawie dorosłego ... Prosze cie gdyby ktos zwracał tu uwage na wiek to forum by długo nie poistniało
Zreszta ile masz lat ?16, 17 jesli tak to gora 2 lata. Kurde ale to ogrom... Mysle ze Shun pdzieli moje zdanie

/Weź już skończ, ja tu go uspokajam a ty nadal zaczynasz ;/
/D

9Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Empty Re: Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Sro Sty 19, 2011 6:45 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Ej dobra skończcie Niema co płakać za rozlanym mlekiem...

Jedni sa tacy drudzy tacy ja lubię BOYKE należę do fanklubu ale jak koleś nie
chce to trudno nie zmieni się i tyle już wyluzujcie i dajcie to admina rozstrzygnąć bo jak sami weźmiemy się za to do będzie krwawo i głośno :)

10Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Empty Re: Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Sro Sty 19, 2011 7:16 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Są screeny jest jawna obraza = 2 Warny. Zaczekajcie, Shun ma już bana na Forum, tak domyślacie się, ban na cb.

Jeżeli uważasz że Saske jest za mało "hahuristyczny", to mu to powiedz w normalny sposób albo wyzwij go na jakiś pojedynek.

11Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Empty Re: Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Sro Sty 19, 2011 7:19 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Feli byłem AFK, i jakieś 25 minut nie było mnie. Żebym bym na początku gadki, bym mu wytłumaczył ale znając go by mnie wyzywał od kurw i od konfidentów. ;s

12Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Empty Re: Shunik+Ykmo+Brak Admina=Kłopoty Sro Sty 19, 2011 8:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Na temat Haruhizmu to ja z Was wszystkich wiem póki co najwięcej ^^'
No, mniejsza o to. Feli rozwiązał sprawę. Ykmo, proponuję wziąć się powoli za odrabianie Warnów.

A temat zamykam żeby nie było więcej spamu.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.