Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#13 SADS Empty #13 SADS Wto Maj 17, 2011 8:32 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
#13 Signature Awards!

Temat prac: Anime - Dragon Ball
Termin zgłaszania Prac: 22 Maj, Niedziela, 2011.
Do kogo zgłaszać pracę: Yoh92
Uwagi: Co tu dużo tłumaczyć? Prosta tematyka.. Czasu dałem dosyć dużo bowiem liczę na trochę prac. Niektóre osoby trzymam za słowo, że zrobią sygnatury.

Temat wiadomości (nazwa tematu, przy wysyłaniu): #13 SADS(zły tytuł = praca odrzucona).

2#13 SADS Empty Re: #13 SADS Nie Maj 22, 2011 4:49 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nieco zdziwiłem się ilością prac. Oby tak dalej!

~~~~

Praca #1
#13 SADS 12739904

Praca #2
#13 SADS 70005303

Praca #3
#13 SADS 28019123

Praca #4
#13 SADS 14604894

Praca #5
#13 SADS 64716039

Praca #6
#13 SADS 79374154

Praca #7
#13 SADS 58347771

~~~~

1. [0]
2. [0]
3. [0]
4. [0]
5. [0]
6. [0]
7. [0]

Zapraszam do głosowania!

~~~~

Uwaga! Wypowiedzi typu:
1. [2] szit
2. [4] bo ta lepsza / bo ta mi się bardziej podoba
1. [5] ta jest lepsza i bardziej mi się podoba
2. [1]
1. [3]
2. [7]

będą kasowane, a ich autorzy upominani w odpowiednim polu w profilu. Po dwóch kolejnych takich wybrykach (Do 3 razy sztuka, nie?), za trzecim razem poleci warn i za każde powtórzenie, będzie leciał kolejny. Zrozumiano?

3#13 SADS Empty Re: #13 SADS Nie Maj 22, 2011 5:05 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
1. [0] Czy to nie same c4d? Nic nadzwyczajnego. Zdaje mi się, że nawet brak jakiejkolwiek textury. Napis ciekawie zrobiony ale render słabo wtopiony.
2. [0] Dość dobra praca, jeśli chodzi o tło i wtopienie renderu. Niestety, napis i sam render mnie zniechęciły.
3. [0] Ciekawe tło i dobrze wtopiony render. Gdyby nie napis i wyraz twarzy Goku miałaby mój głos.
4. [1] Bardzo podoba mi się kolorystyka. Render dobrze wtopiony, to samo tyczy się napisu. Najlepsza praca, oczywiście to tylko moja opinia.
5. [0] Tło takie sobie, napis zrobiony moim zdaniem dobrze ale wtopienie rnederu znikome.
6. [0] Kolorystyka jak i tło fajne ale napis i wtopienie słabe. Za bardzo rozmazany ten render. Ciekawy efekt z tymi piorunami.
7. [0] Praca nadzwyczaj odmienna. Kolorystyka mi się podoba ale napis i wtopienie pozostawię bez komentarza.

Klik.
KP: 1
/Yoh

4#13 SADS Empty Re: #13 SADS Nie Maj 22, 2011 6:41 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
1. [0]Jedynie to jako tako fajnie napis wygląda, a tak to za dużo nasranych tych "wiązek" i w ogóle jakoś tak słabo, prostacko i w ogóle nie może się umywać co do niektórych.
2. [0]Eh, tu już tak średnio, tło takie sobie, napis fajny, ale render zrąbany wybrałeś chłopie/chłopko.
3. [0]Tło bardzo fajne, jednakże wtopienie dolnej części renderu jakoś mi nie pasuje i nieco ręder ma takie jakieś dziwne włosy, no i jeszcze napis nieco popsuł bo mnie się nie podoba :<
4. [2]Cudo? Domyślam się czyje to, mimo iż się na sygnach nie znam to uważam że to bezkonkurencyjnie powinno wygrać, tło, render, czcionka i wtopienia bardzo dobrze wykonane?
5. [0]Sygna średnia, napisy prawie nie widać a tło jakoś tak mi nie przypadło do gustu.
6. [0]Rozmazany render, słabe wtopienie albo jego brak, te pioruny psują sygnę tak samo jak napis i ramka, przynajmniej jak dla mnie, tło jako tako ujdzie.
7. [0]Eh, nic nadzwyczajnego, przeciętna sygna, nieco dziwny napis i tło jako tako słabe.

Klik.
KP: 1
/Yoh

5#13 SADS Empty Re: #13 SADS Nie Maj 22, 2011 7:16 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1. [0] - praca ładna ,ale nie podoba mi się ze względu między innymi na dość powszechny render. Poza tym tło wydaje się być ( momi zdaniem ) troszkę niedopasowane kolorystycznie.
2. [0] - wygląda ładnie ,napis fajny ,ale kolorystycznie zbyt monotonne.
