Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[OPAR] Haseo's Opar Empty [OPAR] Haseo's Opar Pią Lut 11, 2011 5:13 pm

Haseo

avatar
Namekian
Namekian
Mój pierwszy ,taki oparek ;3 https://2img.net/r/ihimizer/i/haseostand.png/ proszę o komentarze!Albo lepiej "dawać" te komentarze XD



@Edit

Credit for:
SmokuXD (Base)
Yoh92 (Za "pomoc" przy wlosach)
Viego

2[OPAR] Haseo's Opar Empty Re: [OPAR] Haseo's Opar Sob Lut 12, 2011 8:19 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy wyglądają brzydko :/ za dużo niepotrzebnych pojedynczych pixeli. Większość twarzy zakrywają włosy więc raczej może być, oko ujdzie, cienie twarzy do poprawy. Bluzka bardzo słaba, nie wiem co chciałeś uzyskać poprzez rysowanie tych kresek na bluzce, spodnie jakoś ujdą, cienie do poprawy, buty słabe, Ogółem cienie na całym oparze do poprawy, popracuj nad kształtami włosów, ubrań. A i jeszcze, jakieś dziwne to base, poczytaj poradniki o cieniowaniu.
Praca ogółem słaba, ale pierwsze prace zazwyczaj są słabe więc nie załamuj się i ćwicz.

A i jako iż Yoh'a nie ma to pozwolę se użyć tegoż oto obrazka:
[OPAR] Haseo's Opar Traini

KP: 1
/Feli

3[OPAR] Haseo's Opar Empty Re: [OPAR] Haseo's Opar Sob Lut 12, 2011 8:35 am

Haseo

avatar
Namekian
Namekian
Dzięki , postaram się to poprawić :D ,może kiedyś ,kiedyś będe taki jak dobry ,jak w marzeniach XD

4[OPAR] Haseo's Opar Empty Re: [OPAR] Haseo's Opar Nie Lut 13, 2011 11:37 am

Haseo

avatar
Namekian
Namekian
Oceniajcie moją najnowszą pracę :D
xD
https://2img.net/r/ihimizer/i/newhaseo.png/






Credit for:
-Afroluffy
-AngryBoy
-Bax
-ShadowHunter
-Son Goharotto
-Z-Fighter
-Sprites
-Yoh92
-Viego
-SmokuXD[OPAR] Haseo's Opar Newhaseo

5[OPAR] Haseo's Opar Empty Re: [OPAR] Haseo's Opar Nie Lut 13, 2011 12:53 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
A wiec strasznie duzo creditow co zle swiadczy o autorze pracy ale nie bede sie nad tym rozpisywal.
ZAcznijmy z grubej rury, Wlosy to totalna porazka nie iwem co to jest irokezy juz sa niemodne :) slabe wykonanie nie mowiac o cieniach.
Klatka pierwsiowa slaba, i to bardzo i jeszcze te odcieniezielonego kompletnie nie pasujace do siebie.
Spodnie i buty rownierz do poprawy pogladaj tutoriale i zobacz prace doswiadczonych userow na forum bo narazie to ci niewychodzi nic :(
pamietaj tez o cieniach i o kacie padania promieni slonecznych :)
ogolnie prace ocenie na 2/10 na zachete.



______
Fail.

Ta duża ilość creditów spowodowana jest tym, że autor musiał być tak zajebiście głupi, że nawet nie podał swojego nicku, a więc każdy kto stworzy na takim gówienku pracę musi tyle creditów wypisać.

Masz: http://iv.pl/images/39620081977394718491.png

A więc jeżeli dokładnie się czepić to powstaną 4 credity dla:
- autora tego pojebanego base,
- Yoha92,
- Viega,
- SmokaXD.

Teraz do ciebie Haseo, taka moja mała rada.
Nie twórz prac na tym base. To jest istne gówno. Baw się na b. S-H, większość tak robi na początku.
/CT.


KP: 1
/Feli

6[OPAR] Haseo's Opar Empty Re: [OPAR] Haseo's Opar Nie Lut 13, 2011 2:14 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
A więc tak opar po załości jak na twój poziom i jak na twą drugą prace nie jest wcale taki zły,Ale cieniowanie bardzo słabe,małe urozmaicenie kolorów,spodnie z base,włosy to sklejka przynajmniej tak przypuszczam ponieważ są słabo dopasowane,cienie z nich to już inna bajka i są jeszcze gorsze i ich krztałt.Ogólnie na początek spróbuj się unikać cieniowania,rób wiele prac dziennie i nie wystawiaj ich na foróm.Chodzi mi o to abyś popracował nad twą wyobrażnią bo myśle ,że buty,spodnie,bluzeczka i włosy nie wystarczą.Pozostają jeszcze mięśnie i wiele innych żeczy,staraj się bardzo urozmaicić twego opara np:jakaś czapeczka,torba,miecz,lók i wiele innych fajnych żeczy a dopiero potem weź się za cieniowanie...
Z włąsnego doświadczenia powiem ci że nie warto robić jednego Opara w 5 min i się zachwycać jaki on jest piękny,jak już mówiłem staraj się zawsze edytować wcześniej stwożone części i zmieniać je na leprze.
Jest jednak inna droga.
Czytanie tutoriali i sędzanie wiekszej ilości czasu nad cieniowaniem...
No to by było na tyle,jak narazie nie bede oceniał twej pracy,licze że ją poprawisz i dopiero wtedy możesz czekać na moj głos xP
Ogólnie to:Trenuj,trenuj i jeszcze raz trenuj.
Pozdro...

KP: 2
/Feli

7[OPAR] Haseo's Opar Empty Re: [OPAR] Haseo's Opar Nie Lut 13, 2011 2:33 pm

Haseo

avatar
Namekian
Namekian
Dzięki chodziło mi najwięcej ,właśnie o uwagi o błędach ,żebym mógłbym lepiej robić to wszystko

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.