Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Majinek

Majinek
Earthling
Earthling
Otóż gdy próbuję dodać efekt PS'a na różowym tle nie mogę w warstwie ustawić mnożenia przez odwrotność bo nie ma tej funkcji jest tylko zwykły.. będzie to widać na screenie....Pomóżcie mam problem z efektami PS'a w PS CS5 66666x

Gazille

Gazille
Olympic God
Olympic God
Zobacz co dokładnie musisz zrobić w poradniku Viega, na pewno jakoś dasz radę ; d jest w dziale tutoriale.

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Wybacz że ci tak napisze ale jesteś kretynem bo w ps nie ma opcji warstwy mnożenia, jej odpowiednik z gimpa znajduje się prawdopodobnie pod inna nazwą. Zresztą tak problem opisałeś że nawet nie wiem dokładnie o co ci chodzi... mówisz że masz zwykły a tam lista z pełną listą trybów-.-'

Ogranicz te wyzwiska.
/Feli

Majinek

Majinek
Earthling
Earthling
wiem, źle napisałem bo to jeszcze 1 nogą w łóżku byłem....
No mam tam funkcje itp. ale żadna nie odejmuje tej czarnej otoczki :/

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Kod:
Mode: Screen
, Takie powinno usunąć czarne tło, lecz na przezroczystym tle czy białym, to nie działa, albo słabo o ile pamiętam. Lepiej na jakieś mapce to zrób.

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Jak chcesz się pozbyć tego czarnego są 3 tryby warstw na to ;S Ekran, Jaśniej, Rozjaśnienie. Możesz jeszcze wejść w ustawienia krycia warstwy i ustawić że czarne pixele mają być przezroczyste.

Majinek

Majinek
Earthling
Earthling
Dzięki Ci bardzo mały. Proszę o dodanie kreatywnych punktów, czy czego wy tam dodajecie za pomoc dla innego użytkownika.

Może najpierw przeczytaj odpowiednie informacje za co i kiedy je przyznajemy.
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.