3. [1] - podoba mi się najbardziej ,ale generalnie nie jestem pewien dlaczego. Może ze względu na dość niespotykany i fajny render oraz dość specyficzną kolorystykę.
4. [2] - praca fajna ,ale jak na mój gust zbyt pusta.
5. [0] - Render zdaje się być zbyt jasny ,niedopasowany do tła. Samo tło jest strasznie chaotyczne , nie podoba mi się
6. [0] - praca słaba ,generalnie nie wiem ,czy najgorsza ,ale na podobnym poziomie co 7.
7. [0] - to samo co szóstka ... słabizna ,nic więcej

Klik.
KP: 1
/Yoh

6#13 SADS Empty Re: #13 SADS Nie Maj 22, 2011 7:40 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Niech się stanie światłość

1. [0] - Fajna praca, ale brakuję tego czegoś
2. [0] - Jak wyżej
3. [1] - Nawet, nawet
4. [3] - Praca najlepsza, trzyma poziom. Wiem kto ją robił i pozdrawiam autora ^^
5. [0] - Nie jest źle, ale może być lepiej.
6. [0] - Trochę słabo :<
7. [0] - Za mało...

7#13 SADS Empty Re: #13 SADS Nie Maj 22, 2011 7:56 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
1. [0] - Praca jest napchana efektami. Napis i render są ładne i nawet mi się podobają, ale wykonanie już niestety nie.
2. [0] - Ładne wykonanie i pasująca do siebie kolorystyka. Niestety nie przypadła mi do gustu.
3. [1] - Miałem zagłosować na tą pracę. Niestety odrzuciły mnie 2 rzeczy: napis oraz (żeby nie czepiać się całego rendera) twarz Son Goku.
4. [4] - Gdyby nie wady pracy 3, nie zagłosowałbym na tą. Chociaż przyznam, że kolorystyka, wtopienie rendera i ogólne wykonanie pracy jest naprawę świetne.
5. [0] - Praca jest taka lekko chaotyczna, a raczej zbyt jaskrawa. Na dodatek niewyraźnie widać początek napisu.
6. [0] - Przykro mi to mówić, ale najmniej spodobała mi się właśnie ta praca. Render jest rozmazany, napis źle widoczny, a na dodatek to obramowanie...
7. [0] - Praca najbardziej wyróżniająca się ze wszystkich siedmiu. Napis jest naprawdę fajnie wykonany i wybrano ładny render. Niestety samo wykonanie pasuje bardziej stylem do usebarów, a niżeli sygnaturek.

Klik.
KP: 1
/Yoh

8#13 SADS Empty Re: #13 SADS Pon Maj 23, 2011 9:29 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
1. [0] - Fajnie zrobione, ale Goku chyba nie pasuje ta kolorystyka.
2. [0] - Kolory dobrze dobrane, ale jakoś nie podoba mi się ta praca.
3. [1] - Brzydki Goku, ale kolorki pasują :)
4. [4] - Bardzo fajna praca, może nie znam się na sygnach, ale ta jest dobra moim zdaniem.
5. [1] - Mimo iż poprzednia jest fajna, to wybrałem tą. Najbardziej przypadła mi do gustu.
6. [0] - Nie podoba mi się ta sygna. Lubie postać Vegety, a ty zepsułeś go tu troche :/
7. [0] - Praca fajna, wesoła, różni się od reszty. Ale to nie to :/

9#13 SADS Empty Re: #13 SADS Pon Maj 23, 2011 4:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zmiana dotycząca głosowania.
Zmienił się odrobinę 13 punkt regulaminu konkursów.


Co do większości powyżej, zastanowię się czy jakoś nie nagrodzić Was (np. po 1kp) za dosyć długi komentarz.

Za problemy z góry przepraszam, zmiana najwyraźniej nie przypadła wielu userom do gustu i trzeba było nieco zmienić ten punkt. Mimo to, oceny typu "wow, podoba mi się i głosuję na to" czy po prostu niemalże pusty post (same głosy), dostaną upomnienie.

10#13 SADS Empty Re: #13 SADS Sro Maj 25, 2011 6:07 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przypominam o głosowaniu. Konkurs cały czas jest "otwarty".. Hm?

11#13 SADS Empty Re: #13 SADS Pią Maj 27, 2011 5:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
https://anrevosprites.forumpl.net/t464-regulamin-konkursow-read

Głosujcie jak chcecie, byle byście głosowali -.-

12#13 SADS Empty Re: #13 SADS Pon Maj 30, 2011 1:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #1 SADS
» #8 SADS
» #19 SADS
» #3 SADS
» #1 SADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.