Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Lollipop Empty Lollipop Pią Lut 11, 2011 5:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To ja nie mam neta, a potrafię spojrzeć na dół żeby zobaczyć kto ma urodzinki? Wstyd, panowie i panie.. Wstyd!

Mniejsza o to.

Lolli, życzę Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i naprawdę wspaniale spędzonych urodzin. Odwiedzaj ARS częściej, doskonal się w LSW.. Dużo kasy, wspaniałych prezentów i zapasu alkoholu do następnego roku ^^

Niestety, nie mam prezentu wykonanego samodzielnie bo nie mam neta i dopiero siedząc w bibliotece zauważyłem że masz urodziny. Wybacz.. No, ale jeszcze raz, najlepszego i łapaj lizaczki z neta.

Zjedz sama, albo z przyjacielem/przyjaciółką : d
Lollipop Lizak%20serce

2Lollipop Empty Re: Lollipop Pią Lut 11, 2011 7:44 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Wszystkiego najlepszego.

Jakiś taki prezent:
Lollipop Foto.php?f=972422866%2Fbukiet_z_cukierkow_3250_1

3Lollipop Empty Re: Lollipop Pią Lut 11, 2011 8:40 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jako że nie zwróciłem dzisiaj uwagi na tą przypominajkę na dole, w ramach pokuty się podpalę (dacie mi jakoś znać, jeśli wywołam tym rewolucję w kolejnych kilku krajach). Ale potem.

Jak wszyscy wiedzą, nie mam absolutnie żadnego talentu. Ostatnie dobre sygny mi wyszły cudem, OPARy, powiedzmy sobie wprost, robię dość słabe. "Atak klonów" to był jeden pomysł na milion. Yoszu i Sameyaro wyczerpali oczywiste pomysły.

I co ja mam zrobić?
Hmm... W sumie udało nam się z kolegą "skomponować" (mamy w szkole pianina, czasem próbujemy znaleźć nuty do jakiejś melodii ze słuchu) melodię "Sto lat"... Mam możliwość użycia klawiatury komputera jak keyboardowej...
http://hotfile.com/dl/103792372/6cfd761/taxsaneoz.mid.html
No to tylko to mi przyszło do głowy. Własnopalcnie zagrane przeze mnie "Sto lat".
Tam po chwili ciszy dograłem kawałek "La camisa negra", żeby rozwiać wątpliwości, że to ja gram. Jaki inny wariat by w jednym pliku dał "Sto lat" i "La camisa negra"?
Czemu wybrałem "La camisa negra"? Kto wie...

A propos, jako że dobra inspiracja jest dobra, a aposterioryczne z łacińskiego "a posteriori", w "gwarze" językotwórców odpowiednik "z base" w LSW słownictwo jakoś nie klei się do apriorycznego z łac. "a propri", to to, co w LSW nazywamy "custom" języka, mam nadzieję, że nie będzie to z mojej strony niestosowne, jeśli kolejne słowo do słownika języka erfelańskiego zostanie wyprowadzone od ciebie. Taki rodzaj twórczego unieśmiertelnienia, chyba jedyny, którego nie jestem w stanie spieprzyć. Już trochę słownika wypełniłem wychodząc od niektórych ludzi.
Idąc wywodami poprzez nick, byłoby najtrafniej utworzyć słowo oznaczające "lizak", jednak poprzez pokrewieństwo wyrazów można by było dojść do czegoś niepożądanego.

Dlatego ogłaszam oficjalnie, głównie dla tych, którzy znają odrobinę język erfelański (głównie Synapsa), co następuje:
- słowem odpowiadającym polskiemu "cukierek" jest /yuuli/
- słowo /zakkar/ odpowiadające polskiemu "cukier" zostaje przez wsteczną etymologię czyli w taki sposób, jakoby "cukierek" pochodziło od "cukier" zastąpione przez /yuuler/

I już. Zostałaś bezboleśnie upamiętniona w języku erfelańskim.

Joyeux anniversaire.

4Lollipop Empty Re: Lollipop Pią Lut 11, 2011 9:04 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Oj... Jakoś tak mało życzeń. Zostały 2 godziny, więc i ja - skromnie, życzę udanego życia.

5Lollipop Empty Re: Lollipop Pią Lut 11, 2011 9:45 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Sto lat. :>

6Lollipop Empty Re: Lollipop Pią Lut 11, 2011 10:47 pm

Lollipop

Lollipop
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Bardzo dziękuje wszystkim za życzenia. byłam na feriach i nie miałam dostępu no internetu ale wróciłam i chciałam wam bardzo podziękować. Najbardziej dziękuje Viegowi :*
Zawiodłam się na tobie Dejs :<

Tak przy okazji, próbuję ze słuchu jakoś wydobyć dalszy ciąg "Czarnej koszuli", ale na razie bez rezultatów. Jak mi się uda, dam ci znać.

7Lollipop Empty Re: Lollipop Sob Lut 12, 2011 7:54 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Rzadko wchodzę na ARS ostatnio z powodu pewnych problemów ale mniejsza o to.
Na razie mogę jedynie powiedzieć "wszystkie najlepszego ; )", ale oficjalne życzenia wyślę ci na gg, razem z prezentem.

8Lollipop Empty Re: Lollipop Sob Lut 12, 2011 9:47 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Wypij za ARS, i ogólnie dobrej zabawy i wszystkiego Dobrego lizaku nasz.

9Lollipop Empty Re: Lollipop Pon Lut 14, 2011 4:52 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
O nie! Przegapiłem twoje urodziny! :<
Nie mam prezentu ale..
Życzę ci wszystkiego najlepszego, zdrowia szczęścia, spełnienia mażeń i obyś jak najdłużej z nami wytrzymała.

PS.
Viego zawalisty prezent ^^

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Lollipop [O-S-W]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.