Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Okulary przeciwsłoneczne Empty Okulary przeciwsłoneczne Sob Maj 21, 2011 9:53 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Hej, jak wiadomo jest lato, upały i moc oślepiającego słońca. Więc warto byłoby zaopatrzyć się w jakieś okulary.
Niedawno w padły mi w oko niejakie okulary:
Okulary przeciwsłoneczne Miguel-t6intro

Moje pytania są następujące; czy wiecie jak się nazywa taki typ okularów? Lub po prostu może znacie strony/aukcje allegro z takimi typu okularami.

Z góry dzięki za pomoc.

2Okulary przeciwsłoneczne Empty Re: Okulary przeciwsłoneczne Nie Maj 22, 2011 7:58 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Nie znam się na okularach. W to nie trudno uwierzyć. Ale tak na zdrowy rozum, wiadomo, że najlepszym sposobem byłoby przeszukanie całego allegro, albo ewentualnie pójście do sklepu z okularami (brilliant!).
Takich okularów jak pokazałeś, znaleźć nie mogłem, ale masz takie coś:
http://moda.allegro.pl/markowe-meskie-okulary-przeciwsloneczne-mauijim-i1586001227.html
Ja wiem - cena. Ale zawsze to jakaś wskazówka. Może znajdziesz coś w opisie.

3Okulary przeciwsłoneczne Empty Re: Okulary przeciwsłoneczne Nie Maj 22, 2011 9:00 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dzięki Wzol, jednak myślałem że pisząc "Ja wiem - cena" nie będę aż tak zaskoczony. Co do allegro, to oczywiście że szukałem, wczoraj jakieś 30 stron, znalazłem parę podobnych jednak te są najbardziej zbliżone do tych które chcę.
No cóż, 900 zł raczej na okulary nie wydam, może jeszcze trafi się jakaś okazja.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.