Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Empty Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Pią Lut 04, 2011 11:36 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc...
Do mojego domu o 6:29 kiedy chciałem włączyć komputer, wparował uzbrojony komandos który zabrał cały sprzęt i powiedział że go już nie odzyskam. Nie mogąc wytrzymać bez swojego dysku twardego i Haruhi postanowiłem odzyskać kompa i ruszyłem w świat żeby go odnaleźć.
Zwiedziłem w niecałą godzinę całą Europę i Azję, piszę właśnie z Ameryki do której udało mi się dopłynąć. Może uda mi się odnaleźć tego kompa :...
...
...
...

Dobra, wiem że to najgłupsze wyjaśnienie jakie kiedykolwiek słyszeliście.
'Yosh nie ma neta' xP No i co teraz? Nico. Spróbuję wchodzić na forum jak najczęściej pisząc z biblioteki bądź innych miejsc gdzie mam dostęp do internetu.
W SOS Brigade zastąpi mnie Sameyaro. Przynajmniej na czas nieobecności, później się zobaczy.
Jeżeli chodzi o 'Świeżą Krew' to nie zamierzam się wycofywać. Wejdę w bibliotece lub jakimś innym miejscu na forum i zobaczę jakie ustalono prace. No, chyba że wcześniej odzyskam neta. A powinienem go mieć ponownie gdzieś 10 - 15 lutego :/

Plusem tej całej sytuacji jest to że nudzę się w domu na kompie więc zabrałem się ostro za tworzenie nowej wersji Sprita, Yoha. FaceSety i buźki już skończone, teraz został ogólny Sprit xd
No i może wreszcie zrobię jakąś część komiksu. Nie wiem, zobaczy się.

Wiem że nie będziecie tęsknić.
W sprawie NóPCa piszcie do Feliego bądź Viega.
Pytania do adminów, również kierujcie do nich XD

No.. To na tyle. Wyjaśniłem wszystko, mam nadzieję że bez zbędnych pytań się obejdziemy xP

I jeszcze jedno.. Pamiętajcie, że nawet jak mnie nie ma.....
Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... 78320035
ONA I TAK CZUWA!
I przekazuje mi wszystkie informacje : d

Sorry, że się czepiam, ale z tą Haruhi już ci odpierdziela...
Czasem mógłbyś się opanować. /CT.


Spoko xd Po prostu Haruhista to Haruhista : O



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pon Lut 07, 2011 3:36 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Empty Re: Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Pią Lut 04, 2011 1:43 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dobra, Yosz po 1, ja się tej całej Haruhi nie cykam, więc niech sobie czuwa. Po 2 postaram się jakoś nie nabroić podczas zastępstwa :evil2: . Po 3 jak nei masz neta to kończ base. Po 4 wracaj szybko.

P.S.
Ten wstęp nadawał by się na bestseller albo na tematykę FADS'a xd.

3Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Empty Re: Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Pią Lut 04, 2011 1:48 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
I dobrze Ci tak - nie wracaj.





xd

4Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Empty Re: Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Pią Lut 04, 2011 2:04 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Yoszu, może najpierw doprowadzisz do końca WIPa, który ma mnie przebić?

Btw, mogłeś do tego wstępu dodać coś o tym, że zaczynałeś tracić rozum i nagle w podświadomości objawiła ci się Haruhi, która powiedziała, że powinieneś ruszyć w drogę, z jej wsparciem odzyskasz kompa.
To by do ciebie pasowało, notoryczny tracicielu neta xd

5Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Empty Re: Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Pią Lut 04, 2011 2:16 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Jak spojrzałem na ten dział i zobaczyłem, że temat twojego autorstwa to od razu się domyśliłem, że chodzi o brak neta XD Nic nie poradzę, to już się zalicza pod odruch bezwarunkowy.
W każdym razie, miłego "urlopu" i wracaj szybko.

6Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Empty Re: Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Sob Lut 05, 2011 8:05 am

Shorty.

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... 70427322736480885953
cześć. nie wracaj.

7Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Empty Re: Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Sob Lut 05, 2011 8:15 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
@Rayem - Odruch warunkowy, jak coś. Bezwarunkowy nabywamy w dzieciństwie (tak zwany "wrodzony") natomiast warunkowy pojawia się już później.

@Shorty - Twój niby-angielski zaczyna mnie irytować. Ty też się z tym ogarnij bo w przeciwieństwie do Yoha twoja obsesja nie była nigdy zabawna.

@Topic - Przyzwyczailiśmy się ;) Na stronie jest jeszcze dwóch adminów, więc o jej dobro nie musisz się martwić.
Co do Haruhi... mnie to mało obchodzi, rób jak wolisz (choć widzę, że niektórych zaczyna to wnerwiać).

8Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Empty Re: Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Sob Lut 05, 2011 8:18 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Shorty. napisał:cześć. nie wracaj.
Wróci. Nie licz na to.

9Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Empty Re: Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Pią Lut 11, 2011 11:40 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeszcze ciekawsza i jeszcze zabawniejsza informacja z ostatniej chwili.
Nie mam neta do końca miesiąca, to już pewne. Postaram się wbijać co jakiś czas z biblioteki czy kafejek o ile będę miał na te drugie trochę kasy xP
Z OŚK prawdopodobnie wycofam się tylko z 'Writera', WIPera i OPARatora zrobię jak zwykle w domu, przy gorącej herbacie i kompie bez ... KU**A! Dobra, uczę się panowania nad sobą, nie pozwolę by chwila bez net... JAKA KU**A CHWILA?!

FU*K!
Mniejsza o to. Nie mam neta do końca miesiąca. Sameyaro przejmuje władzę w SOS Brigade, właśnie daję mu uprawnienia Moda w tym dziale. Mam nadzieję że Feli również zadba w tym czasie o tego nieszczęsnego OT.. Jak mówiłem, z OŚK zrezygnuję tylko z Writera.
Prosiłbym również o to, abyście spamowali Viega bądź Feliego w sprawie NPC i PBF'a. Jak wrócę, obiecuję że rozpocznę nieco większą sagę którą właśnie piszę na kompie.

W tej całej chorej i poje****j sytuacji jest tylko jeden plus. Wreszcie wziąłem się za sprita. Tylko niektóre pozy będą z cudzych Base, typu bieganie czy chodzenie od AB.
No, niestety. Mam z tego co widzę problem zbliżony do niektórych osób. Brak neta lub ogólny problem z kompem : s

10Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Empty Re: Zdrowaś Haruhi, łaskiś pełna... Pią Lut 11, 2011 2:51 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Masz problem podobny do mnie!
Wracaj jak najszybciej...
I.. Haruhi z Tobą? o.O

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.