Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Siema Empty Siema Czw Lut 17, 2011 6:27 pm

Ange

avatar
Earthling
Earthling
Cześć. Mówią na mnie wszyscy Ange, pochodzę z Dolnegośląska, a prócz tego moim rocznikiem jest 95; tak, w tym roku będę pisać testy gimnazjalne. Z muzyki raczej gustuje w rocku oraz w każdym gatunku metalu, nie wykluczając również spokojnych piosenek takich jak Nickelback czy Dido. O LSW nie słyszałem jeszcze nic, na forum trafiłem całkiem przypadkiem, mam nadzieje dobrze się tu bawić. Interesuje się piłką nożną oraz ogólnie treningiem. Nie należę do osób, które ciągle siedzą przy komputerze, raczej wole posiedzieć ze znajomymi na dworze co nie znaczy, że nie gram w gry. Przykłady? Call of Duty, Minecraft (widziałem, przeglądając forum, że macie epidemię na tą grę), Counter Strike (obecnie nie gram), ale prócz tego Need for Speed, jeszcze niedawno Tibia oraz jeszcze pare innych. Myślę, że na początek starczy, w razie pytań, pytajcie ;d. Ahh, jeszcze jedno.. bardzo lubie dziewczyny,. szczególnie Chinki, Japonki, Azjatki oraz Koreanki :D.

2Siema Empty Re: Siema Czw Lut 17, 2011 7:07 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Siemano, widzę że dogadasz się z Felim jeżeli chodzi o gust co do dziewczyn ;d
Mam nadzieję że będziesz się z nami dobrze bawił i nauczysz się czegoś o LSW :p
Polecam poradnik(Pod logiem, kliknij sobie na LSW :p) No i nie zapomnij o regulaminie :p

3Siema Empty Re: Siema Czw Lut 17, 2011 7:49 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Siemka przeczytaj regulamin i jak chcesz zaczas zabawe to tutoriale xd co do dziewczyn to masz gust najlepszy z mozliwych najpieknieszsze sa Azjatki i polki xd.

4Siema Empty Re: Siema Czw Lut 17, 2011 8:00 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Witaj, baw się dobrze, nie daj się za szybko zbanować.

5Siema Empty Re: Siema Pią Lut 18, 2011 6:06 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Siema Pedobear_drool_AGES_RESULTS-s350x282-56449-580



mUDhsaudhasuhAUS ! Xd

6Siema Empty Re: Siema Pią Lut 18, 2011 7:32 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Mój klon? Ach nie, tylko podobny osobnik.
A więc witaj osobniku lubiący metal, dziewczyny, kumpli, świeże powietrze i Call of Duty. Miłego pobytu na forum.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.