Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Mikro18 Vs. Maly Empty Mikro18 Vs. Maly Wto Lut 22, 2011 5:02 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Wkurzyłeś mnie jako iż sie wymądrzasz to proszę

Kategoria:V. GIF!
Temat:Zwykły klasyczny v.gif
Do kiedy: 22.03.11
Do kogo:Yoh
Uwagi:Sorry,że taki dłógi termin ale niestety szkoła...

2Mikro18 Vs. Maly Empty Re: Mikro18 Vs. Maly Wto Lut 22, 2011 5:09 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
A tak z ciekawości: masz stuprocentowo potwierdzone informacje, że Yoh będzie miał już neta i będzie mógł zebrać od was prace?

(Psst... Tak w tajemnicy... Mamy Battle Moda... Wiem, że to stanowisko powstało stosunkowo niedawno i dało się nie zauważyć... Ale chyba powinniście się przyzwyczaić, nie?)

Hmm... jak to ująć? Beka... ;s Kolejny idiota, który nie potrafi zauważyć, że Yoha nie ma, a ja, mimo że jestem aktualnie mniej zauważalny na forum (pozdrowienia dla mojego gimnazjum) to się nim jednak bardzo interesuję i jestem świadomy mojej roli.
Więc dziękuję pięknie, że szanujesz mnie i to, co tu robię, emm... Mikro.

Dzięki Viego, że przypominasz jemu/im, że ja tu istnieję ;d /CT.

3Mikro18 Vs. Maly Empty Re: Mikro18 Vs. Maly Wto Lut 22, 2011 5:54 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Dobra mam gdzieś czy teraz dostanę warna -.-'
Drogie dziecko jesteś upośledzony intelektualnie gdyż :
1. Chcesz ze mną walczyć, dawaj na sygnaturę to robiłeś ty i ja bo wybacz ale takie z ciebie dziecko że wybierasz kategorię z którymi przeciwnik nie miał styku byle wygrać. Ty robiłeś już to wiesz wiesz co i jak -.-' więc jakie mam szanse jak nawet nie wiem w czym to robić ?. Takie coś mogę nazwać tylko debilizmem.
2. Wymądrzam się i mówi mi to dziecko które myśli, że jest pro a o tym co mówi sam nie ma pojęcia, tak teraz mówię o SADS. Sam pogrążasz się swoimi argumentami wybacz.

Najbardziej boli mnie to, że jesteś tak tępy iż po mimo wielu komentarzach, że twoje sygny ssa które dostawałeś od osób które potrafią je robić. Niestety takie dziecko jak ty zamiast przyjąć to do siebie wolisz to osrać i przy możliwej okazji ich pogrążyć przez co pogrążyłeś tylko siebie. Myślisz, iż jesteś fajny i pokażesz mi jak lamię wyzywając mnie na v.gifa to ja ci powiem spadasz na czeluści dna wielkiej dupy.

Twoje iq porównywalne jest do mopa i to dosłownie, gdyż oceniając na SADS oceniasz jak jakiś krytyk kiedy o tym co robisz nie masz bladego pojęcia. Nie nie jesteś fajny tak robiąc.
Nie wiem może jesteś taki bo zazdrościsz mi, Michassowi, Vladkowi i Mimiemu skillowi w robieniu sygnatur. Ale tu moje pytanie czy spytałeś się kiedyś kogoś z nas o pomoc czy coś? Nie ty wolałeś zrobić tutorial i masz do mnie problemy, że go pojechałem bo ssał a ty mówisz, iż jest on dla newbie. Jak tak to wybacz ty jesteś wiecznym newbie i radzę ci tylko usunąć gimpa i odpuszczeniu sobie. Robisz sygnaturki z tego co kojarzę od pewnego czasu ale ten czas jest chyba najdłuszym jaki widziałem na wyrabianie skilla, gdyż nie czytasz tutków i nadal myślisz, że jesteś pro ale mówię ci, iż tylko ssiesz.

A więc jeśli przeczytałeś te 1082 znaki może twoje iq zwiększyło się do poziomu kija od wyżej wspomnianego mopa choć w to wątpię.

4Mikro18 Vs. Maly Empty Re: Mikro18 Vs. Maly Wto Lut 22, 2011 6:18 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
No wiesz co ja mam cię wyzwać na sygnaturę jeżeli mam 99% pewność ze wygram.
No sorry pomyś logicznie ty jesteś jakiś nie teges,wyzwe cie na to w czym ty jesteś najleprzy a ja Słaby... Pozdro
Co do tego że oceniam jak krytyk to :czy nie prawda że każdy ma prawo oceniać osoby leprze od siebie? Po prostu ocieniam i tyle i za przeproszeniem HUJA cie to powinno obchodzić kogo i co ja oceniam tak czy siak Boisz się prawda?
No nic w związku z tym proszę o zamknięcie tematu.

Wiek na forum robi swoje, nie? Weź może jak dopiero zaczniesz troszkę wyższą szkołę to wtedy wbijaj na ars ;s /CT.

5Mikro18 Vs. Maly Empty Re: Mikro18 Vs. Maly Wto Lut 22, 2011 6:39 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Proponuję wstawienie warna mikro, za kaleczenie języka[gdzieś w regulaminie jest coś w tym stylu] i zamknięcie tematu ^^
Btw, mikro, śmieszny jesteś xd

6Mikro18 Vs. Maly Empty Re: Mikro18 Vs. Maly Wto Lut 22, 2011 6:44 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Mikro jesteś kretynem. Oceniać możesz nie zabroniłem ci tego co świadczy że nawet nie przeczytałeś co mam ci do powiedzenia. Oceniasz jak byś był dupą tego świata. I powiedz mi czego ja się boje bo chyba tego że jednak chodzą ludzie z iq równym iq kurzu. A co do twoich sygnatur ty byś z murzyna zrobił biała plamę.

7Mikro18 Vs. Maly Empty Re: Mikro18 Vs. Maly Wto Lut 22, 2011 6:57 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Temat zamykam i przenoszę do śmietniska.

Ketsu - jak dostaniesz moda, decyduj.

A miałeś go Ketsu, mogłeś nie rezygnować. Tak to by nie wiadomo jak by się to potoczyło. /CT.

Maly - 10 głębokich oddechów i się uspokój.

Mikro - kup słownik języka polskiego.
I skoro już wiem, jak się ma sprawa, to to trzeba przyznać.
Wyzywanie kogoś na walkę w kategorii korzystnej dla siebie, wybitnie niewygodnej dla przeciwnika, to jest lamerstwo. Masz jaja? Wyzwij kogoś w jego dziedzinie. Nie masz? Wybierz jakąś neutralną albo ustalcie sobie jakąś z przeciwnikiem.

Co do tego że oceniam jak krytyk to :czy nie prawda że każdy ma prawo oceniać osoby leprze od siebie? Po prostu ocieniam i tyle i za przeproszeniem HUJA cie to powinno obchodzić kogo i co ja oceniam
Wystarczy jednak odrobina rozsądku, żeby zrobić sobie proste porównanie. Bierzesz:
- swoją wiedzę na dany temat
- wiedzę na dany temat tego, czyją pracę komentujesz
Zestawiasz oba.
Na wyniku opierasz swoją wypowiedź. Ocena od kogoś, kto nie ma pojęcia o danej kwestii jest po prostu gówno warta.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.