Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1AVATAR_ wita! Empty AVATAR_ wita! Czw Mar 31, 2011 5:14 pm

AVATAR_

AVATAR_
Namekian
Namekian
Witam serdecznie. W woli ścisłości chciałem się przedstawić, by rozwiać wszelkie podejrzenia, że jestem niejakim Niss'em lub jeszcze najlepiej kimś innym.
Moja ksywa pochodzi od filmu z 2009 roku, a dostałem ją w szkole z powodu hopla jakiego dostałem właśnie z chwilą ujrzenia premiery filmu Avatar. Nie będę więcej pisać o tej 'pasji', gdyż nie chcę Was zanudzać. Cóż ja bym mógł o sobie napisać.. Mam na imię Piotrek, liczę 18 wiosen i w obecnym miejscu mieszkam od niedawna, chyba około miesiąca. Uczęszczam do technikum ekonomicznego by w przyszłości zdzierać podatki z osób, które zaszły mi za skórę w młodości xD. Najczęściej słucham rock'a, co nie znaczy, że się ubieram jak jeden z nich. W wolnym czasie raczej siedzę przy kompie, co nie znaczy, że nie mam życia prywatnego.
Jeśli chodzi o wszelaką grafikę LSW i te inne to nie mam o niej bladego pojęcia. Jeszcze z gimnazjum na specjalnym kierunku komputerowym (co mnie jednak przestało kręcić) znam jakieś tam podstawy obsługi PhotoShopem, wymiary sygnatur, buttonów i innych. To chyba na tyle, myślę, że Wasza pomoc, a tym bardziej rady mi się przydadzą. Przeczytałem już cały Regulamin i nie zamierzam przez jakąś głupotę zdobywać warnów na swoje konto.
To tyle ;P.

2AVATAR_ wita! Empty Re: AVATAR_ wita! Czw Mar 31, 2011 5:55 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Wyjaśnij mi tylko twoje własne słowa na c-boxie.
Te o tym, że wchodziłeś na forum przez konto kogoś bliskiego, kto miał ustawioną opcję "loguj automatycznie". Przypomnę, to było twoją reakcją na to, gdy powiedziałem, że mam nadzieję, że serwer xat nie miewał awarii i nie dochodziło do odbanowań zbanowanych na zawsze.

Tą twoją podejrzaną wypowiedź wyjaśnisz i to wszystko. Bo jestem ciekaw, skąd takie słowa u kogoś, kto pierwszy raz na tym forum zawitał.

3AVATAR_ wita! Empty Re: AVATAR_ wita! Czw Mar 31, 2011 6:23 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Witaj, Piotrku!
Skoro regulamin przeczytałeś to nie ma sensu pisać i przypominać o tym byś się z nim zapoznawał ^^' Oops.. No, wymknęło się.
Jeżeli nie masz zielonego pojęcia o LSW, polecam Tutoriale umieszczone na portalu. Możesz też kliknąć na przycisku "LSW" w pasku Menu powyżej. Jak chcesz..

Witaj, baw się dobrze i powodzenia w doskonaleniu się.

4AVATAR_ wita! Empty Re: AVATAR_ wita! Pią Kwi 01, 2011 6:54 pm

AVATAR_

AVATAR_
Namekian
Namekian
Chodziło mi głównie o to, że siedziałem na komputerze osoby, która miała włączone forum i wpuszczała mnie kompa, tylko i wyłącznie wtedy, może zdarzały się takie małe 'wizyty' po naciśnięciu przeze mnie w zakładkach. Zgodnie z umową, odkąd mam internet u siebie, wchodzę na komputer u siebie i założyłem własne konto na forum.
Niektóre osoby wiedzą jakie to jest konto, mianowicie dwie, muszę na prawdę to ujawniać?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.